Pierwsza odsłona Chemical One od Chaos and Pain!

Ela

Chaos and Pain nie pozwolił nam ochłonąć po swojej ostatniej, gorącej premierze, Predator, a już drażnią się z nami i zapowiadają kolejną odsłonę. W tym tygodnia wypuścili do sieci zdjęcia swojego najnowszego produktu o mrocznej nazwie i tajemniczym wyglądzie - Chemical One. Tak naprawdę niezbyt wiele możemy wywnioskować po tym, co zostało udostępnione w szerszej publiczności. Chaos and Pain zostawiło duże pole do wszelakich spekulacji i przypuszczeń na temat tego, jakiego rodzaju suplementem będzie Chemical One i co będzie w sobie zawierał.

Jednym z niewielu szczegółów, który został zdradzony jest forma tego produktu. Na etykiecie widzimy, że będą to tabletki, a każde opakowanie będzie zawierało ich 60 sztuk. Tak, jak ilość tabletek może nie być specjalnie interesująca, to sama forma jest, nie ukrywajmy, dość nowatorska jak na tę firmę. Przypominamy, że na przestrzeni całej swojej działalności, Chaos and Pain, nigdy nie zdecydowało się na tabletki. Do tej pory wszystkie ich suplementy, które wymagały takiej formy aplikacji,  były pakowane w kapsułki.

Potwierdzenie przez Chaos and Pain, że Chemical One będzie w formie tabletek jest dla nas pewnego rodzaju drogowskazem i nakierowuje nas, choć niezbyt dokładnie, na to, do jakiej kategorii suplementów będziemy mogli go zaliczyć. Gdybyśmy mieli polegać tylko na domysłach i szczątkowych informacjach, które posiadamy - celowalibyśmy w preparaty multiwitaminowe lub ochronne dla stawów. Jednak nie przywiązujemy się za bardzo do naszych pomysłów z kilku powodów. Po pierwsze - etykieta nie wskazuje na to, żebyśmy mogli mieć do czynienia z niegroźnymi witaminkami, a po drugie, Chaos and Pain posiada już w swoim asortymencie porządny suplement wspierający stawy w postaci Helios.

Tak szybko, jak tylko uzyskamy więcej potwierdzonych informacji w temat One Chemical - nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić. Na tę chwilę wiemy, że premiera tego suplementu będzie miała miejsce pod koniec grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *