Bombshell – recenzja, gdzie kupić, jak dawkować?

Jakub Kola

Wybór produktów przedtreningowych jest ogromny. Na rynku istnieje mnóstwo firm używających silnych stymulantów w swoich "zabawkach". Jednym z najbardziej cenionych preparatów przedtreningowych na rynku jest BOMBSHELL!

bombs4

 

Firma URX zastosowała w swoim suplemencie wiele silnych substancji pozwalających zwiększać możliwości treningowe. DMAA, Kofeina, Alfa-Johimbina, Metylo-Synefryna czy Siarczan Agmatyny to najaktywniejsze substancje na rynku. Dzięki nim Bombshell jest jednym z najlepszych produktów!

Całość składu wygląda dość imponująco...

bombshell3

Postanowiliśmy opisać pokrótce nasze wrażenia związane z Bombshellem. Do testów wybraliśmy smak Watermelon Burst.

Smak

Generalnie dla nas to sprawa nieistotna, jednak wielu z naszych klientów, często pyta o kwestie smaku (?! to ma działać, a nie smakować). Zatem specjalnie dla nich opiszemy nasze odczucia.
Mimo intensywnego smaku arbuza, ogólne odczucia nie są najlepsze. Wpływ na to mają smaki samych substancji dzięki którym bukiet smaków jest ogromny, od kwaśnego, przez słodki, aż po gorzki.
Piliśmy produkty o gorszych walorach smakowych. 7/10

Pompa mięśniowa

Dla wielu osób jest to jeden z kluczowych czynników warunkujących przydatność suplementu przedtreningowego. Pump Matrix Blend składający się z agmatyny oraz l-argininy w sumarycznej ilości 3000 mg wygląda dobrze. W rzeczywistości wypada bardzo dobrze, nie jest to rewelacyjna pompa jak w przypadku np. Hemavolujednak jest dużo lepsza niż w wielbionym przez wielu Napalmie. Waskularyzacja występująca po tym suplemencie jest na bardzo dobrym poziomie.

Działanie bardzo odczuwalne, podnosi komfort treningu. 9/10

Pobudzenie

DMAA (1,3-dimethylamine), Alpha Yohimbine, Methyl Synephrine oraz kofeina.
Taka mieszanka może zwiastować tylko jedno... totalna demolka! Pod tym kątem Bombshell wręcz nie ma sobie równych.
40 minut po zażyciu preparat zaczyna działać, dość gwałtownie. Równocześnie ogarnia Cię rozkojarzenie, pobudzenie i odczuwalny ogromny wzrost wydolności. Uderzenia ciepła, suchość w ustach to cechy które towarzyszą silnemu pobudzeniu.
Przerwy między seriami mogłyby nie istnieć. Pobudzenie jest bliźniaczo podobne do tego jakie oferuje nam Mesomorph.

Pobudzenie to największy atut Bombshell. 10/10

Jest ono tak silne, że proponujemy zacząć suplementację od połowy porcji.

Mięśnie za sprawą dużo wyższej intensywności ćwiczeń doznają świetnego bodźca do wzrostu.

Z minusów warto odnotować higroskopijność Bombshella, która mimo dwóch opakowań pochłaniaczy wilgoci nadal sobie z nią nie radzi.

bombshell2

Zażycie Bombshella zbyt późno może powodować problemy z zasypianiem. Dzieje się tak ze względu na dość długi czas aktywności DMAA. Osobom, które nie mogą trenować wcześniej niż 6-8 godzin przed snem polecamy Cannibal Riot.

Dawkowanie warto rozpocząć od połowy sugerowanej porcji. Szczególnie jest to informacja dla osób, dla których to pierwszy kontakt z tak silnymi przedtreningówkami!

Bombshell jest świetnym rozwiązaniem dla osób lubiących silne pobudzenie i dobrą pompę mięśniową. Posiada silne stymulanty, dlatego nie jest zalecany dla osób poniżej 18 roku życia oraz osobą z problemami kardiologicznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *