Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
PlasmaJet PlasmaJet 90 kaps.
Gaspari
159,00 zł
Magazyn: eu

PlasmaJet 90 kaps.

od 3 sztuk tylko: 155,82 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 200g
159,00 zł z VAT
7,23 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Jedyny tak kompleksowy produkt na rynku
  • Nasila uczucie pompy mięśniowej
  • Zwiększa stężenie tlenku azotu
  • Zapewnia lepsze nawodnienie
  • Wspiera odżywienie mięśni
  • Poprawia waskularyzację

Gaspari PlasmaJet™ to produkt zawierający m.in.: N-hydroksy-nor-L-argininę, chelat aminokwasowy boru i potasu, wyciągi z zielonej kawy, zielonej herbaty, Selaginella tamariscina i kakaowca, kofeinę bezwodną, glicerol, inozynę i cholinę.

Gaspari Proprietary Arginase Inhibitor Matrix
Aminokwasem, który niezwykle skutecznie podnosi poziom tlenku azotu jest arginina. Jednak by osiągała ona efektywne stężenie w ustroju musimy zadbać nie tylko o jej podaż, ale też o to co się z nią będzie dziać po spożyciu. Kluczowym elementem tutaj jest enzym arginaza, który rozkłada argininę obniżając jej aktywność. Połączenie N-hydroksy-nor-L-argininy i chelatu boru wykazuje silną właściwość blokowania tego enzymu, maksymalizując efekt pompy mięśniowej.

Gaspari Proprietary Nitric Oxide (NO) Support System to połączenie środków zwiększających poziom tlenku azotu i poprawiających przyswajalność pozostałych składników. W jej skład wchodzą:

Glycerpump® to dobrze przyswajalna, opatentowana substancja zawierającą 65% czystego glicerolu. Poprawia on nawodnienie i podnosi wydajność treningową, jednocześnie promując niezrównaną pompę mięśniową i efektowną waskularyzację.

Siarczan agmatyny jest jednym z najsilniejszych boosterów tlenku azotu, wielokrotnie efektywniejszym niż standardowo stosowania L-cytrulina czy L-arginina. Dzięki bezpośredniej zdolności do dokowania do komórek nabłonka, substancja ta wywołuje niezrównanie mocną syntezę NO, tym samym oferując potężną pompę mięśniową.

Chelat aminokwasowy potasu zapewnia uzupełnianie strat tego elektrolitu podczas treningu i odpowiednie nawodnienie. Ponadto wysokie stężenie potasu we krwi jest korzystne dla zwiększenia objętości krwi w tkance mięśniowej. Efektem tego jest jeszcze potężniejsza pompa mięśniowa.

Ekstrakt Selaginella tamariscina – standaryzowany na zawartość amentoflawonów, stanowi mocny inhibitor fosfodiesterazy, przez co efektywnie może podnosić cAMP. To z kolei wywołuje rozluźnieniem mięśniówki naczyń krwionośnych, przez co jeszcze efektywniej promuje pompę mięśniową i waskularyzację. Doskonale wpisuje się w formułę suplementu pełnego boosterów NO.

Dwuwinian choliny – jest prekursorem acetylocholiny, która aktywując receptory nikotynowe w mięśniach, umożliwia ich skurcz. Może też poprawiać skupienie podczas treningu.

Heksanikotynian inozytolu to kolejne źródło niacyny, jednak w formie nie wywołującej uczucia pieczenia i wysypki, czyli tzw. „flush”. Podobnie jak niacyna, wpływa ona korzystnie na procesy energetyczne.

Gaspari Hypertrophy Vaso Expansion Matrix to kompleks składników ukierunkowanych na maksymalne rozszerzenie światła naczyń krwionośnych.

Natural Xanthine Blend - to uniwersalna mieszanka wyciągów trzech roślin (ekstrakt z zielonej kawy, zielonej herbaty i ziaren kakaowca), które są źródłem metyloksantyn. Metyloksantyny w małych dawkach mają zdolność do blokady enzymów fosfodiesteraz, co skutkuje wazodylatacją, dodatkowo podnosząc poziom energii. Szczególnie zawarta w ekstrakcie z kakaowca teobromina uznawana jest za wyjątkowo skuteczny wazodylatant.

Rybozyd hipoksantyny – inozyna jest prekursorem w biosyntezie AMP i GMP. Poprawia transport tlenu i może podnosić poziom dostępnego ATP.

Ekstrakt z buraka jest bogactwem substancji wspomagających syntezę tlenku azotu, czyli azotanów. Zawiera on także betaninę, która poza działaniem przeciwzapalnym, jest w stanie także zwiększać retencję wody w mięśniach. Powoduje to jeszcze silniejsze ich „nabicie”, sprzyjając także anabolizmowi i zwiększając wydolność tej tkanki. Tak więc stosowanie ekstraktu z buraka to naturalny sposób na nasilenie zjawiska pompy mięśniowej oraz wsparcie zdolności wysiłkowych.

Sól disodowa adenozyno-5-trifosforanu – efektywnie wchłanialna przy podaniu doustnym forma ATP. Zwiększa ilość dostępnej energii użytecznej podczas treningu.

Maksymalna pompa mięśniowa
Każdy bywalec siłowni docenia uczucie mięśni napompowanych krwią do granic możliwości. Widok pełnego i twardego mięśnia pomiędzy seriami często jest motorem napędowym do dalszych starań o sylwetkę. Zwiększony napływ krwi do trenowanych partii nie tylko niesamowicie wpływa na ich objętość i imponującą prezencję, ale usprawnia także transport substancji odżywczych, zapewniając dużo korzystniejsze środowisko do wzrostu.

Suplement zapewnia ten efekt poprzez wielotorowe działanie. Jednocześnie dostarcza argininy i zapewnia jej wysokie stężenie przez hamowanie rozpadu. Rozszerzenie przekroju naczyń krwionośnych uzyskujemy zarówno dzięki podnoszeniu tlenku azotu, jak i zmniejszaniu aktywności enzymu fosfodiesterazy. Większy napływ krwi możliwy jest również dzięki lepszemu nawodnieniu.

Zwiększenie wydajności treningu
Wydolność treningowa warunkowana jest dostępnością energii. Źródłem energii dla przemian metabolicznych w komórce, jest ATP. Można je nazwać potocznie paliwem komórkowym, a mięśnie bez paliwa nie są w stanie pracować. Fenomen produktu polega na tym, że dostarcza on gotowego ATP i to w wysoce przyswajalnej formie. Mało tego, otrzymujemy również substraty do produkcji nowych cząsteczek ATP oraz sprawniejszą dostawę wszelkich produktów potrzebnych do zachowania wydajnej pracy mięśni, szczególnie tlenu.

Niemałe znaczenie ma także wpływ suplementu na układ nerwowy. Metyloksantyny zawarte w produkcie mają zdolność opóźniania momentu pojawienia się zmęczenia poprzez blokowanie receptorów adenozyny. Mogą także działać stymulująco na układ adrenergiczny. Jednak nie należy się spodziewać spektakularnego pobudzenia, gdyż zastosowano na tyle małe dawki, by powodowały wazodylatację zamiast wazokonstrykcji.

Podsumowując, Gaspari PlasmaJet™ jest polecany intensywnie trenującym adeptom sportów siłowych, pragnącym podnieść efektywność treningów. Produkt ten pozwala trenować intensywniej i zapewnia korzystne środowisko do rozwoju tkanki mięśniowej.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)

Skład

Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 4 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 22
w porcji (4 kapsułki)zawartość%ZDS
Gaspari Proprietary Nitric Oxide (NO) Support System2500 mg-
Glycerpump® (proszek glicerolu 65% glicerolu), siarczan agmatyny, chelat aminokwasu potasu, heksanikotynian inozytolu, Amentopump® (ekstrakt Selaginella Tamariscina do Amentoflawonów), dwuwinian choliny.
Gaspari Hypertrophic Vaso Expansion Matrix466 mg-
Naturalna mieszanka ksantyny (ekstrakt z zielonej herbaty 50% kofeiny, ekstrakt z zielonej kawy 50% kofeiny i ekstrakt z nasion kakaowca Theobroma 20% teobrominy), rybozyd hipoksantyny, ekstrakt z korzenia buraków, sól disodowa adenozyno-5-trifosforanu
Gaspari Proprietary Arginine Inhibitor Matrix125 mg-
Chelat aminokwasowy boru, niacyna, N-hydroksy-nor-L-arginina

Pozostałe składniki

Kapsułka (żelatyna FD&C Blue # 1 i dwutlenek tytanu), stearynian magnezu i dwutlenek krzemu.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027