Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Hype Extreme Hype Extreme 200g
Blackstone Labs
169,00 zł
Magazyn: eu

Hype Extreme 200g

od 3 sztuk tylko: 165,62 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 350g
169,00 zł z VAT
6,76 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zaawansowany booster tlenku azotu (NO) i pompy mięśniowej
  • Pobudza syntezę acetylocholiny i hormonu wzrostu (GH)
  • Nie zawiera stymulantów; poprawia nawodnienie mięśni
  • Usprawnia funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego
  • Nasila waskularyzację i ułatwia koncentrację
  • Zwiększona dawka glicerolu i azotanów
  • Poprawia „czucie mięśniowe”

Blackstone Labs Hype Extreme to zaawansowany suplement z rodzaju boosterów tlenku azotu, którego celem jest polepszenie ukrwienia, nawodnienia i dotlenienia mięśni oraz uzyskanie tzw. „pompy mięśniowej” i maksymalnego skupienia podczas treningu.

„Pompa mięśniowa” to jeden z najbardziej pożądanych efektów treningu siłowego. Pojawiające się podczas ćwiczenia uczucie spuchnięcia mięśni, utrzymuje się wraz z każdą kolejną serią sprawiając, że czujemy się więksi, bardziej muskularni i o znacznie lepszej definicji. Nasilona waskularyzacja oraz zwiększona objętość mięśni potrafi całkowicie zmienić nasz wygląd.

Przysłowiowa „pompa”, oprócz oczywistych walorów wizualnych, niesie ze sobą także korzyści z początku niewidoczne gołym okiem. Poprzez rozszerzone naczynia krwionośne, do mięśni dostaje się więcej tlenu oraz substancji odżywczych, co znacznie wpływa na ich późniejszą regenerację oraz hipertrofię.

Niestety jednak, uzyskanie tego efektu zależy od bardzo wielu czynników i zdarza się, że nie pojawia się on w ogóle. Warto zabezpieczyć się przed tym odpowiednim suplementem, który dostarczy organizmowi wszystkich niezbędnych do uzyskania „pompy mięśniowej” substancji.

Produkt składa się z samych skutecznych pozycji, dzięki którym komórki mięśniowe zostaną odpowiednio ukrwione, dotlenione i nawodnione, a nasz umysł całkowicie skupiony i poświęcony treningowi - począwszy od glicerolu, poprzez azotan sodu, alfa-GPC aż po ekstrakt z różeńca górskiego i hupercynę A.

Działanie dwutorowe
Działanie prezentowanego suplementu należy podzielić na dwie części - składniki bezpośrednio wpływające na „pompę mięśniową” oraz skuteczne nootropiki i adaptogeny gwarantujące maksymalne skupienie i koncentrację podczas treningu.

Glicerol jest najprostszym alkoholem trikarboksylowym, szeroko stosowanym w przemyśle farmaceutycznym i suplementacyjnym. Wykazuje on wpływ na gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu, przez co korzystnie oddziałuje na wydolność podczas długotrwałych treningów. Jego głównym zadaniem jest nawodnienie komórek mięśniowych, dzięki czemu zwiększają one swoją objętość i stają się lepiej odżywione. W skład prezentowanego suplementu wchodzi glicerol w formie Hydromax to połączenie 65% glicerolu z krzemionką, co gwarantuje stu procentową rozpuszczalność w wodzie.

Jak wiadomo, stan odpowiedniego nawodnienia organizmu to jeden z podstawowych warunków do zajścia procesów anabolicznych. Jest także konieczne dla prawidłowego przebiegu jednostki treningowej - już dwuprocentowe odwodnienie powoduje spadek wydolności organizmu aż o 20%. Jest on również jednym z głównych warunków koniecznych do wystąpienia efektu „pompy mięśniowej” i zapewnia jego długotrwałość. Dzięki zastosowaniu glicerolu, komórki mięśniowe stają się lepiej nawodnione i automatycznie zwiększają swoją objętość. Efekt potęguje nasilona wskutek transportu większej ilości wody waskularyzacja.

Azotan sodu - sód jako pierwiastek chemiczny jest jednym z podstawowych elektrolitów w ludzkim organizmie. Do jego kluczowych właściwości należy utrzymywanie prawidłowego poziomu płynów w ustroju oraz uczestnictwo w procesie skurczu mięśni. Oprócz tego, reguluje on gospodarkę kwasowo-zasadową oraz odpowiada za prawidłowe przewodnictwo nerwowe.

Suplement firmy Blackstone Labs dostarcza aż 1,5g azotanu sodu, będącego połączeniem soli kwasu azotowego i sodu. Azotany są w 100% absorbowane przez organizm, następnie przekształcane w azotyny i finalnie, wskutek działania odpowiednich reduktaz, w tlenek azotu (NO), który znacznie rozszerza naczynia krwionośne, nasilając waskularyzację i nagromadzenie krwi w mięśniach oraz ich utlenienie. Przekłada się to na ich lepsze zaopatrzenie w składniki odżywcze oraz zapewnia silny i długotrwały efekt „pompy”.

Czysty umysł jako gwarant udanego treningu
Problemy dnia codziennego i związany z nim stres mogą w znaczny sposób negatywnie wpłynąć na efektywność i przebieg naszego treningu. Rozkojarzenie i rozbiegane myśli sprawiają, że pomiędzy seriami niepotrzebnie pogrążamy się w zadumie, a podczas wykonywania ćwiczeń nie skupiamy się w stu procentach na pracy mięśnia. Te z pozoru błahe i niemające większego wpływu na naszą wydajność czynniki, w rzeczywistości mogą okazać się o wiele poważniejsze - zmęczenie psychiczne w dużym stopniu wpływa na odczucie zmęczenia fizycznego, przez co możemy odczuwać mniejszą ochotę na trening.

Dzięki zastosowanym w produkcie firmy Blackstone Labs adaptogenom oraz nootropikom, nasz organizm lepiej radzi sobie ze stresem oraz problemami dnia codziennego, dzięki czemu na treningu możemy poświęcić 100% swojej uwagi i zaangażowania, co z pewnością pozytywnie przełoży się na efekty.

Różeniec górski (Rhodiola rosea) - stosowany od wieków w medycynie tradycyjnej posiada szereg właściwości niwelujących niekorzystne skutki oddziaływania stresu, pozytywnie wpływając na zdolności poznawcze oraz redukcję zmęczenia psychicznego i fizycznego spowodowanego przebywaniem w stanie przewlekłego napięcia nerwowego. Zawarte w nim substancje, skutecznie obniżają także poziom kortyzolu, uspokajając emocje i przywracając dobre samopoczucie. Jego działanie antydepresyjne porównuje się z popularnymi środkami farmakologicznymi. Ekstrakt z różeńca górskiego skraca także czas potrzebny na zaśnięcie, przez co wydłuża on okres nocnego odpoczynku.

Różeniec górski zalicza się do grupy adaptogenów - substancji pochodzenia roślinnego zwiększających odporność organizmu na działanie różnego rodzaju stresorów, dzięki czemu podnosi sprawność psychofizyczną i wydajność pracy. Oprócz tego, wykazuje on szereg właściwości prozdrowotnych takich jak działanie przeciwutleniające, kardioprotekcyjne, czy przeciwbakteryjne. Suplementacja Rhodiola rosea przystosowuje organizm do dużego obciążenia psychicznego i fizycznego, co pozytywnie przekłada się zarówno na wyniki treningowe, jak i te osiągane w pracy lub szkole.

Alpha-GPC - inaczej alfaglicerylofosfocholina - to związek chemiczny naturalnie występujący w mózgu i mleku. Jest pochodną choliny dostarczającą prekursora do produkcji acetylocholiny - jednego z głównych neuroprzekaźników, dzięki czemu skutecznie wspiera funkcjonowanie układu nerwowego oraz odbudowę uszkodzonych komórek nerwowych co podnosi funkcje kognitywne mózgu. Oprócz poprawy uwagi i koncentracji oraz usprawnienia mechanizmu zapamiętywania, alfa-GPC spowalnia także procesy neurodegeneracyjne.

Ponadto, substancja ta aktywizuje układ przywspółczulny, co przekłada się na jej działanie uspokajające. Wpływa ona także na zwiększenie poziomu kwasu GABA, będącego głównym neuroprzekaźnikiem ośrodkowego układu nerwowego, który posiada m.in. właściwości redukujące stres. Oprócz tego, alfa-GPC stymuluje wydzielanie naturalnego hormonu wzrostu w organizmie, co ma pozytywny wpływ na procesy regeneracyjne.

Dzięki włączeniu alfaglicerylofosfocholiny w skład suplementu przedtreningowego, możemy uzyskać stan odprężenia umysłowego połączony z maksymalnym skupieniem i trzeźwością umysłu, co z pewnością pozytywnie wpłynie na jego efektywność i intensywność.

Hupercyna A to substancja znajdująca się w roślinie Huperzia serrata usprawniająca przewodnictwo nerwowe i mająca pozytywny wpływ na koncentrację, kojarzenie i zapamiętywanie. Oprócz tego, przejawia ona zdolności do łagodzenia skutków stresu tlenowego, poprawia samopoczucie oraz zapobiega powstawaniu stanów depresyjnych.

Hupercyna A jest alkaloidem będącym inhibitorem acetylocholinoestrazy, czyli enzymu rozkładającego acetylocholinę - główny neuroprzekaźnik w ciele człowieka. Większe ilości tego neurotransmitera przekładają się bezpośrednio na efektywność działania mózgu i układu nerwowego.

Hupercyna A bardzo sprawnie przekracza barierę krew-mózg, dzięki czemu cechuje się wyższą biodostępnością i skuteczniejszym działaniem. Posiada ona także zdolność do wspomagania pamięci krótkotrwałej oraz leczenia objawów takich chorób jak demencja czy choroba Alzheimera. Jej obecność w składzie suplementu, podobnie jak w przypadku alfa-GPC, gwarantuje maksymalne skupienie oraz jasność umysłu podczas treningu.

Podsumowując, Hype Extreme to suplement kompleksowo i dwutorowo przygotowujący organizm do wysiłku podczas treningu. Z jednej strony, dostarcza mu niezbędnych do wywołania pożądanego efektu „pompy mięśniowej” substancji, które zapewniają odpowiednie nawodnienie, ukrwienie oraz dotlenienie komórek mięśniowych. Z drugiej jednak, dba o równie ważny aspekt udanego treningu - aspekt mentalny. Wchodząc na siłownię z jasnym i wolnym od zmartwień oraz pozytywnie nastawionym umysłem możemy być pewni, że damy z siebie o wiele więcej niż w przypadku treningu po dniu pełnym stresu i wysiłku intelektualnego.

Takie unikalne połączenie składników oraz holistyczne podejście do tematu suplementu przedtreningowego sprawia, że Hype Extreme zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu produktów.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)

Skład

Wielkość opakowania: 200 gPorcja jednorazowa: 1 miarka (8g)Ilość porcji w opakowaniu: 25
w porcji (8 g)zawartość%ZDS
Glicerol >65% (w postaci HydroMax®)2g-
Azotan sodu1,5g-
Różeniec górski (Rhodiola Rosea) 3% salidrozydów300mg-
Alfa-GPC (alfaglicerylofosfocholina)250mg-
Hupercyna A (Huperzia Serrata)300mcg-

Pozostałe składniki

Naturalne i sztuczne aromaty, dwutlenek krzemu

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027