Producenci

Blogi zawodników M-Z Teamu

AlphaMax

Producent:

PERFORMAX LABS

Dostępność: Wycofany
Kup za punkty: 115500
Ilość:   
165,00 zł

Specyfikacja:

Siła

Wytrzymałość

Redukcja Wagi

Regeneracja

Podobne produkty

  • IDEALNY W TRAKCIE PCT
  • NISZCZY ESTROGEN
  • UNICESTWIA KORTYZOL
  • ZAPEWNIA WZROST PRODUKCJI HORMONU WZROSTU
  • ZAPEWNIA WZROST PRODUKCJI TESTOSTERONU

Alphamax jest kolejnym krokiem naprzód w dziedzinie męskiej optymalizacji hormonalnej. Nie jest to jeden z tych słabych boosterów testosteronu pełnych niskich dawek składników, nie popartych prawie żadnymi badaniami. Alphamax zawiera sprawdzone składniki w skutecznych dawkach, i dlatego nie ma powodu ukrywać ich za "Zastrzeżoną Mieszanką". Najbardziej kompletny booster testosteronu powstał aby odblokować Twój genetyczny potencjał i przywrócić Cie do życia takiego jak lubisz, życia samca alfa! Rzućmy okiem na to, co sprawia, że ta innowacyjna formuła działa tak skutecznie.

W skład AlphaMax wchodzą:

Ekstrakt Urtica Dioica - wysokiej jakości ekstrakt z Urtica Dioica (Pokrzywa Zwyczajna) standaryzowany na zawartość 3,4-Divanillyltetrahydrofuranu. Wykazuje zdolność naśladowania hormonów naturalnie wytupujących w ludzkim organizmie. Suplementacja Urtica Dioica wpływa na poziom: wolnego Testosteronu (ograniczają aktywność SHGB), Trójjodotyroniny - główny hormon tarczycy, niezbędny do poprawnego funkcjonowania całego organizmu, IGF-1 - insulinopodobny czynnik wzrostu. Potężny anabolik występujący w naszym organizmie.

Arimistane (Androsta-3,5-diene-7,17-dione) - to bardzo silny inhibitor aromatazy (AI), który działa przez szereg różnych mechanizmów aby wprowadzić nasz organizm w stan anaboliczny. Obniża poziom kortyzolu i estrogenów i jednoczesnie zwiększa poziomu wolnego testosteronu. Natychmiast można zauważyli znaczną poprawę libido i poprawe przyrostów siłowych na treningach. Dodatkowo stosując dietę redukcyjną można zauważyć przyspieszone tempo spalania zapasowej tkanki tłuszczowej.

Mucuna Pruriens - czyli Świerzbiec Właściwy. Zioło bogate w aminokwas L-Dopa, prekursor dopaminy, przekaźnik odpowiadający m.in. motywację i dobre samopoczucie. L-Dopa wzmaga produkcje hormonu wzrostu (który pozytywnie wpływa na przyrost masy mięśniowej i redukcje tkanki tłuszczowej), wykazuje lekkie właściwości diuretyczne (pomaga normalizować gospodarkę wodną organizmu) oraz ma działanie afrodyzjakalne (oddziałuje na poziom testosteronu). Mucana pruriens wykorzystywana jest również w przeciwdziałaniu niskiemu popędowi płciowemu, słabej motywacji i koncentracji.

Coleus Forskohlii - jest źródłem aktywnych biologicznie związków di-terpenowych, takich jak: acetoksykoleosol, coleol, coleonon, coleanol, deoksycoleonol, barbutazyna, krocetyna, naptopiron, plektryna, plektyrinon. Wedug badań naukowych forskolina aktywuje enzym cyklozę adenylową i zwiększa poziom cAMP (cyklicznego AMP). W praktyce przekładać się to może na szybszy przyrost masy mięśniowej oraz wspomagać proces redukcji tkanki tłuszczowej. Wedug niektórych źródeł forskolina wspomaga pracę tarczycy (stymulacja wydzielania trójjodotyroniny) oraz obniża poziom kortyzolu, hormonu katabolicznego dla tkanki mięśniowej.

Nazwa produktu:AlphaMax    
Wielkość opakowania: 120 kapsułek
Porcja jednorazowa: 2 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Wartość odżywcza: w porcji (2 kapsułki) zawartość %ZDS
Witamina D3 2000 IU 500%
Witamina B6 234 mcg 10%
Magnez 10 mg 2%
Cynk 720 mcg 4%
Free Testosterone:
Ekstrakt Urtica Dioica (zawiera 3,4-Divanillyltetrahydrofuran)
700 mg -
Total Testosterone and GH:
Ekstrakt Mucuna Pruriens (98% L-DOPA)
150 mg -
Estrogen and Cortisol Control:
ARIMISTANE® (Androsta-3,5-diene-7,17-dione)
37,5 mg -
Lean Mass Activator:
Ekstrakt Coleus Forskohlii (95% Forskoliny)
25 mg -
Testosterone Support:
Witamina D3
2000 IU -

Jedna porcja (2 kapsułki) rano oraz druga porcja (2 kapsułki) wieczorem, nie wcześniej niż 6-8 godzin po spożyciu pierwszej porcji.

5 po polowie puchy e2 w doł o 1/3 wiec robi robote
5 bazując na 1 recenzjach
Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Kontynuuj

PERFORMAX LABS firma z branży suplementów sporotwych z Los Angeles, specjalizująca się w dostarczaniu szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, które pomogąją osiągnąć cele fitness. Jej zasada jest prosta – rozwój produktów, które dają wyniki bez bez robienia wokół nich szumu.