Kingsguard! Olympus Labs nie zwalnia z nowościami

Ela

W zeszłym tygodniu Olympus Labs wrzuciło do sieci informacje o zbliżającej się premierze swojego nowego, prozdrowotnego produktu – Kingsguard. Nie zdradzili przy tej okazji żadnych szczegółów. Dzisiaj jednak postanowili odkryć przed nami wszystkie mocne strony tego suplementu i zaprezentowali etykietę wraz z dokładnym opisem składu. Gwardia Królewska (Kingsguard) została wyposażona przez Olympus Labs w 10 różnych składników, z czego połowa to opatentowane przez nich wcześniej substancje klasy premium. 

Olympus Labs bardzo dokładnie przemyślał formułę swojego produktu. 10 składników, które są w nim zawarte zostało podzielone na 5 obszarów działania. I tak też, w zależności, w jaki punkt Kingsguard uderza ze swoją prozdrowotną mocą, zostały one nazwane. Mamy więc pięć następujących mieszanek:

  • Liver & Kidney Matrix (wątroba i nerki)
  • Cardioprotective/Antiatherogenic Matrix (ochrona dla serca i działanie przeciwmiażdżycowe)
  • Blood Pressure Matrix (ciśnienie krwi)
  • Immune System Rise Immunomodulation Matrix (poprawa odporności)
  • Anti-Blood Thickening Complex (działanie przeciwzakrzepowe)

Dokładną rozpiskę, który składnik za co odpowiada znajdziecie na grafice obok. Są tam również informację na temat dawkowania i zawartości poszczególnych substancji.

Wraz z wypuszczeniem etykiety, Olympus Labs, potwierdził również, że produkt ten będzie dostępny jeszcze w tym roku. Niestety nie znamy jeszcze ceny, ale doskonale znamy Olympus Labs i liczymy na to, że jak zawsze pozytywnie zaskoczą nas jakością swojego nowego suplementu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *