#11 Badania suplementów – Labolic Labs Yohimbine HCl

Jakub Kola

Przedstawiamy kolejne badania! Jak dobrze wiecie staramy się wciąż poszerzać naszą ofertę profesjonalnie zbadanych produktów. I dlatego możemy dodać Yohimbine HCl listy suplementów zbadanych przez niezależne laboratorium. Poniżej przedstawiamy wyniki tego testu!


Johimbina w pigułce

Piszemy i opowiadamy o Johimbinie już nieomal regularnie (omawialiśmy efektywność Johimbiny samej w sobie oraz w połączeniu z ikaryną). Otrzymujemy również nieomal codziennie pytania na temat efektywności, bezpieczeństwa i skutków ubocznych Johimbiny. A więc, dzisiaj tylko bardzo krótko o samej substancji!

Johimbina jest związkiem występującym w korze drzewa rosnącego w Afryce z rodzaju Pausinystalia Yohimbe, która jest bardzo skuteczną substancją przyspieszającą metabolizm oraz procesy spalania tłuszczu. Działa jako afrodyzjak (tak skutecznie że jest porównywana do faktycznych leków przeciwdziałających impotencji!). Oczywiście to bardzo skrócony opis Johimbiny, ale na rzecz dzisiejszej recenzji w zupełności starczy (zapraszamy do innych artykułów dotyczących johimbiny!)
Więcej o johimbinie możecie poczytać poniżej.

Johimbina wykazuje bardzo wysoką skuteczność w lipolizie tłuszczy. Dzieje się tak za sprawą noradrenaliny, której poziom rośnie po zażyciu johimbiny - czytaj cały artykuł.

Labolic Labs

Labolic to nowa firma, która pojawiła się na rynku wraz z propozycją BPC-157 w stabilnej formie soli argininowej, która pozwala na suplementację w formie doustnej, zamiast typowej formy iniekcyjnej. O BPC-157 również wspominaliśmy w poprzednich artykułach oraz publikowaliśmy badanie składu BPC-157.

Postaraliśmy się sprawdzić tego obiecującego producenta, aby mieć pewność że nie jest to kolejna wydmuszka z ładną etykietą. I wyniki tekstu przedstawiamy poniżej!

Wyniki z testu Labolic Labs

Yohimbine 2.5 mg

Badanie wersji 2,5 mg na kapsułkę
Badanie wersji 2,5 mg na kapsułkę

Yohimbine 5 mg

Badanie wersji 5 mg na kapsułkę
Badanie wersji 5 mg na kapsułkę

Yohimbine 10 mg

Badanie wersji 10mg na kapsułkę
Badanie wersji 10mg na kapsułkę

Jak widać w każdym przypadku, rzeczywista zawartość substancji czynnej jest zbieżna z zawartością deklarowaną przez producenta! To pokazuje, że nie jest to kolejny produkt niskiej jakości, który zamierza wyciągnąć więcej gotówki z kieszeni nieświadomych klientów. Jeśli więc szukasz wsparcia w walce z tkanką tłuszczową, Labolic Labs może okazać się świetnym wsparciem!

 

Tagi: badanie suplementów, Labolic Labs

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *