Ostaryna – Opinia

Po 6 tygodniach stosowania ostaryny moje zdanie się troszkę zmieniło 🙂

Na początku - czyli gdzieś do 4 tygodnia nie widziałam dużej zmiany, jednak po czwartym tygodniu zobaczyłam znaczny wzrost siły na treningu, wszystko robiłam z większą wytrzymałością, wydawało mi się, że również regeneracja się polepszyła.

Z początku myślałam, że branie tego SARM-ujest bez sensu, jednak po całym cyklu mogę polecić go każdemu kto chce wzmocnić kości/stawy (u mnie właśnie to było powodem rozpoczęcia suplementacji ostaryną) i kto pragnie zwiększyć swoją siłę - szczególnie na redukcji kiedy spadki są najbardziej odczuwalne.

Nie jest to coś, co magicznie daje siłę na długo, bo po odstawieniu czuć spadek siły i ogólnie mocy, ale przez parę tygodni rzeczywiście czułam się lepiej. Nie widziałam żadnych skutków ubocznych, senność minęła, o której wspominałam we wcześniejszych postach, a na sam koniec już widziałam same zalety, jednak tylko przez stosunkowo krótki okres czasu.

Tagi: ostaryna, sarm

4 komentarze

  1. Mam podobne spostrzeżenia. Po 4 tyg. magicznie nagle zaczęła mi się zmieniać sylwetka. Siła znacznie, bo ok. 15-20% (w zależności od ćwiczeń) poszła do góry. Poza tym nie pocę się prawie na siłowni (a zawsze ze mnie leciało równo) i mogę robić seria za serią, a po całym treningu normalnie wykonywać inne czynności a nie tylko jeść i spać.

    Jak do tej pory nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych poza lepszym samopoczuciem i brakiem spadków mocy w ciągu dnia (nie muszę robić poobiedniej drzemki).

    Od 4 dni dorzuciłem do tego YK-11 i mam wrażenie, że usuwa nadmiar wody z organizmu – definicja mięśni się znacząco poprawiła.

    Na pewno nie skończę na tym cyklu i dorzucę mk-677.

  2. jakie dawki stosowałeś?

  3. przy 20 mg ed nie ma co liczyć na porządne efekty. Polecam przy najbliższych próbach 30mg co najmniej – najlepiej 40 mg i wtedy już można konkretnie odczuć efekty. Dużo siły na plus, miałem wrażenie, że mięśnie są bardziej twarde i ubite. W mojej ocenie Osta w takich dawkach = niska dawka Winstrolu.

  4. Brawn to jest cos, czego nie nalezy brac. Nie ma nic wspolnego z jakoscia.Wszedzie dosypuja prohormony i sprzedaja jako SARM. Tani szajs niebezpieczny dla zdrowia to jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *