Chaos and Pain ujawnia skład swojego nowego suplementu – Red Sky

Ela

Na początku zeszłego miesiąca Chaos and Pain zaprezentował nam jak będzie wyglądał ich nowy spalacz tłuszczuRed Sky. Zwróciliśmy uwagę na ciekawe, przezroczyste etykietowanie i intensywną, czerwoną barwę tabletek. Teraz natomiast oprócz tego, że wiemy jak będzie pakowany Red Sky, wiemy też z czego dokładnie będzie się składał. Znany z hardkorowych produktów Chaos and Pain potwierdził, że ich nowy fat burner będzie zbliżony do swojego poprzednika – Cannibal Inferno, i podobnie jak on, będzie zawierał mocne stymulanty.

Red Sky jest promowany przez Chaos and Pain jako środek energetyzujący i termogeniczny. Zawiera w sobie 11 wysokiej klasy substancji, które mają zagwarantować użytkownikowi wsparcie w utracie tkanki tłuszczowej.

Każda z tabletek tego suplementu zawiera w sobie między innymi 650 mg acetylo-L-karnityny, 75 mg silnie pobudzającego DMHA i 100 mg  ekstraktu z ziaren zielonej kawy.

Chociaż lista składników jest już jawna, wciąż nie ma niestety żadnych informacji na temat, kiedy suplement będzie dostępny. Wiemy jednak, że Red Sky jest tylko jednym z wielu nadchodzących produktów, które wkrótce się pojawią. Jeśli jesteś więc fanem Chaos and Pain, w najbliższych miesiącach warto, abyś zaoszczędził trochę pieniędzy na ich nowe suplementy!

Tagi: Chaos and Pain, dmha, l-karnityna, red sky, spalacz tłuszczu, spalacze tłuszczu, suplementacja, suplementy, Suplementy diety

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *