Nowy Nox Pump – powrót legendy?!

Jakub Kola

mz facebook

 

 

Wiele osób miło wspomina pierwsze doświadczenia z produktem Nox Pump. Był to jeden z pierwszych stacków przedtreningowych o tak niesamowitej sile pobudzenia. Co było w składzie, co powodowało tak wielbiony efekt? Nie wiadomo, przynajmniej oficjalnie. Plotki mówiły o wielu substancjach jakie mogły się tam znajdować. Przewijały się w nich: geranium, amp citrate, dmha, dendrobium itp.

Czego zatem mamy się teraz spodziewać?

Dorian Yates wypuścił produkt bez silnych stymulantów. Jednak pierwsze pojawiające się opinie, mówią o dość silnym pobudzeniu występującym do kilku godzin po zakończonym treningu. Cóż, skład wygląda dobrze, jednak czy na nim dostrzegamy coś nadnaturalnego? Nie zbyt. Widać postawiono tutaj na wiele sprawdzonych w swoim działaniu składników.

dorian-new

W składzie widnieją znane z wielu produktów boostery azotu, które zapewnią odpowiedni komfort treningu, a także zadbają o transport substancji odżywczych do mięśni. Nie wygląda to może nadto imponująco, ale czy chemiczny opis substancji na pierwowzorze coś Wam mówił? Tak, mi wówczas też bardzo mało. Nox Pump zawiera podstawowe składniki, których możemy być pewni co do działania oraz bardzo ciekawe ekstrakty ziołowe pozwalające uzyskać większą pompę, przyrost ilości energii, wytrzymałości i siły.

Cena jaką trzeba zapłacić również nie należy do wygórowanych. Nox Pump plasuje się w połowie stawki. Jeśli pierwsze opinie stacku się potwierdzą, to na pewno zyska on ogromne uznanie w oczach konsumentów.

Produkt zyskał odświeżoną szatę graficzną oraz jak zapewnia Dorian Yates - "nawiązuje do legendy". To oznacza, że możemy się spodziewać wielkiego WOW po spożyciu? Sprawdźmy sami!

Nox Pump

Jeden komentarz

  1. Avatar

    Nie wiem co tam siedzi ale musi być jakaś dosypka bo tak mnie po treningu telepało a moc na sali ćwiczeń jak dawno nie pamiętam pompuje tak se pobudza meeega

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *