Olimp odświeża produkt Redweiler!

Jakub Kola

W tym miesiącu Olimp Supplements ogłosił, że stworzył nowy smak dla swoich produktów BCAA i BCAA Xplode, który dostępny będzie tylko tego lata. Smak ten został odpowiednio nazwany – Summer Punch i jest na wyłączność Amazon.

W ciągu ostatniego weekendu wyszły na jaw nowe fakty i zdaje się, że będzie kolejna limitowana edycja, dostępna tylko w sezonie letnim. Produkt w tej specjalnej formie to przedtreningowa formuła Redweiler, a nazwa tymczasowego smaku to Kiwi Apple.


Redweiler to bardzo ciekawa opcja przedtreningowa dla osób, które nie mogą spożywać produktów z silnymi stymulantami (dmaa, dmha, amp-c). Suplement zapewni odpowiednią pompę mięśniową oraz bodźce dla wzrostu mięśni. 200mg kofeiny zapewni optymalne pobudzenie, może być spożywany również przez osoby, które są nadwrażliwe na duże dawki kofeiny.
Redweiler będzie również bardzo dobrą opcją dla początkujących adeptów siłowni. Produkt zapewni odpowiednie pobudzenie, a na silniejsze przedtreningówki przyjdzie czas...

W odróżnieniu od innych limitowanych produktów Olimpu, zdaje się że Kiwi Apple Redweiler nie będzie tylko na wyłączność Amazon. Jednym z miejsc, gdzie jest on dostępny jest strona producenta, gdzie produkt ten jest tańszy niż ta przedtreningówka w innych smakach. Podstawowe smaki można znaleźć w naszym sklepie.

Redweiler

Tagi: kofeina, olimp, olimp labs, przedtreningówki, redweiler

Jeden komentarz

  1. Avatar

    Bardzo fajna przedtreningówka. Niezbyt mocna, ale czuć pobudzenie, w sam raz. Większa pompa mieśniowa i ogólnie można więcej z siebie wycisnąć na treningu. Redweiler o smaku Coli jest wręcz pyszny:)

    Polecam dla osób szukających łagodnej a zarazem bardzo dobrej odżywki do stosowania przed treningiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *