Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
NitroBolon NitroBolon 150 kaps.
Trec
75,00 zł
Magazyn: eu

NitroBolon

5 (2 opinii)

Wszystkie warianty:

od 3 sztuk tylko: 73,50 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 159g
75,00 złz VAT
2,03 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zawiera sprawdzone połączenie boosterów NO - argininę i cytrulinę
  • Usprawnia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii
  • Zmniejsza uczucie zmęczenia i poprawia wydolność
  • Przyczynia się do wzrostu obwodów mięśni
  • Skutecznie podnosi poziom tlenku azotu
  • Potęguje ukrwienie i odżywienie mięśni
  • Przyspiesza regenerację potreningową
  • Zwiększa poziom energii
  • Uzupełniony o kreatynę

Trec NitroBolon to zaawansowany preparat bazujący na sprawdzonej formule, która zwiększa produkcję tlenku azotu (NO) w organizmie. W skład produktu wchodzą substancje o udowodnionym działaniu wyzwalającym efekt pompy mięśniowej i jednocześnie kształtującym wydolność oraz siłę mięśni. 

Skuteczny booster tlenku azotu
Zadaniem boosterów azotowych - jak sama nazwa wskazuje - jest zwiększenie ilości tlenku azotu (NO). NO jest związkiem, który w znacznym stopniu wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększając tym samym ich światło. Przyczynia się to do wzmożonego przepływu krwi przez mięśnie, zapewniając jednocześnie lepszy transport tlenu i składników odżywczych oraz sprawniejsze usuwanie toksycznych metabolitów.

Skutkiem tego jest nie tylko wydajniejsza praca mięśni, progresja osiągnięć treningowych czy szybsza regeneracja, ale także efekty wizualne, bowiem zjawisko, o którym mowa, czyli tzw. „pompa mięśniowa” objawia się m.in. zwiększeniem nabicia i „napompowania” mięśni.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
świetny produkt nic na mnie tak nie dzaiałało jak nitro POLECAM
10/07/2014 Maniek

W skład preparatu wchodzi Nitrobolon Blend, czyli zestaw sprawdzonych i skutecznych substancji potęgujących efekt pompy mięśniowej:
Jabłczan argininy - stanowi wysoce przyswajalne połączenie kwasu jabłkowego z argininą - względnie niezbędnym aminokwasem pełniącym rolę prekursora w syntezie wspomnianego już wcześniej tlenku azotu. Dzięki temu jest ona bardzo często bazowym składnikiem boosterów azotowych, przyczyniającym się do poprawy możliwości regeneracyjnych i wydolnościowych.

Ponadto arginina zaangażowana jest w produkcję innych istotnych substancji, które m.in. biorą udział w produkcji energii (kreatyna), uczestniczą w syntezie kolagenu (prolina) czy też pomagają w neutralizacji szkodliwego amoniaku (ornityna). Co więcej, NO jest także neuroprzekaźnikiem w mózgu i obwodowym układzie nerwowym, a co za tym idzie - stosowanie substancji przyczyniających się do jego zwiększenia wpływa pośrednio na poprawę przewodnictwa neuronalnego.

Jabłczan cytruliny - to połącznie niebiałkowego aminokwasu - cytruliny - z kwasem jabłkowym, który zapewnia dłuższe działanie. Cytrulina jest prekursorem argininy, z której z kolei powstaje tlenek azotu. W związku z tym aminokwas ten jest również silnie zaangażowany w pojawienie się pożądanej przez wielu sportowców pompy mięśniowej oraz towarzyszących jej korzyści, takich jak wzrost wytrzymałości i tolerancji na wysiłek fizyczny, zwiększenie możliwości regeneracyjnych organizmu oraz redukcja uczucia zmęczenia. I choć cytrulina odznacza się nieco wyższą skutecznością w zwiększaniu poziomu tlenku azotu niż arginina, to aminokwasy te warto stosować razem, gdyż istnieje pomiędzy nimi synergizm działania. Ponadto cytrulina uczestniczy (wraz argininą i ornityną) w mocznikowym cyklu Krebsa, którego zadaniem jest neutralizacja toksycznego amoniaku do nieszkodliwego mocznika.

Ester etylowy kreatyny (CEO) to wysoce stabilna forma kreatyny - substancji pełniącej fundamentalną funkcję w metabolizmie energetycznym. Oprócz podstawowych korzyści płynących z suplementacji kreatyny, ester etylowy jest źródłem dodatkowych benefitów, m.in. przyspiesza i potęguje wchłanianie kreatyny oraz obarczony jest mniejszym ryzykiem retencji wody.

Kreatyna to jedna z substancji o najlepiej udokumentowanym działaniu anabolicznym i antykatabolicznym. Jej podstawowe działanie związane jest z tym, że ulega ona przekształceniu w fosfokreatynę, która z kolei jest substratem energetycznym koniecznym do resyntezy ATP (adenozynotrójfosforanu), czyli głównego nośnika energii w komórkach mięśniowych. Dzięki temu kreatyna przyczynia się do poprawy zdolności wysiłkowych oraz uzupełnia poziom energii w organizmie. Ponadto substancja ta zaangażowana jest w prawidłową pracę układu nerwowego i wpływa na poprawę samopoczucia.

Podsumowując, Trec NitroBolon to niezawodny preparat bazujący na sprawdzonych substancjach o działaniu wazodylatacyjnym. Produkt rekomendowany jest w szczególności sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie, które potrzebują skutecznego wsparcia poprawiającego ukrwienie, dotlenienie i odżywienie mięśni, z równoczesnym zwiększeniem pokładów energii oraz zdolności wysiłkowych.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (2)

Skład

Wielkość opakowania: 150 kapsułekPorcja jednorazowa: 4 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 37,5
w porcji (4 kapsułki)zawartość%ZDS
NITROBOLON BLEND
Jabłczan L-Argininy, Alfa-Ketoglutaran L-Argininy1600,00 mg*
w tym L-Arginina1110,00 mg*
Jabłczan Cytruliny550,00 mg*
w tym L-Cytrulina308,00 mg*
Ester Etylowy Kreatyny550,00 mg*
w tym Kreatyna368,00 mg*

Pozostałe składniki

Otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

NitroBolon

Informacja

NitroBolon jest opatentowaną formułą pozwalającą na zwiększenie produkcji tlenku azotu w organizmie, wpływająca w sposób zdecydowany na rozszerzenie przekroju poprzecznego naczyń krwionośnych w wyniku czego następuje lepsze ukrwienie komórek oraz hamowanie agregacji płytek krwi. Efektem zwiększenia tempa przepływu krwi jest większe jej nagromadzenie w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach, a także lepsze ich utlenienie.  W skład formuły wchodzą diarginine malate i arginine Alpha keto-glutarate prekursory tlenku azotu. Składnikami dodatkowymi są jabłczan cytruliny (Citruline malate), dzięki któremu następuje degradacja toksyn wewnątrz organizmu oraz przyrost produkcji ATP, energii odpowiedzialnej za szybkość i siłę skurczu mięśni; ester kreatyny (creatine etyl ester HCI), łatwo przyswajalny i nasilający anabolizm. NitroBolon, nie jest sterydem anabolicznym i nie powoduje żadnych skutków ubocznych w organizmie (należy do grupy dietetycznych środków spożywczych). W suplementacja osiąga się pozytywne rezultaty już po 2-3 dniach użytkowania następuje znaczący przyrost masy mięśniowej. W cyklu suplementacji po dwóch tygodniach następuje wzrost zdolności wysiłkowych (siły i wytrzymałości), a po trzech tygodniach mięśnie stają się twarde, napompowane. Suplementacja powinna trwać 6 tygodni, po których powinna nastąpić trzytygodniowa przerwa. Zaleca się stosowanie NitroBolonu w dawkach ustalonych przez lekarza, gdyż zarówno za wysokie, jak i za niskie dawki mogą przynieść skutki uboczne. Ilość preparatu uzależniona jest m.in. od wagi ciała. Przeciwwskazane jest stosowanie preparatu równolegle z odżywkami białkowymi. W suplementacja sportowej wskazany  jest przede wszystkim dla przedstawicieli sportów sylwetkowych (kulturyści), a także we wszystkich przypadkach, w których konieczna jest większa podaż tlenku azotu. NitroBolon dostępny na www.muscle-zone.pl

Alfa-ketoglutaran

Informacja

Alfa-ketoglutaran (zjonizowany kwas alfaketoglutarowy, ketonowa pochodna kwasu glutarowego). Bierze udział w metabolizmie aminokwasów, w procesie utleniania, oraz  podczas transportu azotu w organizmie. Przyśpiesza syntezę składników pożywienia (antykatabolizm). W suplementacji sportowej używany w połączeniu z argininą, glutaminą i BCAA. Ze względu na wydalanie z organizmu toksycznego związku amoniaku – jest antytoksyną. Wchodzi w skład suplementów diety sportowej w postaci preparatów przed- i potreningowych, antykatabolików oraz kompleksów aminokwasowych.

Arginina

Informacja

Arginina jest aminokwasem egzogennym, występuje jako składnik białek w pożywieniu syntezowanych w ustroju człowieka w wielkościach nie zawsze potrzebnych, stąd konieczne jej dostarczanie w postaci syntetyków. Bierze udział w procesach biosyntezy agmatyny, kreatyny i tlenków azotu. Stosowanie suplementów zawierających argininę wpływa przetreningowo na zwiększenie zdolności wysiłkowych (wytrzymałość, siła). Zażyta po znacznym wysiłku intensyfikuje przenoszenie składników energetycznych i budulcowych i intensyfikuje proces odnowy. Stosowana przed snem w połączeniu z lizyną i ornityną potęguje syntezę hormonu wzrostu. Uczestniczy w wewnątrzustrojowej  syntezie kreatyny. Arginina (jako prekursor ornityny) bierze udział w cyklu mocznikowym, zwiększa przepływ krwi w układzie krwionośnym, zwiększa potencję seksualną (w krótkim czasie po zastosowaniu). Wpływa na odporność organizmu przeciwdziałając infekcjom oraz obniża ciśnienie tętnicze krwi. W suplementach bywa najczęściej w postaci alfaketoglutaranu.

Jabłczan Cytruliny

Informacja

Jabłczan cytruliny powstaje w wyniku połączenia cząsteczki aminokwasu cytruliny i cząsteczki kwasu jabłkowego w jedną molekuła, posiadającą stabilność chemiczną i dobrze rozpuszczalną w cieczach. Zjonizowany kwas jabłkowy ma potencjał ergogenny, zapewniając uzupełnienie potencjału cytruliny o nowe właściwości. Poprawia zdolności wysiłkowe oraz zmniejsza poczucie zmęczenia, a jego suplementacja jest korzystna na każdym poziomie wytrenowania. Wpływa na równowagę kwasowo-zasadową. Powinien być stosowany przez osoby uprawiające dyscypliny sportu: siłowe, wytrzymałościowe oraz mieszane siłowo-wytrzymałościowe. Do osiągnięcia korzystnych rezultatów wskazana jest dawka jabłczanu cytruliny 6 g/24h.

Jest dostępny w postaci monopreparatów, jak i składnik preparatów złożonych (stacków kreatynowych, no-boosterów, suplementów aminokwasowych). Stosowany w suplementacji okresowej, cyklicznej i stałej.

Dawkowanie: 3–8 g na dobę (w dawkach dzielonych). Optymalna dawka do osiągania korzystnych rezultatów, sprawdzona doświadczalnie, wynosi 6 g/24h.

L-Cytrulina

Informacja

Co to jest za składnik L-Cytrulina?

L-Cytrulina jest α-aminokwasem pochodnym od ornityny. Po raz pierwszy została wyizolowana z arbuza i temu zawdzięcza swoją nazwę, gdyż citrullus z łacińskiego oznacza właśnie arbuza. Cytrulina bierze udział w tlenowych procesach produkcji energii podczas wysiłku, dzięki czemu jest szczególnie atrakcyjna dla sportowców dyscyplin wytrzymałościowych. Bierze także udział w cyklu mocznikowym, zwanym też cyklem ornitynowym, przez co pomaga w pozbyciu się nadmiernych ilości amoniaku z ustroju.

W nerkach konwertuje do l-argininy, a badania naukowe sugerują, że podnosi jej poziom nawet efektywniej, niż w przypadku podawania samej argininy. Ponadto wzrost poziomu argininy wynikający z podaży cytruliny jest dłuższy i bardziej stabilny. Dzięki temu przyczynia się do wzrostu tlenku azotu i rozszerzenia światła naczyń krwionośnych. Ta właściwość sprawia, że cytrulina jest przydatna w prewencji incydentów kardiologicznych. Korzystny wpływ na układ krążenia wykorzystywany jest także w przypadku zaburzeń erekcji, gdyż podniesiony tlenek azotu może inicjować sprawniejszy napływ krwi do narządów płciowych.

L-Cytrulina zawarta jest w składzie wielu suplementów przedtreningowych i NO-Boosterów ukierunkowanych na poprawę możliwości sportowych organizmu, które można znaleźć w ofercie sklepu muscle-zone.pl

Ester etylowy kreatyny

Informacja

Ester etylowy kreatyny (CEE) - kreatyna o silnym potencjale anabolicznym, antykatabolicznym oraz erogenicznym, otrzymywany w procesie estryfikacji, w celu uzyskania wyższej biodostępności kreatyny, a co za tym idzie zmniejszenia wartości jej pojedynczych dawek. Powoduje przyrost masy ciała niższy niż przy stosowaniu specjalnych form kreatynowych, lecz o lepszej jakości. Ester etylowy kreatyny stosowany jest w suplementacji sportowej celem uzyskania polepszenia zdolności wysiłkowych (siły i wytrzymałości) w postaci monopreparatu (w postaci kapsułek), lub jako uzupełnienie preparatów odżywczych (stacków kreatynowych) i preparatów przedtreningowych.

Kreatyna

Informacja

Kreatyna (kwas β-metyloguanidynooctowy) jest substancją endogenną, powstającą z aminokwasów zawartych w wątrobie i nerkach (l-argininy, l-glicyny oraz l-metioniny) oraz przy spożyciu pokarmów mięsnych. Jej działanie zapewnia utrzymywanie poziomu adenotrójfosforanu (ATP), będącego nośnikiem energii, zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych oraz magazynuje glikogen. W suplementacji sportowej kreatyna jest magazynowana w mięśniach, co wpływa na poprawę gospodarki energią, zdolności wysiłkowe oraz szybką regenerację i przyrost masy mięśniowej. Posiada potencjał erogeniczny, anaboliczny oraz antykataboliczny.

Kreatyna jest jedną z doskonale działających substancji używanych w sporcie wyczynowym, o renomie potwierdzonej przez badania naukowe. Dostępna w postaci monopreparatów, takich jak: ester kreatyny, jabłczan kreatyny, monohydrat kreatyny oraz preparatów wieloskładnikowych (zarówno kilku form kreatyny, jak również  innych substancji (prekursory tlenku azotu, aminokwasy typu BCAA).  Preparaty zawierające kreatynę dostępne w sprzedaży na www.muscle-zone.pl

Dawkowanie: zależnie od formy preparatu, rodzaju wysiłku i masy ciała stosuje się zazwyczaj jeden z następujących modeli przyjmowania kreatyny:
- suplementacja cykliczna: 5 - 10g na dobę w 1 - 3 porcjach w ciągu dnia, po 2 - 5g na dawkę. Długość cyklu ok. 4 - 12 tygodni
- suplementacja cykliczna z fazą nasycenia: pierwsze 5 - 7 dni po 20 - 30g na dobę w 4 - 6 dawkach po 4 - 6g na porcję, następnie w fazie podtrzymującej 2 - 10g na dobę w dawkach podzielonych. Długość cyklu ok. 4 - 8 tygodni
- suplementacja stała: 0,03 - 0,05g na kg masy ciała, przez dłuższy czas.

Ostatnio na blogu

P5P – wysoce biodostępna witamina B6

P5P – wysoce biodostępna witamina B6

5-fosforan pirydoksalu jest aktywną formą witaminy B6, która napędza około 168 istotnych procesów enzymatycznych w naszym...

czytaj więcej

Podstawy treningu off-season

Podstawy treningu off-season

Jak trenować poza sezonem startowym? Pytanie te często dręczy osoby przyzwyczajone do pracy na wysokiej intensywności i notorycznie bijące rekordy. Część...

czytaj więcej

Kawa z grzybami leczniczymi – Mushroom Cofee

Kawa z grzybami leczniczymi – Mushroom Cofee

Jeśli należysz do grona osób, które uwielbiają aromat czarnego trunku o poranku, lub też doszukują się w nim wsparcia...

czytaj więcej

#21 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Zinc Bisglycinate

#21 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Zinc Bisglycinate

Cynk jest jednym z najważniejszych minerałów w naszej diecie. Nie ulega to żadnym wątpliwościom. Jego odpowiednia podaż w...

czytaj więcej

Dynamika a izometria

Dynamika a izometria

Trening izometryczny nie cieszy się zbytnią popularnością w Polsce, natomiast jest powszechnie znany i stosowany na zachodzie. Z tego też powodu...

czytaj więcej

Chaga – siła natury!

Chaga – siła natury!

Odporność jest naszą naturalną barierą przed infekcjami i drobnoustrojami. Za jedną z najsilniejszych substancji...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy

MZKatalog - polecani trenerzy

MZKatalog - polecane kluby

Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027