#12 Badania suplementów – Labolic Cardarine

Jakub Kola

Kolejne badania! Jak zawsze w takim wypadku wspominamy o tym, że staramy się regularnie sprawdzać "ciekawsze" produkty które wprowadzamy na stan naszego sklepu. Jesteśmy świadomi tego jak ciężko jest o dobre jakościowo produkty z grupy SARMów (które, niestety według wszelkich doniesień kończą już swój żywot przez zaostrzenie prawa międzynarodowego)... Ale nie wyprzedzajmy faktów! Dzisiaj skupimy się na naszym najnowszym nabytku do oferty - Cardarine, znany również jako GW-50156 od firmy Labolic od której otrzymaliśmy niedawno badania!


Cardarine w skrócie

Cardarine jest substancją która jest stosowana głównie w okresach intensyfikacji treningów wytrzymałościowych (na przykład przygotowania do maratonów) oraz w okresie redukcji tkanki tłuszczowej.

Labolic Cardarine - produkt przebadany klinicznie!

Mechanizm jego działania opiera się na byciu agonistą receptorów PPARδ, co w rezultacie przekłada się na zintensyfikowany proces utleniania tłuszczów (będący podstawą faktycznego odchudzania), co w rezultacie przekłada się na zwiększony zasób energii, który jest kluczowy podczas długotrwałych wysiłków. Jednocześnie odwleka on w czasie zużycie glukozy - łatwiej dostępnego środka energetycznego dla organizmu, co pozwala na zachowanie większych sił w dalszych partiach wysiłku (szczególnie w końcowych partiach w których zawodnicy których organizm lepiej zarządza swoim metabolizmem mają zdecydowanie większe szanse na wygraną).

Przez swój mechanizm, może być też dobrym dodatkiem do okresu adaptacji w czasie diety ketogenicznej.

Najnowsze badania

Badanie składu Cardarine firmy Labolic zostało wykonane w amerykańskim autoryzowanym laboratorium Colmaric Analyticals. Wyniki badania przedstawiamy poniżej. Warto zauważyć, że deklarowana zawartość producenta była wręcz niższa od wartości zbadanej przez laboratorium, co pozytywnie świadczy o produkcie, ponieważ nie ma tutaj zjawiska "naciągania" na zaniżoną wartość składników aktywnych.

 

Wyniki badania Cardarine firmy Labolic
Wyniki badania Cardarine firmy Labolic

Podsumowanie

Jak widać, GW-501516 z firmy Labolic jest dobrym wyborem, jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z tą substancją. Na pewno okaże się przydatny w celu zwiększenia Twojej wytrzymałości i przyśpieszenia tempa zrzucania nadmiernej tkanki tłuszczowej. Sama substancja aktywna jest stosunkowo bezpieczna, a dodatkowe badanie zawartości faktycznego produktu przez niezależne laboratorium dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo użytkownika.

Tagi: badanie suplementów, cardarine, Labolic Labs

4 komentarze

 1. Avatar

  Witam,
  Czy na redukcje można połączyć ostaryne i cardarine? Jeśli tak to w jakich dawkach? Czy jest sens dorzucać do tego zestawu mk677? Co się sprawdzi lepiej, sarmy czy mocne spalacze?

 2. Avatar

  Ostaryna i mk677 pod redukcję to zły pomysł – poczytaj o tych substancjach.

 3. Avatar

  Witam,

  Dziękuje za przedstawienie badań sarmów Labolica i Hadess Hegemony. Mam jednak pytanie o produkty firmy, która długo gości już na MZ, ale ich produkty znikają z rynku, a mianowicie Brawn Nutrition. Sarmy od Brawn już chyba nie są dostępne. Czy ich produkty są/były również dobre? Na zagranicznych forach dyskutuję się, że o tym czy po 2018 roku produkty Brawna, zwłaszcza sarmy są ‚legit’?

  Pozdrawiam

  • Jakub Kola

   Ciężko jednoznacznie to określić. Opinie był skrajnie różne, od takich że działają świetnie po kompletny brak odczuć… Wg mnie to kwestia źródła. Sarmy stały się produktami niszowymi, na który wystąpił z kolei wysoki „hype” i pojawiało się wiele ofert kupna z różnych źródeł, które nie były tymi pochodzącymi od producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *