SuperRage!

Jakub Kola

mz facebook

Od kilku dni posiadamy w swojej ofercie bardzo silną odżywkę przedtreningową, posiadającą najsilniejsze dostępne stymulanty na rynku!

SuperRage

SuperRage to połączenie 7 bardzo pożądanych składników:

AAKG 3000 mg

Alfaketoglutaran poprawia biodostępność argininy  stymulując jej rozpad do CO2­ i H2O, co powoduje, że staje się prekursorem syntezy tlenku azotu. Wykazuje działanie antykataboliczne i wspomagające anabolizm. Wzmacniał działanie hormonu insuliny, insulinomimetyków  (IGF-1) oraz hormonu wzrostu somatotropiny. AAKG zapewnia intensywną pompę mięśniową oraz zwiększa naszą wytrzymałość.

Beta-Alanina 2000 mg

Główną funkcją, jaką spełnia ten aminokwas, nie jest wcale zwiększenie objętości komórek mięśniowych, lecz wzrost poziomu karnozyny w mięśniach. Efekt? Zarówno przy wysiłkach tlenowych, jak i beztlenowych, znacząco zostaje spowolniony proces zakwaszania mięśni szkieletowych. W praktyce przekłada się to na cięższe, intensywniejsze i bardziej efektywne treningi. Rośnie zarówno wytrzymałość, jak również moc mięśniowa. Efektem stosowania beta-alaniny będzie więc poprawa zdolności motorycznych, jak również wzrost beztłuszczowej masy ciała.

Jabłczan Cytruliny 2000 mg

Związek powstaje w wyniku połączenia cząsteczki aminokwasu cytruliny i cząsteczki kwasu jabłkowego w jedną molekuła, posiadającą stabilność chemiczną i dobrze rozpuszczalną w cieczach. Zjonizowany kwas jabłkowy ma potencjał ergogenny, zapewniając uzupełnienie potencjału cytruliny o nowe właściwości. Poprawia zdolności wysiłkowe oraz zmniejsza poczucie zmęczenia, a jego suplementacja jest korzystna na każdym poziomie wytrenowania. Wpływa na równowagę kwasowo-zasadową. Cytrulina niesamowicie wzmaga intensywność pompy mięśniowej maksymalnie wypełniając mięśnie podczas treningu!

Tauryna 1000 mg

Tauryna pomaga w regulacji poziomu cukru we krwi, wykazuje działanie antykataboliczne (ogranicza proces rozpadu białek), zwiększa stężenie Azotu w organizmie oraz pomaga obniżyć poziom Cholesterolu. Bardzo istotny jest fakt, że Tauryna stymuluje trzustkę do wydzielania insuliny.

Kofeina 200 mg

Kofeina w organizmie ludzkim blokuje receptory adenozynowe w mózgu, zwalczając objawy zmęczenia i pozwalając na zaktywizowanie działań. Ma korzystny wpływ na gospodarkę tlenową, przez co zwiększa zdolności wysiłkowe (siłę i wytrzymałość) oraz przyśpiesza regenerację powysiłkową. W suplementacji sportowej kofeina jest stosowana jako środek pobudzający układ nerwowy.

Geranium 100 mg (!)

DMAA – maksymalne pobudzenie!

Niacyna 50 mg

Zapewnia prawidłowe działanie mózgu i układu nerwowego. Jest pomocna w stanach zapalnych skóry. Konieczna do procesów syntezy hormonów płciowych, estrogenów, testosteronu, kortyzonu i insuliny. Nie traci swych właściwości w procesie wytwarzania i magazynowania.

5 gram substancji pompujących (jabłczan cytruliny + aakg) zapewni odpowiedni komfort treningu. Odpowiednie ukrwienie i wzrost przepływu substancji odżywczych pozwoli rozbudowywać mięśnie i zapewnić im regenerację.

Dzięki połączeniu kofeiny i geranium wprowadzimy swój trening na dużo wyższy poziom! 

https://www.muscle-zone.pl/wiki/geranamina

 

3 komentarze

  1. Avatar

    a kit! kupiłem! zobaczymy co to będzie warte!

  2. Avatar

    Może nie ma tam 100 mg gery ale jedna porcja robi nieźle, sądze że siedzi tam 50-70 mg bo po całej porcji jest niezła jazda aha pompa jest bardzo dobra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *