Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
NitroBolon NitroBolon 150 kaps.
Trec
75,00 zł
Magazyn: eu

NitroBolon

Trec 5 (2 opinii)

Wszystkie warianty:

od 3 sztuk tylko: 73,50 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 159g
75,00 zł z VAT
2,03 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zawiera sprawdzone połączenie boosterów NO - argininę i cytrulinę
  • Usprawnia usuwanie zbędnych produktów przemiany materii
  • Zmniejsza uczucie zmęczenia i poprawia wydolność
  • Przyczynia się do wzrostu obwodów mięśni
  • Skutecznie podnosi poziom tlenku azotu
  • Potęguje ukrwienie i odżywienie mięśni
  • Przyspiesza regenerację potreningową
  • Zwiększa poziom energii
  • Uzupełniony o kreatynę

Trec NitroBolon to zaawansowany preparat bazujący na sprawdzonej formule, która zwiększa produkcję tlenku azotu (NO) w organizmie. W skład produktu wchodzą substancje o udowodnionym działaniu wyzwalającym efekt pompy mięśniowej i jednocześnie kształtującym wydolność oraz siłę mięśni.

Skuteczny booster tlenku azotu
Zadaniem boosterów azotowych - jak sama nazwa wskazuje - jest zwiększenie ilości tlenku azotu (NO). NO jest związkiem, który w znacznym stopniu wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększając tym samym ich światło. Przyczynia się to do wzmożonego przepływu krwi przez mięśnie, zapewniając jednocześnie lepszy transport tlenu i składników odżywczych oraz sprawniejsze usuwanie toksycznych metabolitów.

Skutkiem tego jest nie tylko wydajniejsza praca mięśni, progresja osiągnięć treningowych czy szybsza regeneracja, ale także efekty wizualne, bowiem zjawisko, o którym mowa, czyli tzw. „pompa mięśniowa” objawia się m.in. zwiększeniem nabicia i „napompowania” mięśni.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
świetny produkt nic na mnie tak nie dzaiałało jak nitro POLECAM
10/07/2014 Maniek

W skład preparatu wchodzi Nitrobolon Blend, czyli zestaw sprawdzonych i skutecznych substancji potęgujących efekt pompy mięśniowej:
Jabłczan argininy - stanowi wysoce przyswajalne połączenie kwasu jabłkowego z argininą - względnie niezbędnym aminokwasem pełniącym rolę prekursora w syntezie wspomnianego już wcześniej tlenku azotu. Dzięki temu jest ona bardzo często bazowym składnikiem boosterów azotowych, przyczyniającym się do poprawy możliwości regeneracyjnych i wydolnościowych.

Ponadto arginina zaangażowana jest w produkcję innych istotnych substancji, które m.in. biorą udział w produkcji energii (kreatyna), uczestniczą w syntezie kolagenu (prolina) czy też pomagają w neutralizacji szkodliwego amoniaku (ornityna). Co więcej, NO jest także neuroprzekaźnikiem w mózgu i obwodowym układzie nerwowym, a co za tym idzie - stosowanie substancji przyczyniających się do jego zwiększenia wpływa pośrednio na poprawę przewodnictwa neuronalnego.

Jabłczan cytruliny - to połącznie niebiałkowego aminokwasu - cytruliny - z kwasem jabłkowym, który zapewnia dłuższe działanie. Cytrulina jest prekursorem argininy, z której z kolei powstaje tlenek azotu. W związku z tym aminokwas ten jest również silnie zaangażowany w pojawienie się pożądanej przez wielu sportowców pompy mięśniowej oraz towarzyszących jej korzyści, takich jak wzrost wytrzymałości i tolerancji na wysiłek fizyczny, zwiększenie możliwości regeneracyjnych organizmu oraz redukcja uczucia zmęczenia. I choć cytrulina odznacza się nieco wyższą skutecznością w zwiększaniu poziomu tlenku azotu niż arginina, to aminokwasy te warto stosować razem, gdyż istnieje pomiędzy nimi synergizm działania. Ponadto cytrulina uczestniczy (wraz argininą i ornityną) w mocznikowym cyklu Krebsa, którego zadaniem jest neutralizacja toksycznego amoniaku do nieszkodliwego mocznika.

Ester etylowy kreatyny (CEO) to wysoce stabilna forma kreatyny - substancji pełniącej fundamentalną funkcję w metabolizmie energetycznym. Oprócz podstawowych korzyści płynących z suplementacji kreatyny, ester etylowy jest źródłem dodatkowych benefitów, m.in. przyspiesza i potęguje wchłanianie kreatyny oraz obarczony jest mniejszym ryzykiem retencji wody.

Kreatyna to jedna z substancji o najlepiej udokumentowanym działaniu anabolicznym i antykatabolicznym. Jej podstawowe działanie związane jest z tym, że ulega ona przekształceniu w fosfokreatynę, która z kolei jest substratem energetycznym koniecznym do resyntezy ATP (adenozynotrójfosforanu), czyli głównego nośnika energii w komórkach mięśniowych. Dzięki temu kreatyna przyczynia się do poprawy zdolności wysiłkowych oraz uzupełnia poziom energii w organizmie. Ponadto substancja ta zaangażowana jest w prawidłową pracę układu nerwowego i wpływa na poprawę samopoczucia.

Podsumowując, Trec NitroBolon to niezawodny preparat bazujący na sprawdzonych substancjach o działaniu wazodylatacyjnym. Produkt rekomendowany jest w szczególności sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie, które potrzebują skutecznego wsparcia poprawiającego ukrwienie, dotlenienie i odżywienie mięśni, z równoczesnym zwiększeniem pokładów energii oraz zdolności wysiłkowych.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (2)

Skład

Wielkość opakowania: 150 kapsułekPorcja jednorazowa: 4 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 37,5
w porcji (4 kapsułki)zawartość%ZDS
NITROBOLON BLEND
Jabłczan L-Argininy, Alfa-Ketoglutaran L-Argininy1600,00 mg*
w tym L-Arginina1110,00 mg*
Jabłczan Cytruliny550,00 mg*
w tym L-Cytrulina308,00 mg*
Ester Etylowy Kreatyny550,00 mg*
w tym Kreatyna368,00 mg*

Pozostałe składniki

Otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik – dwutlenek tytanu); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027