Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
NitroBolon NitroBolon 150 kaps.
Trec
75,00 zł
Magazyn: eu

NitroBolon

Trec 5 (2 opinii)

Wszystkie warianty:

od 3 sztuk tylko: 73,50 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 159g
75,00 zł z VAT
2,03 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zawiera sprawdzone połączenie boosterów NO - argininę i cytrulinę
  • Usprawnia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii
  • Zmniejsza uczucie zmęczenia i poprawia wydolność
  • Przyczynia się do wzrostu obwodów mięśni
  • Skutecznie podnosi poziom tlenku azotu
  • Potęguje ukrwienie i odżywienie mięśni
  • Przyspiesza regenerację potreningową
  • Zwiększa poziom energii
  • Uzupełniony o kreatynę

Trec NitroBolon to zaawansowany preparat bazujący na sprawdzonej formule, która zwiększa produkcję tlenku azotu (NO) w organizmie. W skład produktu wchodzą substancje o udowodnionym działaniu wyzwalającym efekt pompy mięśniowej i jednocześnie kształtującym wydolność oraz siłę mięśni. 

Skuteczny booster tlenku azotu
Zadaniem boosterów azotowych - jak sama nazwa wskazuje - jest zwiększenie ilości tlenku azotu (NO). NO jest związkiem, który w znacznym stopniu wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększając tym samym ich światło. Przyczynia się to do wzmożonego przepływu krwi przez mięśnie, zapewniając jednocześnie lepszy transport tlenu i składników odżywczych oraz sprawniejsze usuwanie toksycznych metabolitów.

Skutkiem tego jest nie tylko wydajniejsza praca mięśni, progresja osiągnięć treningowych czy szybsza regeneracja, ale także efekty wizualne, bowiem zjawisko, o którym mowa, czyli tzw. „pompa mięśniowa” objawia się m.in. zwiększeniem nabicia i „napompowania” mięśni.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
świetny produkt nic na mnie tak nie dzaiałało jak nitro POLECAM
10/07/2014 Maniek

W skład preparatu wchodzi Nitrobolon Blend, czyli zestaw sprawdzonych i skutecznych substancji potęgujących efekt pompy mięśniowej:
Jabłczan argininy - stanowi wysoce przyswajalne połączenie kwasu jabłkowego z argininą - względnie niezbędnym aminokwasem pełniącym rolę prekursora w syntezie wspomnianego już wcześniej tlenku azotu. Dzięki temu jest ona bardzo często bazowym składnikiem boosterów azotowych, przyczyniającym się do poprawy możliwości regeneracyjnych i wydolnościowych.

Ponadto arginina zaangażowana jest w produkcję innych istotnych substancji, które m.in. biorą udział w produkcji energii (kreatyna), uczestniczą w syntezie kolagenu (prolina) czy też pomagają w neutralizacji szkodliwego amoniaku (ornityna). Co więcej, NO jest także neuroprzekaźnikiem w mózgu i obwodowym układzie nerwowym, a co za tym idzie - stosowanie substancji przyczyniających się do jego zwiększenia wpływa pośrednio na poprawę przewodnictwa neuronalnego.

Jabłczan cytruliny - to połącznie niebiałkowego aminokwasu - cytruliny - z kwasem jabłkowym, który zapewnia dłuższe działanie. Cytrulina jest prekursorem argininy, z której z kolei powstaje tlenek azotu. W związku z tym aminokwas ten jest również silnie zaangażowany w pojawienie się pożądanej przez wielu sportowców pompy mięśniowej oraz towarzyszących jej korzyści, takich jak wzrost wytrzymałości i tolerancji na wysiłek fizyczny, zwiększenie możliwości regeneracyjnych organizmu oraz redukcja uczucia zmęczenia. I choć cytrulina odznacza się nieco wyższą skutecznością w zwiększaniu poziomu tlenku azotu niż arginina, to aminokwasy te warto stosować razem, gdyż istnieje pomiędzy nimi synergizm działania. Ponadto cytrulina uczestniczy (wraz argininą i ornityną) w mocznikowym cyklu Krebsa, którego zadaniem jest neutralizacja toksycznego amoniaku do nieszkodliwego mocznika.

Ester etylowy kreatyny (CEO) to wysoce stabilna forma kreatyny - substancji pełniącej fundamentalną funkcję w metabolizmie energetycznym. Oprócz podstawowych korzyści płynących z suplementacji kreatyny, ester etylowy jest źródłem dodatkowych benefitów, m.in. przyspiesza i potęguje wchłanianie kreatyny oraz obarczony jest mniejszym ryzykiem retencji wody.

