Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Activate Xtreme Activate Xtreme 120 kaps.
Driven Sports
199,00 zł
Magazyn: eu

Activate Xtreme 120 kaps.

od 3 sztuk tylko: 195,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 200g
199,00 złz VAT
3,32 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Wieloskładnikowy booster testosteronu
  • Sprzyja optymalizacji poziomu estrogenu
  • Poprawia sprawność seksualną
  • Wspomaga anabolizm

Driven Sports Activate Xtreme to najwyższej jakości zaawansowany booster testosteronu. Wieloskładnikowy suplement poprawia naturalną produkcję endogennego testosteronu, a także redukuje jego konwersję do estrogenów, czyli żeńskich hormonów płciowych i do DHT (dihydrotestosteronu). Preparat wspomaga budowę masy mięśniowej, poprawia funkcje seksualne, usprawnia regenerację oraz podnosi poziom sił witalnych i energii.

Suplement działa na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim polepsza przebieg wielu procesów fizjologicznych, pozytywnie wpływając na wydzielanie endogennego testosteronu, zwiększając jego stężenie w organizmie. Ponadto minimalizuje stężenie białka transportującego hormony płciowe SHBG we krwi, co prowadzi do wzrostu poziomu wolnego, niezwiązanego testosteronu - czyli aktywnego testosteronu.

Dodatkowo preparat wykazuje zdolność do ograniczania aktywności aromatazy - enzymu odpowiadającego za konwersję testosteronu do estrogenów. Obniżenie aktywności aromatazy zwiększa przetrwanie testosteronu znajdującego się w organizmie. Niezakłócone działanie testosteronu wzmaga anabolizm mięśniowy, a tym samym zmniejsza ryzyko występowania niekorzystnych skutków ubocznych ze strony estrogenów.

Podsumowując, Driven Sports Activate Xtreme to preparat polecany przede wszystkim sportowcom. Wysoki poziom testosteronu znacznie ułatwia kształtowanie sylwetki. Produkt ten przyśpiesza tempo budowy masy mięśniowej, a także wspomaga redukcję tłuszczu zapasowego. Ponadto wykazuje korzystny wpływ na zdolności wysiłkowe organizmu oraz zwiększa siłę i wytrzymałość mięśniową. 

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)

Skład

Wielkość opakowania: 120 kapsułekPorcja jednorazowa: 2 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 60
w porcji (2 kapsułki)zawartość%ZDS
Witamina D3 (cholekalcyferol)2000IU 500%
Zastrzeżona mieszanka CoreTest®1500mg**
Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica) (korzeń) (Divanil®), Ekstrakt ze Świerzbca właściego (Velvet bean, Mucuna pruriens) (nasiona) (LevoTest®), Ektrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea) (korzeń), Ekstrakt z pedalium (Pedalium murex) (owoc), Ekstrakt z Tongkat Ali (Eurycoma longifolia) (korzeń)

Pozostałe składniki

Stearynian magnezu, mąka ryżowa, żelatyna.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Witamina D

Informacja

Witamina D należy do witamin rozpuszczalnych w tłuszczu, występuje pod trzema postaciami: kalcyferolem (witamina D1), ergokalcyderolem (witamina D2) i cholekalcyferolem (witamina D3), tworzy się pod działaniem światła słonecznego przez co najmniej 15 minut dziennie. Przy braku nasłonecznienia powinna być podawana w pożywieniu, w postaci tranu (witaminy A + D3) i olejach rybnych. Odpowiada za wchłanianie wapnia i fosforu. Jest budulcem tkanki kostnej szczególnie koniecznym w okresie ciąży, dzieciństwa i dla sportowców. Jest składnikiem suplementów diety i odżywek wśród uprawiających sport wyczynowyNiedobór witaminy D u dzieci powoduje zahamowanie wzrostu, oraz krzywicę.

Niedobór witamy D u dorosłych jest przyczyną osteomalacji.

Nadmiar witaminy D powoduje bóle głowy, łysienie, mdłości, senność, zaburzenia wzroku, bóle kości długich, odkładanie się złogów wapnia.

Dawkowanie: 400 jm (jednostek mysich) w ciągu dnia.

Cholekalcyferol

Informacja

Cholekalcyferol, czyli witamina D3, to organiczny związek chemiczny przynależący do rodziny witamin D. Naturalnie występuje w tłustych rybach, oleju rybim, żółtkach jaj, mleku i produktach mlecznych. Jest także syntetyzowany w organizmie człowieka. Powstaje z obecnego w keratynocytach warstwy kolczystej i podstawnej naskórka 7-dehydrocholesterolu, a warunkiem koniecznym do zainicjowania tego procesu jest działanie na skórę promieni UVB o długości fali 290-315 nm.

Cholekalcyferol jest związkiem nieaktywnym biologicznie. W ustroju ulega hydroksylacji enzymatycznej – raz w wątrobie, przy udziale 25-hydroksylazy, kiedy to powstaje kalcydiol i drugi raz w nerkach, gdzie pod wpływem 1-α-hydroksylazy kalcydiol zostaje przekształcony w finalną, aktywną postać, jaką jest kalcytriol. 

Najważniejszą rolą witaminy D3 w ustroju jest regulacja gospodarki wapniowo-fosforanowej, co bezpośrednio łączy się z prawidłową mineralizacją kośćca. Ponadto jest ona zaangażowana w proliferację i różnicowanie komórek, sekrecję insuliny, niektóre funkcje układu nerwowego, hormonalnego oraz immunologicznego.

Cholekalcyferol jest najpopularniejszą formą witaminy D, dostępną w suplementach diety. Z badań wynika, że suplementacja witaminą D w tej formie najskuteczniej i najszybciej podnosi poziom 25(OH)D3 – metabolitu będącego markerem poziomu witaminy D w organizmie.

Dawkowanie: zgodnie z normami ZDS (zalecane dzienne spożycie) dla poszczególnych grup wiekowych.  

Zastrzeżona mieszanka

Informacja

Zastrzeżona mieszanka – jest kompleksem składników aktywnych biologicznie w proporcjach stanowiących tajemnicę producenta objętą patentem. Zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce znane są składniki mieszanek, a po kolejności umieszczonej na opakowaniu można rozpoznać, których składników jest więcej (lista sporządzona w ilościach malejących).

Zastrzeżone mieszanki stosowane są w wielu suplementach diety, takich jak: stacki kreatynowe, no-boostery, spalacze tłuszczu oraz w preparatach protestosteronowych, poprawiających libido.

Ostatnio na blogu

Dynamika a izometria

Dynamika a izometria

Trening izometryczny nie cieszy się zbytnią popularnością w Polsce, natomiast jest powszechnie znany i stosowany na zachodzie. Z tego też powodu...

czytaj więcej

Chaga – siła natury!

Chaga – siła natury!

Odporność jest naszą naturalną barierą przed infekcjami i drobnoustrojami. Za jedną z najsilniejszych substancji...

czytaj więcej

#20 Badania suplementów – MZ-Store Isolate

#20 Badania suplementów – MZ-Store Isolate

Kupując odżywkę białkową ufamy informacjom zawartym w opisie produktu na stronie internetowej lub zerkamy na etykietę, aby upewnić się ile w nim białka....

czytaj więcej

Kofeina – naturalna dawka energii

Kofeina – naturalna dawka energii

Pobudzenie na treningu sportowym, walka z sennością czy próba „przedłużenia” doby to najczęstsze sytuacje w...

czytaj więcej

Melatonina hormon snu – czym jest i jak działa?

Melatonina hormon snu – czym jest i jak działa?

Szyszynka jest narządem unikatowym pod względem zarówno parzystości (jako jeden z niewielu narządów ludzkiego organizmu...

czytaj więcej

Hantle i wyciągi jako uzupełnienie treningu siłowego

Hantle i wyciągi jako uzupełnienie treningu siłowego

Swego czasu bardzo modne było twierdzenie, że jedynym męskim treningiem jest trening ze sztangą, z dużymi ciężarami i na niską ilość powtórzeń. Ludzie...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy

MZKatalog - polecani trenerzy

MZKatalog - polecane kluby

Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027