Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Mummified Mummified 300g
Killer Labz
149,00 zł
Magazyn: eu

Mummified 300g

od 3 sztuk tylko: 146,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 400g
149,00 zł z VAT
4,97 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Wspomaga nocną regenerację i promuje wyrzut hormonu wzrostu
  • Zawiera mieszankę czynników wzrostowych pozyskanych z colostrum
  • Poprawia jakość snu oraz przyśpiesza zasypianie
  • Wykazuje działanie anaboliczne
  • Redukuje stany lękowe i stres
  • Wzmaga sekrecję testosteronu
  • Obniża poziom kortyzolu
  • Poprawia samopoczucie
  • Podnosi libido

Killer Labz Mummified to suplement diety w formie proszku, będący zaawansowaną mieszanką o szerokim działaniu na procesy zachodzące w mózgu przed snem, w jego trakcie i po nim. Jest on skierowany zarówno do osób mających trudności ze snem lub zasypianiem, jak i dla tych, którzy chcą zadbać o jak najlepszą regenerację swojego ciała.

Preparat znacząco poprawia zasypianie oraz jakość samego snu i ma udokumentowany, korzystny wpływ na procesy naprawcze całego organizmu. Co więcej, wzmaga sekrecję niektórych hormonów (m.in. hormonu wzrostu i testosteronu), dzięki czemu nasila procesy anaboliczne.

W skład suplementu wchodzą:
L-glicyna - jest to najprostszy aminokwas endogenny, pełniący w organizmie funkcję hamującego neuroprzekaźnika, a jego suplementacja może mieć korzystny wpływ na jakość snu, funkcje kognitywne oraz samopoczucie. Substancja ta ponadto wykazuje działanie wazodylatacyjne na naczynia włosowate w mózgu, powodując jego większe ukrwienie, co z kolei skutkuje lepszym odżywieniem i regeneracją komórek nerwowych.

GABA (kwas gamma-aminomasłowy) – jest to podstawowy hamujący neuroprzekaźnik w całym układzie nerwowym człowieka. Naturalnie syntetyzowany jest w organizmie z glutaminianu. Korzystnie wpływa na jakość snu poprzez wydłużenie fazy snu głębokiego oraz ograniczanie przebudzeń. Wykazano również, że kwas ten znacznie przyśpiesza sam proces zasypiania. Ponadto ma działanie przeciwlękowe i antystresowe, co związane jest z działaniem GABA na podwyższenie progu pobudliwości synaps. Tym samym potrzebne są większe bodźce do wywołania przepływu impulsu nerwowego, co w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego umożliwia lepszą koncentrację. Dodatkowym plusem stosowania GABA jest wykazana w badaniach zwiększona sekrecja hormonu wzrostu, nawet po jednorazowym stosowaniu.

Kwas 4-amino-3-fenylobutanowy - znany szerzej jako phenibut, jest substancją stosowaną najczęściej jako środek nasenny oraz pogłębiający sen. Takie właściwości umożliwia mu jego budowa, zbliżona do kwasu gamma-aminomasłowego. Dzięki niej wykazuje działanie podobne do GABA, tzn. przeciwdziałające stanom lękowym, wyciszające oraz poprawiające nastrój. Wykazuje też skuteczne właściwości obniżające poziom kortykosteroidów oraz optymalizujące poziom GABA w mózgu.

Obecność phenibutu w mózgu skutkuje także szeregiem innych reakcji. Między innymi usprawnia przepływ krwi przez tkanki, umożliwiając ich regenerację oraz poprawę ogólnej sprawności intelektualnej.

Ekstrakt z nasion świerzbca właściwego (Mucuna Pruines) stanowi źródło (20%) L-dopy, naturalnie występującego w ludzkim organizmie aminokwasu będącego pochodną L-tyrozyny. Aminokwas ten jest prekursorem stymulujących neuroprzekaźników w ludzkim mózgu, tj. dopaminy, adrenaliny i noradrenaliny. Po przekroczeniu bariery krew-mózg, potrafi wpływać na sekrecję całego szeregu hormonów, między innymi testosteronu, hormonu wzrostu i hormonu luteinizującego (LH). W ten sposób L-dopa zwiększa libido, poprawia jakość erekcji i przyśpiesza regenerację organizmu.

W badaniach wykazano również znaczne obniżenie poziomu kortyzolu, zwanego hormonem stresu, po stosowaniu ekstraktu zawierającego L-dopę. Niższy poziom kortyzolu oznacza osłabienie reakcji katabolicznych w organizmie, zmniejszenie odczuwanego stresu, a także ułatwia zasypianie w dogodnych warunkach.

L-arginina HCLjest to aminokwas nieprodukowany przez ludzki organizm, o wielu funkcjach ogólnoustrojowych. Najbardziej znanym zastosowaniem L-argininy jest przyjmowanie jej jako prekursor tlenku azotu, który odpowiada za rozszerzenie naczyń krwionośnych w mięśniach. Wówczas stają się one lepiej ukrwione, co pozwala na nasycenie ich substancjami odżywczymi.

Mniej znanym, lecz równie interesującym skutkiem zażywania L-argininy, jest zwiększenie wyrzutu hormonu wzrostu, który jest jednym z najbardziej anabolicznych hormonów w organizmie. L-arginina potrafi jednak jeszcze więcej - dowiedziono bowiem, że suplementacja tego aminokwasu obniża poziom kortyzolu i występowanie stanów lękowych. Niski poziom kortyzolu w godzinach wieczornych umożliwia wydzielanie większej ilości melatoniny, ponieważ jest jej antagonistą. Melatonina zaś pozwala nam zasnąć.

