Nowa przedtreningówka TITAN już dostępna!

Ela

Kilka miesięcy temu Chaos and Pain poinformowało o poszerzeniu swojej serii Olympus o kolejny produkt. Do tej pory seria ta składała się z czterech niesamowitych produktów, wliczając w to Gaia, która ukazała się pod koniec zeszłego roku. Od teraz w jej szeregi zostanie włączona potężna przedtreningówka – Titan!

Zanim przejdziemy do bardziej szczegółowego opisu Titan’a chcemy zaznaczyć, ze jest to produkt, z którego skorzystają tylko użytkownicy europejskich siłowni. Chaos and Pain stworzyło tę przedtrenigówkę z myślą o swoich europejskich fanach. Amerykanie nie powinni jednak za bardzo się martwić – wiele ze składników, które znajdziemy w Titan’ie mogą spotkać w innych produktach tego typu , dostępnych na ich rynku.

Titan składa się z 12 substancji, które występują powszechnie w preparatach przedtreningowych.  Są to: 3,2g beta-alaniny, 2g jabłczanu cytruliny , argininy i kreatyny, gram tauryny i tyrozyny, pół grama creatinol-o-fosforan, 400 mg glukuronolaktonu, 275 mg kofeiny, 150mg, yerba mate, 50mg halostachine i 10 mg teobrominy. Titan

Chaos and Pain nie mydli nam oczu obietnicami bez pokrycia odnośnie działania swojego nowego produktu. Jedyne, co nam gwarantują to porządna dawka energii, którą będziemy mogli spożytkować na treningu. Znając jednak specyfikę substancji, z których składa się Titan, wiemy, że odczuwalne będzie również zwiększenie wydajności i wytrzymałości.

Titan jest już w naszej ofercie, znajdziesz go tutaj. Dostępny jest w 4 smakach:

  • brzoskwinia-mango
  • cytryna-limonka
  • bombiscle
  • arbuz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *