Sparta Nutrition – kolejna nowość na rynku!

Jakub Kola

Żyjemy w społeczeństwie, gdzie każdy wydaje się być zadowolony. Od ludzi nie wymaga się zbyt wiele, każdy jest w jakiś sposób nagradzany i panuje ogólna akceptacja bycia po prostu średniakiem. Taka postawa udzieliła się też (i prawie ją zabiła) branży suplementacyjnej. Co drugi dzień powstają nowe firmy, które odgrzewają stare, suplementacyjne kotlety i próbują nam je sprzedać jako coś innowacyjnego.

SONY DSC

Na szczęście niektóre firmy stają w opozycji do wiodących na rynku korporacji, które wciskają nam średniej jakości suple, na które zupełnie nie mają koncepcji. Jedną z takich młodych marek jest Sparta Nutrition, która ma na pieńku z całym systemem . Wiedzieliśmy o tym od momentu, kiedy wpadła nam w ręce ich przedtreningówka Kraken - jeden z najbardziej szalonych i najbardziej udanych produktów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy!

Po tam jak obejrzeliśmy tego potwora musieliśmy się dowiedzieć, kim do cholery są goście, którzy za tym stoją. Mamy teraz znacznie więcej informacji na ich temat.

Kto stoi za Sparta Nutrition?

Spartanie byli elitarną klasą antycznych wojowników. Legenda głosi, że pochodzą w prostej linii od samego Herkulesa. Ich życiowe motto brzmiało "żyj z mieczem i umrzyj od miecza". Nigdy nie poddawali i nie unikalni konfrontacji, a kiedy pojawiali się w mieście - wszyscy trzęśli się ze strachu.

Sparta Nutrition powstała na tych samych mentalnych fundamentach. Działają zgodnie z hasłem "przynieść najlepsze dla najlepszych". Kiedy Sparta rozpoczynała swoją działalność na rynku brakowało potężnych muscle builderów i prohormonów. Firmy (z wyjątkiem Hi-Tech) umieszczały w swoich produktach minimalne ilości tych składników, w związku z czym trzeba było brać 3-4 krotną dawkę, żeby cokolwiek poczuć.

Sparta zdecydował, że nadszedł czas, aby wnieść powiew świeżego powietrza na rynek, i zapewniła maksymalne dawki, najlepszą technologię, najwyższej jakości składniki i realne rezultaty. A to wszystko w sposób jak najbardziej bezpieczny.

Dla kogo Sparta będzie idealna?

Biorąc pod uwagę ich motto, "przynieść najlepsze najlepszym", nie są to suplementy skierowane dla typowej pani domu, która czasem pokica przed telewizorem. Zdecydowanie nie. Targetem Sparty są młodzi, dorośli ludzie, między 20 a 30 rokiem życia, z hardkorowym nastawieniem do treningów i potężną motywacją, by zostać najlepszymi.

Topowe produkty Sparta Nutrition

Sparta niedawno zrewolucjonizowała swoje najbardziej rozpoznawalne produkty zawierające prohormony i wszystkie je zaktualizowała do wersji V2. Zredefiniowana seria prohormonów to aktualnie jedne z najsilniejszych środków na rynku. W ramach linii V2, Sparta wypuściła także prawdziwego przedtreningowego Behemotha, o którym niedawno pisaliśmy:

  • Kraken

Spójrz tylko na etykietę, i spróbuj nie zacząć się ślinić.kraken-sklad Kraken to istny przedtreningowy potwór! Szczyci się maksymalną dawką wszystkich głównych składników, jak również pełną
synergią (niezwykle rzadką bo ma się tu do czynienia z kombo Eria Jarensis + DMHA).

Jeszcze bardziej interesujący jest fakt, że zawiera zaledwie 200 mg kofeiny w pełnej porcji - to ukłon w stronę tych, którzy nie czują się zbyt dobrze przy dużych dawkach kofeiny ... jak widać nie są one wcale potrzebne kiedy ma się do dyspozycji PEA z Eria jarensis i DMHA.

Kraken da Ci przed treningiem wszystko to, czego potrzebujesz, a nawet znacznie więcej. Pompa, siła, skupienie, moc, wytrzymałość - co tylko chcesz!

  • Cerberus V2

Czy jest lepszy sposób by spotęgować działanie przedtreningowej bestii niż najsilniejszy,cerberus-v2 potrójny stack prohormonów na rynku? Cerberus V2 to zupełnie nowa kategoria prohormonów, a jego efektów nie da się porównać z niczym co do tej pory spotkałeś.

 

Każda porcja składa się z trzech potworów: 85mg 1-Andro, 85mg 4-Andro i 150mg Epiandro, w jednej kapsułce! Opakowanie składa się z 90 kapsułek, co czyni ten produkt atrakcyjnym biorąc pod uwagę stosunek ilości do ceny i jakości.
Na dodatek, Sparta Nutrition dąży do się złotego standardu dla systemu dostarczania prohormonów ustanowionego przez Hi-Tech Pharmaceuticals’ Cyclosome™ Delivery Technology.

  • Spartan Mass V2

Pragniesz budować masę? Ten stack prohormonów będzie dla Ciebie idealny!

Sparta Mass V2 to wymarzony stack prohormonów dla każdego dzika na masie.  Jedna kapsułka łączy 100 mg 1-Andro i 100mg 4-Andro.  spartanmassv2finalversion

To jedna z niewielu prohormonów, którego działanie zostało rzeczywiście potwierdzone badaniami. Pokazują one jednoznacznie, że podawanie ich codziennie daje efekty podobne do tych, które osiąga się na sterydach. Najlepsze z tego wszystkiego jest jednak to, że 1-Andro jest niezdolne do konwersji do estrogenów!
Drugi składnik, 4-andro, ma możliwość aromatyzowania do estrogenów, ale taka właśnie jest kolej rzeczy przy spektakularnym wzroście poziomu testosteronu, który funduje nam Spartan Mass V2. Jest to naturalny proces, ponieważ estry są mimo wszystko niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Przy cyklu na tym środku zalecamy PCT. Należy mieć też na uwadze, że masa, którą będziecie nabierać nie będzie tak sucha jak ta, którą zyskacie na poniższym środku:

  • Spartan Hard V2

Załóżmy, ze nie jesteś teraz na typowej masie, a bardziej zależy Ci na rekompozycji i docięciu. hard-supp-factsSparta Hard V2 jest dokładnie tym czego potrzebujesz. Każda kapsułka tego zredefiniowanego stacku prohormonów zawiera 100 mg 1-Andro z 150mg Epiandro.

Ten duet prohormonów działa bardzo dobrze jako środek utwardzający tkankę, a jednocześnie zwiększa beztłuszczową masą mięśniową, wpływa dodatnie na siłę i unaczynienie. Ponadto, zwiększona agresja i libido sprawi, ze poczujesz się jak prawdziwy Spartanin gotowy do walki z niedźwiedziem gołymi rękami, a następnie do całonocnych zapasów ze swoją kobietą na łóżku!

Brak ściemy!

Normalną wydaje się sytuacja, że w momencie, gdy jesteś poważnym graczem na rynku prohormonów starasz się za wszelką cenę ukryć tajemnice swoich produktów. Sparta Nutrition odcina się od tego grubą kreską i udostępnia wszystkim dokładny skład swoich suplementów oraz wyniki badań, którym były poddawane.

Sparta do tego stopnia nie ma tajemnic przed użytkownikami, że otwarcie przyznali się kto produkuje ich prohormony. A jest to nikt inny jak anaboliczny lider - Hi-Tech Pharmaceuticals!

Mamy pewność, że wpis o Krakenie nie umknie niczyjej uwadze!

Mimo, że wkroczyliśmy w nową erę absolutnej transparentności i dostępności do informacji, to jest jeszcze nadal strasznie dużo produktów, które są niczym innym jak odkopywanymi starociami pakowanymi w inne pudła. Ktoś w w branży w końcu powiedział: "STOP temu szaleństwu!", i tym kimś jest właśnie Sparta Nutrition.

Są stosunkowo nowi na rynku, ale są tutaj, aby wstrząsnąć nim w posadach. Podoba nam się to, co do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć. Mamy bardzo wysokie oczekiwania i z niecierpliwością czekamy na rozwój sytuacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *