RE1GN – nowa przedtreningówka od Olympus Labs

Ela

Olympus Labs kilka dni temu zapowiedział wprowadzenie nowej przedtreningówki, RE1GN. Produkt ma być zamiennikiem Conquer Unleashed, przedtreningówki która do tej pory cieszyła się dobrą opinią. Wraz z zapowiedzią produktu Olympus Labs zdradził nam kilka szczegółów na temat nowego suplementu.

Pierwszym z nich jest wygląd przedtreningówki, który będzie wprowadzeniem nowej szaty graficznej Olympus Labs. Motyw sięga do korzeni brandu i jest inspirowany obrazami mitologicznymi. 

Uzyskujemy również informację na temat działania przedtreningówki. Zgodnie z zapowiedzią po produkcie możemy spodziewać się potężnej pompy, wzmożonej koncentracji, dużej energii oraz maksymalnej wytrzymałości.

Patrząc na poprzednie imponujące produkty Olympus Labs możemy z góry zakładać, że Reign wykaże się świetnym działaniem.

Kolejne informacje, jakie pojawiły się po pierwszym spojrzeniu na Olympus Labs Reign, dotyczyły formuły przedtreningówki. Wiemy, że puszka będzie ważyć 795g. Natomiast wielkość oraz ilość porcji nie jest jeszcze znana. Możemy się jedynie zakładać, że będzie zawierała około 30 porcji.

Znamy również informację na temat kilku składników znajdujących się przedtreningówce oraz ilości jednego z nich.  W Regin znajdziemy substancje takie jak : cytrulina (5g), siarczan agmatyny, kofeinę, eria jarensis (lub DMHA) oraz ekstrakt z orzecha włoskiego.

Olympus Labs REIGN ma trafić na sklepowe półki w najbliższych miesiącach.

Tagi: cytrulina, dmha, odżywki przedtreningowe, Olympus Labs, przedtreningówka, reign

Jeden komentarz

  1. Avatar

    Będziecie to sprowadzać, ponieważ już wyszła na rynek, podobno niezła kosa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *