Amnes1a – unikatowa kombinacja składników dla lepszego snu

Jakub Kola

Niedawno, w typowym dla siebie stylu, Olympus Labs dał nam możliwość bardzo powierzchownego zapoznania się z formułą na sen, którą planują wypuścić w najbliższym czasie – Amnes1a. Chwilę później mogliśmy się już dokładniej przyjrzeć, zarówno opakowaniu jak i etykiecie i przekonać się z jakimi składnikami oraz dawkami będziemy mieć do czynienia. Zapraszamy do krótkiego przedstawienia produktu!

Poprawa jakości snu i lepsza regeneracja

Podobnie jak wszystkie dobre produkty wpływające pozytywnie na sen, Olympus Labs Amnes1a został zaprojektowany, aby zapewnić Ci jak najlepsze i najbardziej efektywne wykorzystanie nocnego okna regeneracji. Posiada całkowicie naturalną formułę, dzięki której łatwiej i głębiej zaśniesz oraz obudzisz się zregenerowany i wypoczęty.

Unikalna naturalna formuła

Nie jest też zaskoczeniem, że kombinacja składników Amnes1a jest daleka od typowej receptury na sen oferowanej przez większość topowych suplement. Olympus Labs proponuje dość wyjątkową mieszankę dla swojego debiutanckiego suplementu typowo nocnego. W szczególności należy zwrócić uwagę na fakt, że w składzie zostały pominięte takie składniki jak: GABA i phenibut.

Każda porcja Olympus Labs Amnes1a zawiera:

500mg saccharomyces cerevisiae,
450 mg kozłka lekarskiego
300 mg melisy officinalis (melisy), dioscorea pseudojaponica i passiflory.
Następnie znajdziemy na etykiecie także kilka bardziej znanych substancji:
100 mg teaniny,
25 mg KannaEase sceletium tortuosum
3 mg melatoniny.

Amnes1a jest od niedawna dostępna w przedsprzedaży. Cena sugerowana przez producenta to 48,99$ jak na (30 porcji) 120 kapsułek to dość dużo.
Zalecana, jednorazowa dawka – 4 kapsułki. Łatwo więc policzyć, że opakowanie zawiera 30 pełnych porcji. Oficjalna data premiery to dziś, czyli 8 stycznia 2018. Zatem do zobaczenia niebawem. 🙂

 

Tagi: regeneracja, sen, suplementy na sen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *