Recenzja nowego HyperMax XT!

Jakub Kola

mz facebook

W tym roku zobaczyliśmy więcej wysokiej jakości przedtreningówek niż kiedykolwiek wcześniej, co zaowocowało kolejną edycją rankingu najlepszych przedtreningówek. Dziś mamy kolejny najwyższej jakości produkt do omówienia, jest nim Hypermax XT. Co prawda nazwa Hypermax przewija się już od dłuższego czasu, jednak Hypermax XT jest najnowszą wersją produktu od Performax Labs, która zadebiutowała bardzo niedawno.

hypermax2016

Podobnie jak wszystkie inne najwyżej oceniane przedtreningówki, stosowanie Hypermax XT daje więcej niż tylko kilka efektów. Suplement Performax Labs obejmuje wszystkie przedtreningowe działania, jakie powinien obejmować preparat tej kategorii: ogromna dawka energii, silne skupienie, intensywna pompa i zdecydowany wzrost wydajności. Jednak tym, co wyróżnia go spośród reszty produktów tego typu są wspomniane energia i skupienie, dzięki którym naprawdę zostawia konkurencję w tyle.

Ogromna dawka energii

Zaczniemy naszą recenzję Hypermax XT od pierwszego dużego efektu, jaki odczujesz po zażyciu tego produktu, a więc znacznego przypływu energii. Nie byliśmy pewni, jak silny jest on na początku, ale już w pierwszej chwili poczuliśmy, że kopnięcie jest o wiele większe niż oczekiwaliśmy. Mieliśmy do tej pory duże doświadczenie ze stymulantami: DMAA, DMHA czy AMP Citrate, dlatego podchodziliśmy do Hypermax XT z małym dystansem. Jednak po zażyciu go odkryliśmy, że dobre opinie to nie był jednorazowy strzał, Hypermax XT po prostu ma bardzo silne kopnięcie.

wagaaa

Rzeczywiście upłynęło trochę czasu od kiedy poczuliśmy kopa energii podobnego do tego, jaki daje Hypermax XT – większość popularnych suplementów, jakie ostatnio sprawdziliśmy daje raczej "gładki" lub stopniowy zastrzyk energii. Oczywiście gwałtowny przypływ energii to nie jedyna jego zaleta. Jest nią również to, że energia ta nie traci na wartości i utrzymuje się na odpowiednim poziomie przez większą część trwania treningu. Przez większą część, ponieważ poziom energii nie pozostaje równie wysoki pod koniec treningu, jak na jego początku – według nas powoli obniża się on po 30-40 minutach.

Narastające skupienie

Kolejnym ważnym efektem, o którym musimy wspomnieć w naszej recenzji Hypermax XT jest skupienie, które w dzisiejszych czasach musi iść niemal w parze z energią. Pojawia się ono mniej więcej w tym samym czasie co kop energii. Na początku można nie zauważyć go z byt wiele, jednak w miarę postępów w treningu, a zwłaszcza w momentach, w których energia zwykle zanika, zdajesz sobie sprawę, że produkt dba i o sferę mentalną.

Efekt skupienia Hypermax XT nie jest dokładnie na tym samym poziomie co efekt energii, ale z pewnością ma on ponadprzeciętną wartość. Mimo, że skupienie ustępuje kroku energii, to jednak wyraźnie czujemy, że jest ono obecne i czai się tuż za nią. Jak już wspomnieliśmy, zauważysz zwiększoną koncentrację, gdy zanika energia. Zdecydowanie nie jest to złe, kiedy poziom skupienia lekko maleje w momencie wystrzału energii, jako że wystrzał ten sam w sobie automatycznie sprawia, że nasze zdolności mentalne wskakują na wyższy poziom.

Pompa mięśniowa

Dwoma innymi efektami, jakie zapewnia Hypermax XTpompa mięśniowa i wydolność. Zacznijmy od pierwszego z nich, jako że jest on bardziej imponujący – gdybyśmy mieli przyznać mu jakąś ocenę, to w pięciostopniowej skali byłoby to około 3+. Po zażyciu tej przedtreningówki poczujesz magię pompy po pierwszych 5-10 minutach. Jej efekt nie polega na jakby masywnym rozszerzeniu mięśni, a bardziej nadaniu im ciężkości i gęstości, które po ustaniu ładnie współpracują z innymi efektami tego wyjątkowego suplementu.

Utrzymująca się energia daje poczucie wytrzymałości

Wreszcie mamy wydolność i wytrzymałość, jakie zapewnia Hypermax XT, a więc obszary, w których produkt ten jest co najmniej imponujący. Podczas gdy wydajność, jaką umożliwia nie jest tak dobra jak energia, koncentracja czy nawet pompa, to jednak nadal jest to efekt, który przyczynia się do świetnego, ogólnego doświadczenia związanego ze stosowaniem Hypermax XT. Podobnie jak w przypadku wielu wysokoenergetycznych formuł, przedtreningówka od Performax Labs nie zapewnia specjalnie wysokiego poziomu wydajności i wytrzymałości. Jeśli zdecydujesz się na nadmiernie intensywny, kompleksowy albo ciężki typ treningu, Hypermax XT niekoniecznie będzie odpowiednim wyborem, bo po prostu nie pobudzi cię tak, jak zrobi to bazująca na efekcie wytrzymałościowym przedtreningówka Urx Bombshell.

Mimo to, Hypermax XT oferuje zaskakująco solidną dawkę wytrzymałości dzięki efektowi utrzymującej się energii, która choć trochę zaczyna zanikać w okolicy 30-stej minuty treningu, to nie przestaje działać całkowicie. Poziom obniża się do naturalnej wytrzymałości i utrzymuje się tak przez kolejnych 30-45 minut, co pozwala wykonać kilka ostatnich ćwiczeń z niezłą intensywnością.

HyperMax XT

Zapewnia wysoką energię, ale to wciąż kompleksowa przedtreningówka

Jak widać, nowy Hypermax XT od Performax Labs wciąż stanowi solidną konkurencję dla innych przedtreningówek. Obejmuje on wszystkie niezbędne zalety produktów tej kategorii i wyróżnia się naprawdę dobrze w jednym lub dwóch z nich, które dają wrażenia, jakoby produkt ten oddziaływał na o wiele więcej z nich. Hypermax XT pewnością utrzymuje silną pozycję pierwszej wersji Hypermax, choć w rzeczywistości nie mamy nic przeciwko temu, aby stwierdzić, że nawet ją wzmacnia. Zasadniczo, jeśli szukasz najlepszych przedtreningówek i preferujesz efekt wysokiej energii, stymululacji, powinieneś sięgnąć po Hypermax XT.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *