Arson – najnowszy spalacz od Gaspari, zawierający DMAA!

Ela

Firma Gaspari potwierdziła niedawno, że w najbliższym czasie ponownie przypuści szturm na kategorię spalaczy! Nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów dotyczących składu tego produktu, ale jedno wiemy na pewno - kluczową substancją, którą znajdziemy w Arson’ie będzie DMAA!

Tak, tak, podobnie jak w wypuszczonej w 2016 roku przedtreningówce SuperPump 250 tak i w Arson'ie znajdziemy ten niezwykle kontrowersyjny stymulant, jakim jest 1,3 dimethylamylamina, szerzej znany jako DMAA. Nie wiemy jeszcze jaka będzie dawka DMAA na porcję, biorąc jednak pod uwagę, że w SuperPump 250 jest to 70 mg w porcji, możemy zakładać, że w przypadku Arson – będzie to wyglądało podobnie.

Dla niewtajemniczonych w temat opiszemy w skrócie, o czym mowa.

DMAA jest związkiem chemicznym zawierającym niewielkie ilości olejku geranaminowego, pozyskiwanego z pelargonii (Pelargoniom odorantissimum), rośliny ozdobnej sadzonej w ogródkach i doniczkach. Jest aminem alifatycznym wpływającym na aktywność neuroprzekaźników (m.in. ketecholamin), zapewniając organizmowi pobudzenie, ma również działanie termogeniczne. Poprawia zdolności wysiłkowe (siłę i wytrzymałość), zwłaszcza stosowana z dodatkiem kofeiny oraz intelektualne (np. wspomaga koncentrację i zapamiętywanie). Nie powinna być używana przed ukończeniem 18 roku życia.

DMAA jest szeroko stosowana w suplementacji sportowej o działaniu pobudzającym (staki kreatynowe, no-boostery), poprawiającym zdolności wysiłkowe oraz jako bardzo skutecznie hamujący apetyt składnik termogeników.

Niestety nie znamy jeszcze konkretnej daty wypuszczenia Arson. Jest to jeden z dwóch suplementów, które Gaspari obiecało dostarczyć nam  w najbliższym czasie. Drugą pozycją jest Novedex XT!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *