Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Big Noise Big Noise 315g
Redcon1
179,00 zł
Magazyn: eu

Big Noise 315g

od 3 sztuk tylko: 175,42 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 400g
179,00 zł z VAT
5,11 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
 • Silnie pompujący suplement przedtreningowy
 • Brak zawartości silnych stymulantów
 • Usprawnia regenerację potreningową
 • Suplement o kilku wariantach smakowych
 • Wpływa pozytywnie na formowanie pamięci
 • Opóźnia zmęczenie podczas treningu
 • Zapewnia właściwe nawodnienie komórek
 • Zwiększa dotlenienie komórek
 • Wspomaga funkcje poznawcze
 • Uprawnia chemię mózgu
 • Wspiera proces metylacji

Big Noise firmy REDCON1 to bardzo silny suplement przedtreningowy, który zapewnia uczucie silnej pompy mięśniowej bez zbytniego pobudzenia. Redukuje to występowanie skutków ubocznych związanych ze stosowaniem większości suplementów przedtreningowych.

Preparat jest jednym z niewielu suplementów z tej grupy, który nie zawiera kofeiny. Stanowi to fantastyczne rozwiązanie dla osób z chorobami układu krążenia. Uzyskanie efektu rozszerzającego naczynia oraz dostarczającego większą ilość wody do tkanek zapewnia lepszą regenerację oraz odżywienie i dotlenienie mięśni. Przekłada się to na skuteczne opóźnienie występowania zmęczenia. Dodatek składników o cechach nootropowych pozwala na uzyskanie silnego skupienia oraz lepszej pamięci.

Monostearynian gliceroli (GMS) – jest naturalnie występującym w organizmie trójwodorotlenowym związkiem alkoholu. Glicerol jest substancją, która po wchłonięciu do krwi oraz komórek powoduje zatrzymanie w nich wody. Odpowiednie uwodnienie komórek zapewnia ich wydajną pracę oraz przekłada się na uczucie silnej pompy mięśniowej. Usprawnia to absorpcję składników odżywczych przez tkanki oraz skutecznie poprawia ogólną regenerację potreningową.

Właściwe nawodnienie tkanek pozwala na zredukowanie uczucia narastającego zmęczenia podczas ciężkich jednostek treningowych.

Betaina – jest substancją zawartą między innymi w korzeniu buraka. W organizmie ludzkim stanowi ważny metaboli choliny, którego nazwą chemiczną jest trimetyloglicyna. Zawartość grupy metylowej w tej substancji wpływa pozytywnie na istotny proces metylacji w organizmie. Przyczynia się to do podniesienia wydajności organizmu oraz usprawnienia pracy układu nerwowego.

Dodatkowym atutem, który związany jest ze stosowaniem betainy jest lepsze uwodnienie komórek. Podobnie jak glicyna, betaina po wchłonięciu do komórki zaciąga ze sobą wodę. Powoduje to lepszą hydratację organizmu oraz zwiększenie uczucia pompy mięśniowej podczas treningu. Głównym dokomórkowym transporterem trimetyloglicyny w organizmie jest transporter BGT-1. Ponadto betaina stymuluje produkcję czynnika rozszerzającego światło naczyń krwionośnych – tlenku azotu. Ogólnie składnik zapewnia lepsze ukrwienie mięśni oraz ich odżywienie.

Woda stanowi właściwe środowisko do zachodzenia wielu reakcji w organizmie, a właściwa podaż tlenu pozwala na wydajną produkcję energii. Usprawnienie ukrwienia organizmu pomaga usuwać zbędne produkty przemiany materii, co przekłada się na ogólne podniesienie wydajności pracy organizmu.

Korzeń traganka błoniastego (Astragalus Membranaceus) – jest surowcem roślinnym, którego dobroczynne właściwości wykorzystywane były już w tradycyjnej medycynie Chińskiej. Dzięki zawartym w nim składnikom wykazuje działanie adaptogenne.

Ponadto surowiec ten opóźnia powstawanie zbędnych produktów metabolizmu mięśniowego (mocznika oraz mleczanu) podczas treningu. Pozwala to na wykonywanie efektywnego treningu przez dłuższy okres czasu.

Agmatyna – jest metabolitem powstającym po dekarboksylacji L-argininy. Suplementacja tą substancją wywiera pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu krwionośnego oraz nerwowego.

Głównym zadaniem agmatyny w układzie krwionośnym jest stymulacja produkcji tlenku azotu. Jest to czynnik wywierający rozluźniający wpływ na ścianę naczyń krwionośnych, co powoduje ich rozszerzenie i lepsze ukrwienie. Podczas treningu skutkuje to powstaniem silnej pompy mięśniowej, a w okresie odpoczynku zapewnia wydajną regenerację.

W układzie nerwowym agmatyna magazynowana jest w neuronach. Ulega uwolnieniu podczas pobudzenia komórek nerwowych, dzięki czemu blokuje receptory NMDA. Pozwala to na zredukowanie ich negatywnego wpływu na pracę tego układu. Ponadto wpływając układ nerwowy zmniejsza osobniczą wrażliwość na stymulanty (np. kofeina). Działając jako neurotransmiter agmatyna usprawnia wymianę informacji pomiędzy układem nerwowym a mięśniowym. Przekłada się to na wydajniejszą pracę układu ruchu.

Alpha GPC­ –jest związkiem zawierający w cząsteczce cholinę. Wysoki poziom tego związku zapewnia poprawę funkcji poznawczych oraz zwiększa poziom energii u osób trenujących. Cholina wykazuje dobroczynny wpływ na stan błon komórkowych.

Substancja aktywna wykazuje działanie nootropowe. Oznacza to, że wpływa pozytywnie na efektywność pracy układu nerwowego. Wynika to z faktu, że w organizmie stanowi substrat do produkcji acetylocholiny oraz fosfolipidów w mózgu. Acetylocholina jest bardzo rozpowszechnionym w mózgu neuroprzekaźnikiem, który odpowiada między innymi za formowanie pamięci oraz koncentrację. Fosfolipidy są ważnym związkiem budującym błonę komórek. Właściwa jej struktura pozwala na ich prawidłowe funkcjonowanie.

Dodatkowo cholina stymuluje uwalnianie dopaminy z neuronów oraz zwiększa ekspresje jej receptorów, co wykazuje przeciwdepresyjny wpływ.

Cytykolina (CDP Cholina) składa się z cząsteczki cytydyny i choliny, które połączone są dwiema grupami fosforowymi. Po absorpcji do organizmu owe grupy ulegają rozpadowi, dzięki czemu substancja aktywna powoduje wzrost stężenia choliny oraz cytydyny.

Pierwszy z produktów rozpadu cytykoliny zapewnia wysoki poziom acetylocholiny w układzie nerwowym. Przekłada się to na usprawnienie formowania pamięci oraz lepsze skupienie. Ponadto działa neurodeneracyjnie, ponieważ zmniejsza uwalnianie kwasów tłuszczowych w uszkodzonych neuronów.

Cholina wpływa pozytywnie na aktywność glutationu, który jest istotnym antyoksydantem w ludzkim organizmie. Redukuje to negatywny wpływ wolnych rodników, co przekłada się na wydajniejszą produkcję energii.

Cytydyna w organizmie ulega konwersji do urydyny. Bierze ona udział we właściwej syntezie błony komórkowej neuronów, dzięki czemu usprawnia ich pracę.

Ekstrakt z korzenia Rhodiola rosea – różeniec górski jest rośliną, która zapewnia witalność oraz pozytywnie wpływa na funkcje kognitywne. Głównymi substancjami zawartymi w ekstrakcie z tej rośliny są tyrozol, rozawiny oraz salidrozyd.

Stosowanie tego surowca redukuje narastanie zmęczenia w organizmie. Wynika to z tego, że salidrozyd aktywuje AMPK w komórkach mięśniowych ora usprawnia wychwyt glukozy przez komórki mięśniowe. Zapewnia to właściwą produkcję energii dla pracujących mięśni oraz usprawnia procesy regeneracyjne.

Rhodiola rosea na kilka sposobów usprawnia pracę układu nerwowego. Po pierwsze redukuje działanie monoaminotransferazy, dzięki czemu obniża poziom kortykosteroidów w układzie nerwowym. Ponadto stymuluje wyrzut serotoniny, co wpływa pozytywnie na poczucie szczęścia oraz poziom energii.

Salidrozydy redukują wpływ wolnych rodników na neurony. Usprawnia to skuteczne przekazywanie impulsów w układzie nerwowym.

Hupercyna A – jest substancją wykazującą silne działanie nootropowe. Na terenie układu nerwowego stymuluje mózg do wydajniejszej pracy. Przekłada się to na poprawienie funkcji kognitywnych.

Mechanizm działania hupercyny polega na tym, że hamuje ona działanie acetylocholinoesterazy. Redukuje to rozpad ważnego neuroprzekaźnika acetylocholiny, który pozytywnie reguluje pracę układu nerwowego. Właściwe stężenie tego neuroprzekaźnika w mózgu pozwala na wydajne zapamiętywanie oraz usprawnia wydajną wymianę informacji pomiędzy neuronami.

Dodatkowym atutem wynikającym ze stosowania tego składnika jest fakt, że chroni układ nerwowy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Ogół działania hupercyny pozwala na uzyskanie zdrowego pobudzenia oraz wydajne formowanie pamięci.

Suplement Big Noise firmy REDCON1 to silny preparat przedtreningowy zapewniający niesamowitą pompę mięśniową oraz stymulację układu nerwowego! Produkt głównie przeznaczony jest dla osób trenujących na siłowni, co wynika z jego pompującego działania. Szczególną grupą docelową stanowią osoby nadwrażliwe na obecność stymulantów w suplementach. Usprawniając przepływ krwi przez mięśnie suplement zapewnia właściwe nawodnienie komórek oraz wydajną regenerację potreningową. Dodatek substancji o charakterze nootropowym pozwala na uzyskanie maksymalnie wydajnej pracy układu nerwowego.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)
Skład
Wielkość opakowania: 315 gPorcja jednorazowa: 1 miarka (9 g)Ilość porcji w opakowaniu: 35
w porcji (9 g)zawartość%ZDS
Monostearynian glicerolu3 g**
- BetaPower® Betaina bezwodna2.5 g**
Korzeń traganka błoniastego (Astragalus Membranaceus)1 g**
Siarczan agmatyny1 g**
L- alfa-glicerylofosforylcholina Alfa-GPC300 mg**
Cytykolina 250 mg**
Ekstrakt z korzenia Rhodiola rosea200 mg**
Hupercyna A Toothed Clubmoss200 mcg**
Pozostałe składniki

Fosforan disodu, sukraloza, aceslufam-K, maltodekstryna, dwutlenek krzemu

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027