Kreatyna to jedna z substancji o najlepiej udokumentowanym działaniu anabolicznym i antykatabolicznym. Jej podstawowe działanie związane jest z tym, że ulega ona przekształceniu w fosfokreatynę, która z kolei jest substratem energetycznym koniecznym do resyntezy ATP (adenozynotrójfosforanu), czyli głównego nośnika energii w komórkach mięśniowych. Dzięki temu kreatyna przyczynia się do poprawy zdolności wysiłkowych oraz uzupełnia poziom energii w organizmie. Ponadto substancja ta zaangażowana jest w prawidłową pracę układu nerwowego i wpływa na poprawę samopoczucia.

Podsumowując, Trec NitroBolon to niezawodny preparat bazujący na sprawdzonych substancjach o działaniu wazodylatacyjnym. Produkt rekomendowany jest w szczególności sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie, które potrzebują skutecznego wsparcia poprawiającego ukrwienie, dotlenienie i odżywienie mięśni, z równoczesnym zwiększeniem pokładów energii oraz zdolności wysiłkowych.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (2)

Skład

Wielkość opakowania: 150 kapsułekPorcja jednorazowa: 4 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 37,5
w porcji (4 kapsułki)zawartość%ZDS
NITROBOLON BLEND
Jabłczan L-Argininy, Alfa-Ketoglutaran L-Argininy1600,00 mg*
w tym L-Arginina1110,00 mg*
Jabłczan Cytruliny550,00 mg*
w tym L-Cytrulina308,00 mg*
Ester Etylowy Kreatyny550,00 mg*
w tym Kreatyna368,00 mg*

Pozostałe składniki

Otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

NitroBolon

Informacja

NitroBolon jest opatentowaną formułą pozwalającą na zwiększenie produkcji tlenku azotu w organizmie, wpływająca w sposób zdecydowany na rozszerzenie przekroju poprzecznego naczyń krwionośnych w wyniku czego następuje lepsze ukrwienie komórek oraz hamowanie agregacji płytek krwi. Efektem zwiększenia tempa przepływu krwi jest większe jej nagromadzenie w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach, a także lepsze ich utlenienie.  W skład formuły wchodzą diarginine malate i arginine Alpha keto-glutarate prekursory tlenku azotu. Składnikami dodatkowymi są jabłczan cytruliny (Citruline malate), dzięki któremu następuje degradacja toksyn wewnątrz organizmu oraz przyrost produkcji ATP, energii odpowiedzialnej za szybkość i siłę skurczu mięśni; ester kreatyny (creatine etyl ester HCI), łatwo przyswajalny i nasilający anabolizm. NitroBolon, nie jest sterydem anabolicznym i nie powoduje żadnych skutków ubocznych w organizmie (należy do grupy dietetycznych środków spożywczych). W suplementacja osiąga się pozytywne rezultaty już po 2-3 dniach użytkowania następuje znaczący przyrost masy mięśniowej. W cyklu suplementacji po dwóch tygodniach następuje wzrost zdolności wysiłkowych (siły i wytrzymałości), a po trzech tygodniach mięśnie stają się twarde, napompowane. Suplementacja powinna trwać 6 tygodni, po których powinna nastąpić trzytygodniowa przerwa. Zaleca się stosowanie NitroBolonu w dawkach ustalonych przez lekarza, gdyż zarówno za wysokie, jak i za niskie dawki mogą przynieść skutki uboczne. Ilość preparatu uzależniona jest m.in. od wagi ciała. Przeciwwskazane jest stosowanie preparatu równolegle z odżywkami białkowymi. W suplementacja sportowej wskazany  jest przede wszystkim dla przedstawicieli sportów sylwetkowych (kulturyści), a także we wszystkich przypadkach, w których konieczna jest większa podaż tlenku azotu. NitroBolon dostępny na www.muscle-zone.pl

Alfa-ketoglutaran

Informacja

Alfa-ketoglutaran (zjonizowany kwas alfaketoglutarowy, ketonowa pochodna kwasu glutarowego). Bierze udział w metabolizmie aminokwasów, w procesie utleniania, oraz  podczas transportu azotu w organizmie. Przyśpiesza syntezę składników pożywienia (antykatabolizm). W suplementacji sportowej używany w połączeniu z argininą, glutaminą i BCAA. Ze względu na wydalanie z organizmu toksycznego związku amoniaku – jest antytoksyną. Wchodzi w skład suplementów diety sportowej w postaci preparatów przed- i potreningowych, antykatabolików oraz kompleksów aminokwasowych.

Arginina

Informacja

Arginina jest aminokwasem egzogennym, występuje jako składnik białek w pożywieniu syntezowanych w ustroju człowieka w wielkościach nie zawsze potrzebnych, stąd konieczne jej dostarczanie w postaci syntetyków. Bierze udział w procesach biosyntezy agmatyny, kreatyny i tlenków azotu. Stosowanie suplementów zawierających argininę wpływa przetreningowo na zwiększenie zdolności wysiłkowych (wytrzymałość, siła). Zażyta po znacznym wysiłku intensyfikuje przenoszenie składników energetycznych i budulcowych i intensyfikuje proces odnowy. Stosowana przed snem w połączeniu z lizyną i ornityną potęguje syntezę hormonu wzrostu. Uczestniczy w wewnątrzustrojowej  syntezie kreatyny. Arginina (jako prekursor ornityny) bierze udział w cyklu mocznikowym, zwiększa przepływ krwi w układzie krwionośnym, zwiększa potencję seksualną (w krótkim czasie po zastosowaniu). Wpływa na odporność organizmu przeciwdziałając infekcjom oraz obniża ciśnienie tętnicze krwi. W suplementach bywa najczęściej w postaci alfaketoglutaranu.

Jabłczan Cytruliny

Informacja

Jabłczan cytruliny powstaje w wyniku połączenia cząsteczki aminokwasu cytruliny i cząsteczki kwasu jabłkowego w jedną molekuła, posiadającą stabilność chemiczną i dobrze rozpuszczalną w cieczach. Zjonizowany kwas jabłkowy ma potencjał ergogenny, zapewniając uzupełnienie potencjału cytruliny o nowe właściwości. Poprawia zdolności wysiłkowe oraz zmniejsza poczucie zmęczenia, a jego suplementacja jest korzystna na każdym poziomie wytrenowania. Wpływa na równowagę kwasowo-zasadową. Powinien być stosowany przez osoby uprawiające dyscypliny sportu: siłowe, wytrzymałościowe oraz mieszane siłowo-wytrzymałościowe. Do osiągnięcia korzystnych rezultatów wskazana jest dawka jabłczanu cytruliny 6 g/24h.

Jest dostępny w postaci monopreparatów, jak i składnik preparatów złożonych (stacków kreatynowych, no-boosterów, suplementów aminokwasowych). Stosowany w suplementacji okresowej, cyklicznej i stałej.

Dawkowanie: 3–8 g na dobę (w dawkach dzielonych). Optymalna dawka do osiągania korzystnych rezultatów, sprawdzona doświadczalnie, wynosi 6 g/24h.

L-Cytrulina

Informacja

Co to jest za składnik L-Cytrulina?

L-Cytrulina jest α-aminokwasem pochodnym od ornityny. Po raz pierwszy została wyizolowana z arbuza i temu zawdzięcza swoją nazwę, gdyż citrullus z łacińskiego oznacza właśnie arbuza. Cytrulina bierze udział w tlenowych procesach produkcji energii podczas wysiłku, dzięki czemu jest szczególnie atrakcyjna dla sportowców dyscyplin wytrzymałościowych. Bierze także udział w cyklu mocznikowym, zwanym też cyklem ornitynowym, przez co pomaga w pozbyciu się nadmiernych ilości amoniaku z ustroju.

W nerkach konwertuje do l-argininy, a badania naukowe sugerują, że podnosi jej poziom nawet efektywniej, niż w przypadku podawania samej argininy. Ponadto wzrost poziomu argininy wynikający z podaży cytruliny jest dłuższy i bardziej stabilny. Dzięki temu przyczynia się do wzrostu tlenku azotu i rozszerzenia światła naczyń krwionośnych. Ta właściwość sprawia, że cytrulina jest przydatna w prewencji incydentów kardiologicznych. Korzystny wpływ na układ krążenia wykorzystywany jest także w przypadku zaburzeń erekcji, gdyż podniesiony tlenek azotu może inicjować sprawniejszy napływ krwi do narządów płciowych.

L-Cytrulina zawarta jest w składzie wielu suplementów przedtreningowych i NO-Boosterów ukierunkowanych na poprawę możliwości sportowych organizmu, które można znaleźć w ofercie sklepu muscle-zone.pl

Ester etylowy kreatyny

Informacja

Ester etylowy kreatyny (CEE) - kreatyna o silnym potencjale anabolicznym, antykatabolicznym oraz erogenicznym, otrzymywany w procesie estryfikacji, w celu uzyskania wyższej biodostępności kreatyny, a co za tym idzie zmniejszenia wartości jej pojedynczych dawek. Powoduje przyrost masy ciała niższy niż przy stosowaniu specjalnych form kreatynowych, lecz o lepszej jakości. Ester etylowy kreatyny stosowany jest w suplementacji sportowej celem uzyskania polepszenia zdolności wysiłkowych (siły i wytrzymałości) w postaci monopreparatu (w postaci kapsułek), lub jako uzupełnienie preparatów odżywczych (stacków kreatynowych) i preparatów przedtreningowych.

Kreatyna

Informacja

Kreatyna (kwas β-metyloguanidynooctowy) jest substancją endogenną, powstającą z aminokwasów zawartych w wątrobie i nerkach (l-argininy, l-glicyny oraz l-metioniny) oraz przy spożyciu pokarmów mięsnych. Jej działanie zapewnia utrzymywanie poziomu adenotrójfosforanu (ATP), będącego nośnikiem energii, zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych oraz magazynuje glikogen. W suplementacji sportowej kreatyna jest magazynowana w mięśniach, co wpływa na poprawę gospodarki energią, zdolności wysiłkowe oraz szybką regenerację i przyrost masy mięśniowej. Posiada potencjał erogeniczny, anaboliczny oraz antykataboliczny.

Kreatyna jest jedną z doskonale działających substancji używanych w sporcie wyczynowym, o renomie potwierdzonej przez badania naukowe. Dostępna w postaci monopreparatów, takich jak: ester kreatyny, jabłczan kreatyny, monohydrat kreatyny oraz preparatów wieloskładnikowych (zarówno kilku form kreatyny, jak również  innych substancji (prekursory tlenku azotu, aminokwasy typu BCAA).  Preparaty zawierające kreatynę dostępne w sprzedaży na www.muscle-zone.pl

Dawkowanie: zależnie od formy preparatu, rodzaju wysiłku i masy ciała stosuje się zazwyczaj jeden z następujących modeli przyjmowania kreatyny:
- suplementacja cykliczna: 5 - 10g na dobę w 1 - 3 porcjach w ciągu dnia, po 2 - 5g na dawkę. Długość cyklu ok. 4 - 12 tygodni
- suplementacja cykliczna z fazą nasycenia: pierwsze 5 - 7 dni po 20 - 30g na dobę w 4 - 6 dawkach po 4 - 6g na porcję, następnie w fazie podtrzymującej 2 - 10g na dobę w dawkach podzielonych. Długość cyklu ok. 4 - 8 tygodni
- suplementacja stała: 0,03 - 0,05g na kg masy ciała, przez dłuższy czas.

Ostatnio na blogu

Witamina B3 – pomoc w zapobieganiu i leczeniu jaskry

Witamina B3 – pomoc w zapobieganiu i leczeniu jaskry

W tym wpisie odniesiemy się do badań opublikowanych w czasopiśmie Science, w artykule zatytułowanym „Witamina B3 moduluje mitochondrialną lukę i zapobiega...

czytaj więcej

Neural Drive – jak oszczędzać CNS?

Neural Drive – jak oszczędzać CNS?

Neural drive, czyli „napęd nerwowy”. Neural drive jest sumą bodźców pobudzających jednostki motoryczne, by te mogły wywrzeć wpływ na włókna...

czytaj więcej

Jak dieta śródziemnomorska może ograniczyć osteoporozę?

Jak dieta śródziemnomorska może ograniczyć osteoporozę?

Bycie na diecie typu śródziemnomorskiego może zmniejszyć utratę masy kostnej u osób z osteoporozą – wynika z najnowszych badań przeprowadzonych...

czytaj więcej

KAWA KULOODPORNA, CZYLI MOC OLEJU MCT

KAWA KULOODPORNA, CZYLI MOC OLEJU MCT

Od jakiegoś czasu dość popularna stała się tzw. kawa kuloodporna (BPC Bulletproff Coffee), czyli kawa z dodatkiem tłuszczu, ale...

czytaj więcej

1-5-10, czyli siła i masa w jednym!

1-5-10, czyli siła i masa w jednym!

Metoda na masę i siłę, czyli periodyzacja równoległa w praktyce. Jeśli kojarzycie Wodyna, to zapewne znacie jego autorską metodę 15-10-5, za pomocą...

czytaj więcej

Kebab – ile to kalorii?

Kebab – ile to kalorii?

  Każdemu z Nas zdarzy się co jakiś czas spożyć fast-foody. Są to burgery, zapiekanki, kebaby, pity i różne inne przekąski. O ile z kanapką z McD....

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy

MZKatalog - polecani trenerzy

MZKatalog - polecane kluby

Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027