ANS RAVE: na siłownię i do nauki – booster treningowy

Jakub Kola

mz facebook

 

 

W dobie czasów, kiedy nie mamy wystarczająco czasu, żeby z pracy iść do domu odpocząć, a następnie udać się na trening, zaczynamy wykonywać te czynności jedna po drugiej. Ile razy prosto po pracy poszedłeś na trening, bądź przed nią? No właśnie...

W zapewnieniu odpowiedniej energii do ćwiczeń na pewno pomoże nam przedtreningówka Bombshell lub Mesomorph, jednak czy po tak silnym produkcie będziesz potrafić się skupić w pracy? Rozkojarzenie wywołanie silnymi stymulantami potrafi skutecznie utrudnić pracę.

Z pomocą przychodzi firma ANS Perfomance. Nowy produkt o nazwie Rave, to połączenie wielu aktywnych składników, działających liniowo stymulantów Mental Energy System (kofeina, higenamina, dmha) oraz Nootropic Focal Complex (Huperzine A, Magic Lion, Cholina).

rave-skladniki

Lista składników może nie wygląda imponująco przy produktach z naszego rankingu, ale przeznaczenie jest trochę inne. Dzięki Nootropic Focal Complex, Rave stymuluje pracę mózgu, podnosi efektywność jego pracy oraz pozwala długi czas pozostawać skupionym, co szczególnie docenią pracujący umysłowo oraz osoby uczące się.

Większość składników jest dobrze znana, jednak warto przybliżyć ciekawy składnik o nazwie Magic Lion. Jest to składnik o innej nazwie Lion Mane, jest opatentowanym ekstraktem z grzyba Erinaceus Hericium. Związek ten jest bogaty w beta-glukany polisacharydów, które wykazują działanie przeciwzapalne, antynowotworowe, neuroprotekcyjne oraz jest silnym przeciwutleniaczem. Substancja ta zwiększa również NGF (czynnik wzrostu nerwów), dzięki czemu jest jednym z najbardziej pożądanych nootropików.
Działania potwierdzone badaniami to np:

Warto jeszcze wspomnieć o Huperzine A. Ekstrakt ten (1%) to silna substancja nootropowa, hamująca acetylocholinoesterazę, enzym odpowiedzialny za rozkładanie acetylocholiny.

Blokowanie aktywności enzymu acetylocholinoesterazy umożliwia organizmowi utrzymać realnie wyższy poziom acetylocholiny, co prowadzi do znacznej poprawy funkcji poznawczych i skupienia. Połączenie Huperzine A jako substancji hamującej rozkład acetylocholiny z dwuwinianem choliny, który zwiększa jej poziom w organizmie wywołuje silny efekt usprawnienia pracy mózgu.

Wreszcie hupercyna chroni mózg przed wymieraniem neuronów, ba, nawet stymuluje mózg do wytwarzania nowych komórek.

ans-rave-smaki

Rave dostępny jest w 4 smakach (mango, malina, lemoniada i fruit). Jest pozbawiony sztucznych barwników . Sugerowana porcja to zaledwie 3,5g.

W naszych oczach Rave na pewno zyskał uznanie, jest dobrą alternatywą dla silnych stymulantów, od których jak wiadomo trzeba czasem odpocząć. Brak sztucznych substancji barwiących sprawia, że mogą go stosować osoby uczulone na barwniki spożywcze.

Tagi: cholina, dmha, mózg, nootropics

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *