Cloma Pharma Laboratories

mz facebook

Cloma Pharma Laboratories to firma zajmująca sięto produkcjąsuplementów dla sportowców, odznaczający się wysoką jakością oferowanych produktów.

ClomaPharma

Najliczniejszą kategorią suplementów reprezentowanych przez CPL stanowią spalacze tłuszczu (termogeniki). Produkty są oparte o wiele naturalnych wyciągów. Najpopularniejszymi są:

  • Ekstrakt z kory Yohimby, zawierający ok. 8% yohimbiny
  • Salicyna - wyciąg z kory wierzby - naturalny odpowiednik aspiryny!
  • Ephedra viridis - naturalne alkaloidy efedryny
  • Kofeina Bezwodna - substancja o działaniu pobudzającym

Lata temu przed zastosowaniem zaawansowanych składników w spalaczach tłuszczu, najskuteczniejszym termogenikiem było połączenie: Efedryna + Kofeina + Aspiryna (ECA).
Mimo wysokiej skuteczności, żaden z dostępnych na rynku producentów nie zdecydował się na utworzenie suplementu zawierającego w/w składniki. Wpływ miał na to zakaz zastosowań w późniejszych latach syntetycznej efedryny, ponieważ pozwalała znacznie przekraczać granicę własnych możliwości, a w przesadzonych ilościach, mogła wywoływać problemy kardiologiczne.

W czasach obecnych, naturalne wyciągi używane w preparatach firmy Cloma Pharma nawiązują do legandarnego połączenia ECA!

Gama produktów jest bardzo szeroka, a my postanowiliśmy przedstawić Wam te najskuteczniejsze!

RED WASP

Red Wasp

To jeden z najskuteczniejszych produktów Cloma Pharma,połączenie ekstraktu efedry, kofeiny orazmieszankiYohimbe czyni Red Wasp topowym produktem, który stosowany wg zaleceń, nie ma sobie równych w porównaniu do innych tradycyjnych spalaczy.

METHYLDRENE ELITE

Methyldrene Elite

Mnogość składników zawartych w Methyldrene Elite wysoce skutecznie wzmaga lipolizę tłuszczy. Odpowiedzialne za to są m.in naturalnykwas salicylowy, synefryna, ekstrakt efedry oraz kofeina. Składniki te sprawiają że Methyldrene Elite znacznie wyprzedza konkurencyjne produkty!

CHINA WHITE

China White

China White to spalacz oparty na zastrzeżonej mieszance ECA (kofeina USP, ekstrakt z korzy wierzby białej, ekstrakt z liści ephedra viridis) oraz mieszance energetyczno-termogenicznej!
China White jest bardzo silnym i skutecznym termogenikiem.

BLACK SPIDER

Black Spider

Black Spider to siostrzany produkt China White, zawiera podobne mieszanki, jednak dodatkowe substancje w jednej z nich znacznie ograniczają łaknienie oraz działają pobudzająco na procesy metaboliczne, dzięki czemu dostarczone kalorie w przeważającej ilości wykorzystuje na przemiany energetyczne.

COCODRENE

Cocodrene

Cocodrene to zupełenie inny spalacz od wcześniej przedstawionych, głównie ze względu na dodatek do standardowych składników termogenicznych DMAE. To substancjazwiększająca funkcje mózgu, w tym regulującą procesy metaboliczne oraz zapobiegając złej pracy neuroprzekaźników w przypadku silnie obciążonego CUN. Istotny jest też dodatek GABA pozytywnie wpływająca na procesy regeneracyjne.

ASIA BLACK

Asia Black

Asia Black to standardowy spalacz oparty o ekstrakty z efedry i wierzby białej czy yohimbine oraz kofeinę. W składzie znajdziemy również szereg dodatków usprawniających metabolizm tłuszczy, a także utleniacze niszczące szkodliwe wolne rodniki. Taki synergizm zapewni sukces przy każdej redukcji.

Wszystkie dostępne produkty Cloma Pharma znajdziecie pod tym linkiem:

Produkty Cloma Pharma

 

Tagi: eca, efedryna, kofeina, redukcja, spalacze tłuszczu