0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Gold Beef-Pro Amino Gold Beef-Pro Amino 300 tab.
Olimp
117,00 zł

Gold Beef-Pro Amino 300 tab.

od 3 sztuk tylko: 114,66 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 900g

Jako alternatywę polecamy:

eL-AMINO 200g
eL-AMINO 200g
Aliness
64,90 zł
117,00 zł z VAT
2,34 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Opis produktu
  • Zawiera aminokwasy pochodzenia wołowego
  • Usprawnia regenerację tkanki mięśniowej
  • Cechuje się błyskawicznym działaniem
  • Posiada sporą dawkę EAA oraz BCAA
  • Jest bardzo wygodny i łatwy w użyciu
  • Zwiększa syntezę białek mięśniowych
  • Przeciwdziała katabolizmowi mięśni
  • Przyspiesza adaptację treningową
  • Ułatwia wzrost masy mięśniowej
  • Posiada właściwości anaboliczne

Olimp Gold Beef-Pro Amino to suplement diety w kapsułkach zawierający pełen komplet niezbędnych aminokwasów białkowych. Preparat wytworzono wykorzystując hydrolizat białek pochodzenia wołowego, który wcześniej poddano obróbce enzymatycznej.

Preparaty aminokwasowe
Nauka o żywieniu człowieka rozwinęła się do tego stopnia, że sportowcy na każdym poziomie zaawansowania i przeważającej ilości dyscyplin wykorzystują zarówno dietę, jak i suplementację jako narzędzia podnoszące ich możliwości wysiłkowe, a co za tym idzie poprawiające ich trening i wyniki. Wraz ze wzrostem wiedzy na temat żywienia sportowego pojawiło się mnóstwo nowych suplementów diety, w tym wiele o wątpliwym działaniu.

Jednym z najczęstszych, powszechnie stosowanych i przebadanych rodzajów suplementów są preparaty aminokwasowe. Przyjmowanie niezbędnych aminokwasów po treningu zwiększa syntezę białek mięśniowych, a dzięki temu umożliwia późniejszą adaptację treningową. Niedostateczne spożycie aminokwasów po wysiłku generuje ujemny bilans azotowy i powoduje rozpad tkanki mięśniowej, co z kolei prowadzi do braku efektów treningowych, a w dłuższej pespektywie czasu utratę mięśni i cofanie się wypracowanych wcześniej efektów.

Odżywki aminokwasowe wpływają na zmniejszenie katabolizmu po treningu oraz pozwalają przyśpieszyć procesy regeneracyjne, a dzięki wysokiej zawartości BCAA i EAA ułatwiają też budowanie masy mięśniowej. Do tej grupy produktów zaliczamy opisywany preparat, którego efektywność działania wynika z pochodzenia zawartych w nim składników. Otóż aminokwasy zawarte w suplemencie pozyskano z białek pochodzenia wołowego.

Zalety produktu
Omawiany preparat dostępny jest w formie kapsułek zawierających dużą ilość pełnowartościowego białka pod postacią kompletu aminokwasów proteogennych, w tym sporej dawki aminokwasów egzogennych (EAA) i rozgałęzionych (BCAA). Suplement pozbawiony jest laktozy oraz wyróżnia się znikomą zawartością węglowodanów i tłuszczu.

Funkcjonalność produktów aminokwasowych
Produkty tego typu są źródłem bardzo szybko przyswajalnych aminokwasów, które wchłaniają się bezpośrednio do krwiobiegu krótki moment po spożyciu. W sposób zauważalny redukują ryzyko rozwoju stanów katabolicznych tkanki mięśniowej będących wynikiem intensywnego treningu lub przedłużonego głodzenia i niedostatecznego odżywienia komórek mięśniowych.

Suplementy aminokwasowe zajmują mało miejsca, nie wymagają przygotowania i mogą w każdej chwili zostać bardzo łatwo wykorzystane. Dzięki temu idealnie nadają się do stosowania na czczo, czy podczas okresów potreningowych, kiedy zależy nam na jak najszybszym dostarczeniu kluczowych składników żywieniowych. Ze względu na minimalną zawartość tłuszczu i węglowodanów można je stosować w trakcie restrykcyjnej diety nastawionej na redukcję tkanki tłuszczowej.

Podsumowując, Olimp Gold Beef-Pro Amino to suplement diety, który stanowi idealne urozmaicenie dla źródeł białka wykorzystywanych w standardowym modelu żywienia osób uprawiających aktywność fizyczną, u których pojawiła się potrzeba wzbogacenia odżywiania o najlepszej jakości białka pochodzenia wołowego. Produkt jest również doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które mają problem z trawieniem i reakcją organizmu na białka pochodzenia mlecznego.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Wiele osób chciałoby być na takiej diecie, gdzie może jeść swoje ulubione posiłki. Ciekawym rozwiązaniem dla nich...

czytaj więcej

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Każdego roku zwiększa się świadomość społeczna, na temat wpływu zdrowego odżywiania na jakość życia...

czytaj więcej

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

Idąc za ciosem postanowiliśmy po raz drugi zbadać suplement Ultra Fish Oil marki Apollo’s Hegemony celem weryfikacji jakości. Pierwsze badania były...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Gdyby wśród przypadkowych osób przeprowadzić ankietę dotyczącą „najzdrowszych roślin znanych...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby