Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Workout Power Booster Workout Power Booster 1250g
Hi-tec
139,00 zł
Magazyn: eu

Workout Power Booster 1250g

od 3 sztuk tylko: 136,22 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 1450g

Jako alternatywę polecamy:

Citrulline 150g
Citrulline 150g
MZ-STORE
27,00 zł
139,00 zł z VAT
5,56 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
 • Wieloskładnikowy suplement zwiększający poziom energii w organizmie
 • Podnosi wydolność i możliwości wysiłkowe podczas aktywności fizycznej
 • Reguluje pH mięśni i zapobiega ich zakwaszaniu
 • Wspiera usuwanie wolnych rodników tlenowych
 • Zapewnia odpowiednie nawodnienie komórek
 • Pomaga uzyskać efekt pompy treningowej
 • Zmniejsza odczuwalny poziom zmęczenia
 • Zapewnia prawidłowy metabolizm białek
 • Wysoka zawartość aminokwasów BCAA
 • Poprawia przepływ krwi do mięśni
 • Zmniejsza katabolizm mięśniowy
 • Usprawnia procesy energetyczne
 • Nasila produkcję tlenku azotu
 • Zawiera witaminy i minerały

Hi Tec Workout Power Booster to wieloskładnikowy, zaawansowany suplement diety zwiększający możliwości wysiłkowe organizmu. Polecany osobom wykonującym ciężkie i długotrwałe treningi, które pragną usprawnić metabolizm energetyczny i krążenie krwi oraz zniwelować odczuwanie zmęczenia. Preparat jest źródłem aminokwasów, łatwo przyswajalnych węglowodanów, niezbędnych witamin i minerałów oraz kofeiny.

Suplement kompleksowo nasila produkcję energii i ułatwia wykonywanie długotrwałych i intensywnych wysiłków. Jego aktywne składniki wspierają organizm na wielu płaszczyznach.

Źródło aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu bocznym (BCAA)
W skład BCAA wchodzi L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina. Te trzy egzogenne aminokwasy mogą zmniejszyć rozkład białek mięśniowych, który nasilony zostaje podczas długotrwałych treningów. Dzięki temu BCAA może przyczynić się do utrzymania pożądanego poziomu tkanki mięśniowej. Aminokwasy te podnoszą także możliwości wysiłkowe organizmu poprzez zwiększony wychwyt glukozy przez mięśnie oraz nasilone wykorzystywanie kwasów tłuszczowych. Ponadto opóźniają pojawienie się zmęczenia i przyśpieszają resyntezę glikogenu mięśniowego, skracając czas potrzebny na regenerację. Przypisywany jest im także potencjał anaboliczny, ponieważ zwiększają produkcję insuliny oraz syntezę nowych białek mięśniowych (MPS).

Wzrost wytrzymałości i nasilenie produkcji tlenku azotu
Beta-Alanina – zbudowany z dwóch aminokwasów (L-alanina i L-histydyna) dipeptyd, który jest w organizmie przekształcany do karnozyny. Karnozyna uczestniczy w regulacji poziomu pH w komórkach, pełniąc rolę akceptora jonów wodorowych. Substancja ta przyczynia się dzięki temu do zmniejszenia uczucia “palenia” mięśni i umożliwia wygenerowanie ich silniejszego skurczu.

L-Cytrulina – niebiałkowy aminokwas przekształcany w nerkach do L-argininy, z której syntezowany jest tlenek azotu (NO). NO jako hormon gazowy wpływa na rozluźnienie mięśni gładkich naczyń krwionośnych i zwiększa przepływ krwi do tkanek. Pomaga to w transporcie tlenu i składników odżywczych do mięśni, przy jednoczesnym obniżeniu wysiłku mięśnia sercowego. Dzięki temu zwiększa się siła i wydolność organizmu oraz usprawniona zostaje powysiłkowa regeneracja. Zastosowana forma jabłczanu cytruliny stanowi połączenie aminokwasu z kwasem jabłkowym, który uczestniczy w produkcji energii w cyklu Krebsa.

Betaina – zmodyfikowana wersja aminokwasu glicyny połączona z trzema grupami metylowymi. Betaina jest źródłem azotanów, które naturalnie występują w żywności i przyczynia się do zwiększenia NO w organizmie. Ponadto substancja ta odpowiada m.in. za prawidłowy stan nawodnienia komórek, wspiera metabolizm energetyczny oraz ułatwia adaptację organizmu do warunków stresowych.

Sprawne procesy energetyczne
Kofeina - naturalnie występujący alkaloid roślinny o właściwościach ergogenicznych, który stymuluje pracę układu nerwowego. Kofeina zwiększa uwalnianie katecholamin (adrenalina, noradrenalina i dopamina) oraz nasila i wydłuża ich działanie poprzez zwiększenie aktywności cyklicznego adenozyno-3′,5′-monofosforanu (cAMP). W ośrodkowym układzie nerwowym (OUN) kofeina przyłącza się do receptorów adenozynowych, zmniejszając tym samym odczuwalny poziom zmęczenia i znużenia. Alkaloid ten nasila także uwalnianie kwasów tłuszczowych z adipocytów i promuje wykorzystywanie ich jako głównego źródła paliwa organizmu.

Alfaketoglutaran (AAKG) – ketonowa pochodna kwasu glutarowego. Jest produktem pośrednim w cyklu Krebsa i bierze udział w wytwarzaniu energii i metabolizmie białek. Odpowiada także za transport azotu w organizmie i wydalanie amoniaku. Ze względu na udział w wytwarzaniu energii, AAKG zwiększa wydolność wysiłkową, a także promuje prawidłowy obrót białka w organizmie i sprzyja utrzymaniu masy mięśniowej.

Glukuronolakton – naturalnie występujący w organizmie metabolit glukozy, który bierze udział w procesach energetycznych. Jest w stanie poprawić wydolność treningową oraz wydłużyć czas pracy do wyczerpania. Wchodzi w skład płynów stawowych i odpowiada za ich prawidłowe funkcjonowanie, a także zabezpiecza naczynia krwionośne przed stresem nitronizacyjnym.

Maltodekstryna i dekstroza - szybko wchłanialne cukry, które niemal natychmiast po przyjęciu są gotowe do użycia jako źródło energetyczne dla pracujących mięśni. Przyjmowanie szybko uwalnianych węglowodanów podczas treningu jest w stanie zwiększyć wydolność organizmu, wydłużyć czas jego trwania oraz skrócić czas potrzebny na regenerację.

Wsparcie układu nerwowego
L-Tyrozyna – aminokwas endogenny, który uczestniczy w syntezie katecholamin i hormonów tarczycy. Jest prekursorem dla dopaminy, adrenaliny oraz noradrenaliny, przez co pomaga uzyskać stan pobudzenia, motywacji i odczuć przypływ energii. Może być także wykorzystany do produkcji trójjodotyroniny (T3) oraz tyroksyny (T4), które jako hormony tarczycy regulują procesy energetyczne całego organizmu.

Tauryna - niebiałkowy aminokwas o bardzo szerokim spektrum działania. Bierze udział m.in. w transporcie kreatyny, wspiera prawidłową kurczliwość mięśni i redukuje ich bolesność po treningu. W OUN przyłączając się do receptorów GABA-ergicznych zmniejsza nadmierne pobudzenie komórek nerwowych i zapobiega odczuwaniu niepokoju i rozdrażnienia.

Sprawny metabolizm aminokwasów
L-Ornityna – aminokwas niebiałkowy, który razem z L-cytruliną i L-argininą wchodzi w cykl mocznikowy, który odpowiada za wydalanie nadmiernej ilości amoniaku z organizmu. Amoniak to związek powstały wskutek metabolizmu aminokwasów i w zbyt wysokich stężeniach jest dla organizmu toksyczny. Prawidłowy przebieg cyklu mocznikowego pozwala na przekształcenie go w mocznik i wydalenie wraz z moczem. L-ornityna uczestniczy także w biosyntezie L-cytruliny i zmniejsza poziom zmęczenia podczas trwania wysiłku.

Witaminy i minerały
Witaminy E i C - wykazują silny potencjał antyoksydacyjny i pomagają w neutralizacji nadmiaru wolnych rodników tlenowych. Witamina C wspiera budowę kości i dba o prawidłową strukturę ścian naczyń krwionośnych. Witamina E promuje wazorelaksację naczyń krwionośnych i usprawnia tym samym przepływ krwi w organizmie. Witaminy z grupy B (B1, B2, B3, B5, B6, B17, B9, B12) - uczestniczą w wielu niezbędnych reakcjach biochemicznych, takich jak pozyskiwanie energii z pożywienia, synteza hormonów i neurotransmiterów. Zapewniają prawidłową budowę krwinek i pracę układu nerwowego, zwiększają produkcję energii i pomagają w pozbywaniu się zbędnych substancji z organizmu. Potas – bierze udział w regulacji ciśnienia tętniczego oraz zapewnia odpowiedni stan odżywienia komórek. Wapń - warunkuje prawidłowy skurcz mięśni i jest niezbędny dla prawidłowej pracy układu nerwowego. Magnez – uczestniczy w procesach wytwarzania energii, poprawia metabolizm glukozy. Cynk – wspiera odbudowę tkanek oraz prawidłowe funkcjonowanie wielu niezbędnych enzymów; reguluje gospodarkę kwasowo-zasadową.

Podsumowując, Hi Tec Workout Power Booster to wieloskładnikowy preparat przedtreningowy o plejotropowym działaniu. Suplement zwiększa produkcję energii, zmniejsza zakwaszenie mięśni, usprawnia przepływ krwi i składników odżywczych oraz opóźnia pojawienie się zmęczenia. Odżywka ułatwia wykonanie bardziej intensywnego lub dłużej trwającego treningu bez odczuwalnego zwiększenia poziomu trudności wysiłku. Idealnie sprawdzi się w sportach takich jak CrossFit, sztuki walki czy kulturystyka, a także będzie przydatna wszystkim tym, którzy potrzebują zwiększonego przypływu energii podczas ćwiczeń.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)
Skład
Wielkość opakowania: 1250 gPorcja jednorazowa: 50 gIlość porcji w opakowaniu: 25
w porcji (50 g)zawartość%ZDS
Wartość energetyczna99 kcal5%
Białko11 g4%
Węglowodany20 g22%
-w tym cukry9 g18%
Tłuszcze0,2 g0,3%
-w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,02 g0,7%
Sól1 g17%
Składniki aktywne:
L-Leucyna5000 mg*
L-Izoleucyna2500 mg*
L-Walina2500 mg*
Beta-Alanina 3000 mg*
Jabłczan L-Cytruliny3000 mg*
-w tym L-Cytrulina2150 mg*
Alfaketoglutaran (jako alfaketoglutaran wapnia)2200 mg*
Tauryna1200 mg*
L-Ornityna (jako chlorowodorek L-Ornityny)800 mg*
L-Tyrozyna700 mg*
Betaina500 mg*
D-Glukuronolakton500 mg*
Kofeina300 mg*
Witamina E (jako octan DL-alfa-tokoferylu)3 mg*
Witamina C (jako kwas askorbinowy)20 mg*
Tiamina jako (monoazotan tiaminy)0,275 mg*
Ryboflawina0,35 mg*
Niacyna jako (amid kwasu nikotynowego)4 mg*
Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny) 30, 35 mg*
Kwas foliowy (jako kwas pteroilomonoglutaminowy)50 µg*
Witamina B12 (jako cyjanokobalamina)0,625 µg*
D-Biotyna12,5 µg*
Kwas pantotenowy (jako D-Pantotenian wapnia )1,5 mg*
Potas ( z cytrynianu potasu )300 mg*
Wapń (jako sole wapniowe kwasu cytrynowego)150 mg*
Magnez (jako sole magnezowe kwasu cytrynowego)100 mg*
Cynk (z cytrynianu cynku )10 mg*
Pozostałe składniki

Maltodekstryny, dekstroza, cytrynian sodu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy i kwas jabłkowy, aromat, substancje słodzące: acesulfam K* i sukraloza, trójglicerydy o średniej długości łańcucha kwasów tłuszczowych z oleju kokosowego i oleju z ziaren palmowych, emulgator: lecytyny, barwnik: beta-karoten

*Zawiera źródło fenyloalaniny.

Produkt może zawierać mleko, soję, jaja, gluten.

 

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Berberyna korzyści idące za jej suplementacją

Berberyna korzyści idące za jej suplementacją

Berberyna od kilku lat zdobywa uznanie w wielu kręgach specjalistów. Ma na to wpływ szerokie spektrum działania. Prowadzone od 2016 roku...

czytaj więcej

Witamina C – dlaczego warto ją stosować?

Witamina C – dlaczego warto ją stosować?

Witamina C, czyli kwas askorbinowy jest jedną z najbardziej znanych substancji w medycynie, głównie ze względu na jej...

czytaj więcej

Co jeść przed treningiem?

Co jeść przed treningiem?

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wypracowanie idealnej sylwetki wymaga odpowiedniej diety, a także regularnych treningów....

czytaj więcej

Witamina C – potrzebujesz jej mniej niż myślisz

Witamina C – potrzebujesz jej mniej niż myślisz

O witaminie C od dłuższego już czasu pisze i mówi się w samych superlatywach, przypisując jej szereg nietuzinkowych...

czytaj więcej

Posiłek potreningowy – najważniejszy w ciągu dnia?

Posiłek potreningowy – najważniejszy w ciągu dnia?

W świecie fitness upowszechniło się takie przekonanie, które głosi, iż posiłek potreningowy jest najważniejszym...

czytaj więcej

Kalorie z warzyw – wliczać czy nie wliczać?

Kalorie z warzyw – wliczać czy nie wliczać?

Obiegowa dietetyka zazwyczaj odległa jest w swoich założeniach od dietetyki opartej na dowodach naukowych i snuje własne, niekiedy całkiem logicznie...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027