Fenyloalanina – jest to aminokwas egzogenny, który poza standardowymi funkcjami jakie spełnia większość aminokwasów, pełni rolę prekursora neuroprzekaźników stymulujących, takich jak dopamina, adrenalina czy noradrenalina. Silne podniesienie dopaminy, zwanej hormonem szczęścia, powoduje polepszenie samopoczucia i potrafi zmniejszyć stany lękowe, a także zoptymalizować sekrecję hormonu wzrostu, gonadotropin i prolaktyny. Sama fenyloalanina wpływa także korzystnie na poziom koncentracji u ludzi, ma działanie motywujące i jednocześnie stabilizujące nastrój. Nie powoduje jednak pobudzenia.

Ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego - jest znanym od setek lat środkiem o działaniu sedatywnym. Dzięki inhibicji wychwytu zwrotnego oraz stymulacji uwalniania GABA, zmniejsza poziom odczuwanego stresu i uśmierza stany lękowe. Ma również wpływ na działanie silnie hamującego mechanizmu adenozynowego. Wzmożona aktywność tego układu stymulowana przez ekstrakt z kozłka ułatwia zasypianie, nie wywołując przy tym otępienia. Działa również neuroprotekcyjne. Podawanie ekstraktu może też łagodzić dolegliwości ze strony układu pokarmowego, związane z menstruacją oraz PMS.

L-teanina – aminokwas obecny w większości herbat, który jest jedną z najbardziej znanych substancji nootropowych. W badaniach wykazano znaczne podwyższenie stężenia kwasu gamma-aminomasłowego (GABA) w organizmie po podaniu L-teaniny. Aminokwas ten wykazuje właściwości uspokajające i neuroprotekcyjne oraz obniża poziom odczuwanego stresu. Co więcej, ma lekkie działanie antydepresyjne i udoskonala zdolność zapamiętywania. Jest też świetnym środkiem prozdrowotnym - wzmacnia odporność, poprawia pracę układu sercowo naczyniowego i wątroby, a także obniża poziom wolnych rodników w organizmie, spowalniając procesy nowotworzenia.

HumanofactorTM – opatentowana mieszanka ekstraktów otrzymanych z colostrum (siary), w których znajdują się czynniki wzrostu o potężnej mocy proliferacyjnej. W tym wyjątkowym blendzie znajduje się IGF-1, czyli substancja o najmocniejszym działaniu komórkotwórczym w organizmie. Kolejnym składnikiem jest IGF-2, czyli insulinopodobny czynnik wzrostu-2, który promuje rozwój i regenerację komórek wątroby, nerek oraz mózgu. Dzięki zawartości FGF (Czynniki wzrostu fibroblastów), bNGF (Czynniki wzrostu nerwów), EGF (Naskórkowe czynniki wzrostu) oraz CTGF (Czynniki wzrostu tkanki łącznej) formuła HumanofactorTM potrafi zatrzymać starzenie się tkanek oraz wzmacnia procesy regeneracyjne w całym ciele. Oznacza to wzmocnienie skóry, paznokci i włosów, większe przyrosty, głębszy sen oraz poprawę funkcjonowania narządów wewnętrznych. Mieszanka ta korzystnie wpływa także na nastrój, dzięki wzmocnionej neuroregeneracji i zmniejszeniu stanów zapalnych. Zawiera również folistatynę - peptyd, który potrafi blokować miostatynę, umożliwiając przekroczenie genetycznego limitu ilości tkanki mięśniowej.

Podsumowując, Mummified firmy Killer Labz to wyjątkowo zaawansowany produkt o nieprzeciętnym składzie. Spektrum jego działania obejmuje wszystkie szlaki biochemiczne, które są związane z procesem zapadania w sen. Tego rodzaju holistyczne podejście umożliwia bezkonkurencyjną wręcz skuteczność w walce z bezsennością czy też przebudzaniem się w nocy. Dodatkowo suplement posiada doskonałe zdolności zwiększania regeneracji oraz promowania anabolizmu organizmie.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)

Skład

Wielkość opakowania: 300 gPorcja jednorazowa: 10 g (jedna miarka)Ilość porcji w opakowaniu: 30
w porcji (10 g)zawartość%ZDS
L-Glicyna3000 mg**
GABA ( Kwas gamma-aminomasłowy)1000 mg**
Kwas 4-amino-3-fenylobutanowy1000 mg**
Ekstrakt z ziaren Świerzbca Właściwiego (Mucuna Pruriens) standaryzowany na 20% zawartości L-Dopy1000 mg**
L-Arginina HCL1000 mg**
Fenyloalanina500 mg**
Ekstrakt z korzenia Kozłka Lekarskiego500 mg**
L-teanina150 mg**
Humanofactor dostarcza IGF-1, IGF-2, FGF (Czynniki wzrostu fibroblastów), bNGF (Czynniki wzrostu nerwów), EGF (Naskórkowe czynniki wzrostu), CTGF (Czynniki wzrostu tkanki łącznej)25 mg**

Pozostałe składniki

Kwas cytrynowy, Maltodekstryny, Naturalne i Sztuczne Barwniki, Sukraloza, Acesulfam-K, Dwutlenek krzemu, Red #40.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027