Bacchus – Chaos and Pain prezentuje kolejną nowość!

Jakub Kola

Chaos and Pain powiedziało nam już wszystko, co warto wiedzieć o ich najnowszym suplemencie - Bacchus. Jest to bardzo wyjątkowy produkt, choć różni się nieco od tego, co sądziliśmy na jego temat, zanim wszystkie informacje zostały ujawnione. Nie mniej jednak – Chaos and Pain wypuszczają coś niezwykle ciekawego i obiecującego!

Jednym z głównych składników Bacchusa jest sceletium tortuosum. Na jedną porcję przypada aż gram tej niezwykłej rośliny. Można się pokusić o stwierdzenie, że Bacchus opiera się na tym właśnie związku aktywnym. Sceletium tortuosum to roślina o działaniu przeciwlękowym, poprawiającym nastrój i dobroczynnym wpływie na funkcjonowanie układu immunologicznego.

Więcej o nim przeczytasz tutaj.

Sceletium tortuosum jest bezsprzecznie kluczowym graczem w nowej formuły Chaos and Pain, ale nie jedynym! Obok sceletium tortuosum znajdziemy bowiem 100 mg teaniny, 150 mg kofeiny, tyle samo hordeniny i 5HTP, 200 mg witaminy C i rhodioli oraz 250 mg PEA.

Kolejnym szczegółem, który warto wiedzieć w kontekście Bacchusa, jest to, że można go połączyć z nootropowym suplementem Brain Fuel V2 w celu uzyskania "najczystszej, energetycznej i bystrej euforii". Tak jak już wspominaliśmy, Brain Fuel V2 jest jednym z naszych ulubionych suplementów nootropowych. Połączenie go z Bacchusem może tylko spotęgować jego wybitne działanie i na pewno jest to kombinacja warta wypróbowania, aczkolwiek na pewno nie dla początkujących!

Według Chaosa and Paina, Bacchus ma zostać wydany pod koniec miesiąca, początkowo za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej chaosandpain. Sugerowana cena to około 44,99 USD za opakowanie o pojemności 90 kapsułek, która, jak zakładamy, zapewnia 30 porcji.

Tagi: bacchus, Chaos and Pain, sceletium tortuosum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *