Chaos and Pain przedstawia pełen skład Predatora!

Ela

Jakiś czas temu Chaos and Pain wrzuciło do internetu zwiastun jednego ze swoim nowych produktów, Predator'a. Na podstawie niewielu informacji, które zostały w tamtym momencie udostępnione nie byliśmy w stanie powiedzieć za dużo o tym, z czym będziemy mieć do czynienia. Nie wiedzieliśmy do jakiej kategorii będziemy mogli zaliczyć Predator'a, ani też jaki będzie jego skład. Teraz, kiedy produkt ten jest już na rynku - wiemy o nim dosłownie wszystko!

Głównym celem, jaki obrała sobie firma Chaos and Pain podczas tworzenia Predator'a, było poprawienie odpowiedzi organizmu na węglowodany i insulinę, aby ciało korzystało z energii pochodzącej z węgli podczas pracy, a nie magazynowało jej w postaci tkanki tłuszczowej. Aby mieć pewność, że obietnica ta zostanie spełniona, Chaos and Pain, zaopatrzyło swój produkt w osiem bardzo ciekawych składników, które mają zapewnić nam satysfakcjonujące rezultaty. Wszystkie substancje, wraz z ich dawkowaniem, są przejrzyście rozpisane na etykiecie zgodnie ze standardem, którego trzyma się firma.

 

Osiem wspomnianych przez nas składników, które tworzą Predator'a to: 250 mg Super Berberyny, 200 mg ekstraktu z liści banaba, 200mcg pikolinianu chromu, 100 mg cynamonu, 50 mg pterostilbenów, 50 mg kwas R-alfa liponowego, 50 mg Capsorb (sodium caprate) oraz 5 mg Bioperyny (ekstrakt z owoców pieprzu czarnego). Wszystkie te substancje dokładnie zmieszano i umieszczono w kapsułkach, które dawkuje się pojedynczo. Każde opakowanie zawiera ich 60 sztuk.

Tak jak pisaliśmy wcześniej, pierwsza partia Predator'a jest już w sprzedaży. Na tę chwilę jest on dostępny tylko za pośrednictwem strony internetowej Chaos and Pain, a jego cena to 39,99$ za opakowanie. Jeśli chciałbyś zakupić produkt trochę taniej, musisz poczekać kilka tygodni, aż Predator trafi do sprzedaży detalicznej. W niektórych sklepach na pewno będzie można go nabyć w cenie promocyjnej.

Tagi: Chaos and Pain, Predator, suplementacja, suplementy, Suplementy diety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *