Johimbina – ważny składnik spalaczy tłuszczu

odchudzanie, tabletki na odchudzanie

Spalacze z johimbiną są to suplementy diety, których zadaniem jest redukcja tkanki tłuszczowej. Ich głównym składnikiem jest właśnie johimbina będąca alkaloidem niezwykle popularnym, jeśli chodzi o zwiększenia tempa spalania tkanki tłuszczowej. Tego typu preparaty są idealne zarówno dla osób chcących schudnąć ze względu na zbyt dużą ilość kilogramów, ale również i dla tych którzy są w fazie redukcji przy intensywnych treningach.


  Jak spalić tłuszcz z Johimbiną?

  Każdy z nas z całą pewnością wie, że trudno jest pozbyć się tłuszczu z tych najbardziej newralgicznych miejsc, jak brzuch, uda czy pośladki. Według przeprowadzonych badań johimbina jest najbardziej skutecznym i efektywnym środkiem, który działa na oporną tkankę tłuszczową. Mówiąc o spalaczach z johimbiną warto również wspomnieć, iż oprócz redukcji wpływają one pozytywnie na życie seksualne, na zwiększenie libido, poprawę wrażliwości sfer erogennych, na lepsze doznania seksualne. Jeden produkt, a podwójne jakże pozytywne działanie.

  Co to jest johimbina?

  Johimbina to alkaloid, który pochodzi z kory drzewa afrykańskiego zwanego johimbiną lekarską oraz z krzewów azjatyckich rauwolfii żmijowej. Składnikami aktywnymi jest yohimbina i alkaloidy indolowe. Służy ona do redukcji tkanki tłuszczowej, jak również i do zwiększania doznań seksualnych.

  Johimbina HCl infografika
  Johimbina HCl infografika

  Jak działają spalacze z johimbiną?

  Zażywając tego typu preparaty blokujemy niektóre receptory w naszym organizmie, co skutkuje przede wszystkim poprawą działania układu współczulnego, a to z kolei ma wpływ na zwiększenie wydzielania hormonów- adrenaliny i noradrenaliny do krwiobiegu. Działanie spalaczy z johimbiną nasila lipolizę, a więc proces spalania tłuszczu. Johimbina blokując receptory alfa-2-adrenergiczne zapobiega łączeniu ich z adrenaliną i noradrenaliną. Ze względu na to, ze takie receptory znajdują się w najbardziej newralgicznych częściach naszego ciała, w tych partiach nadmiar tkanki tłuszczowej zostaje w odpowiedni sposób spalony. Johimbina oprócz redukcji, przyczynia się także do łagodzenia występowania cellulitu i do poprawy sfery seksualnej, zarówno u kobiet, jak również i u mężczyzn.

  Dawkowanie johimbiny

  Aby efektywnie spalić tkankę tłuszczową zaleca się przyjmowanie około 0,2 mg na kilogram masy ciała. Jeśli więc przeciętnie osoba waży 90 kg, przyjąć powinna około 18 mg tego preparatu. Nie od razu jednak powinno się zjadać taką dawkę, gdyż u wielu osób johimbina może prowadzić do nieprzyjemnych w skutkach konsekwencji. Początkowo więc przyjąć warto dawkę o połowę mniejszą, a następnie po jakimś czasie, jeśli nie czujemy się źle ją zwiększyć. Tylko w taki bowiem sposób postawimy na pełnie bezpieczeństwa z jednoczesnym dążeniem do upragnionej figury.

  Tagi: johimba, johimbina, yohimbina, yohimbine

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *