Dust Extreme powraca w nieco innej formule

Ela

Blackstone Labs powraca z nową wersją suplementu i to zaledwie kilka dni po tym jak oficjalnie wycofał przedtreningówkę Dust Extreme – swoją wersję DMAA.

Dla niezaznajomionych z Blackstone’s Dust Extreme: zasadniczo został on opracowany jako bardziej intensywna opcja przedtreningówki i konkurencja do Dust V2. Oryginał zawierał 75mg kontrowersyjnego stymulantu DMAA, po to aby zapewnić obiecany poziom skupienia, koncentracji oraz potężną pompę mięśniową, która niemalże rozrywa skórę.

W nowej wersji Dust Extreme, dużych zmian nie ma, w składzie dalej znajdują się chociażby 4g cytruliny, 350mg kofeiny i 2,5g beta-alaniny.

Zauważyć możemy jedynie trzy różnice.  W nowym Dust Extreme, jak można było się tego spodziewać, nie znajdziemy już 75mg DMAA, ani Noopeptu, którego dawka wynosiła 30mg na porcję. Składniki te zostały zastąpione przez pół grama fenyloetyloaminy i 150mg bardzo silnego stymulantu: 2-amino izopentanu. Ostatnia różnica polega na tym, że Blackstone zamienił pół grama N-acetylo-L-tyrozyny na cały gram zwykłej L-tyrozyny.

Tych kilka różnic ma pomóc w utrzymaniu renomy silnej przedtreningówki, wraz z dodanym 2-amino izopentanem jako zamiennikiem DMAA.

Blackstone zapowiada, że nowy Dust Extreme w ciągu kilku najbliższych dni będzie dostępny w wielu sklepach, początkowo w Stanach Zjednoczonych, a za kilka tygodni również w Europie. Producent podaje sugerowaną cenę detaliczną na poziomie 54.99$. W stosunku do poprzedniej wersji ma jednak nieco mniejszą porcję: 25 zamiast 30. Zachowano również tę samą gamę smakową, do wyboru są: Sour Gummy Bear (kwaśne żelki) lub Pineapple Mango (mango-ananas).

 

Tagi: blackstone, blackstone labs, dmaa, dust extreme, pompa, przed-treningówka, przedtreningówka, suplementy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *