Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Cannibal Ferox Cannibal Ferox 365g
Chaos And Pain
159,00 zł
Magazyn: eu

Cannibal Ferox 365g

Chaos And Pain 4.5 (2 opinii)

od 3 sztuk tylko: 155,82 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 400g
159,00 zł z VAT
6,36 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
 • Zaawansowany stack przedtreningowy ułatwiający proces redukcji tkanki tłuszczowej
 • Niweluje zmęczenie i zapewnia natychmiastowy przypływ energii
 • Sprzyja produkcji wysokoenergetycznych związków
 • Odsuwa w czasie zmęczenie psychiczne i fizyczne
 • Zwiększa poziom motywacji i chęci do działania
 • Pobudza proces lipolizy w tkance tłuszczowej
 • Silnie stymuluje uwalnianie katecholamin
 • Podnosi możliwości wysiłkowe organizmu
 • Synergistyczne działanie składników
 • Zapewnia efekt pompy treningowej
 • Podnosi tempo przemiany materii
 • Poprawia nastrój i koncentracje

Chaos & Pain Canibal Ferox to zaawansowana przedtreningówka, która skutecznie pobudza organizm oraz zwiększa poziom motywacji i koncentracji. Preparat stymuluje produkcję tlenku azotu, umożliwiając uzyskanie efektu pompy treningowej oraz nasila rozpad kwasów tłuszczowych. Suplement wpływa na poziom neuroprzekaźników oraz aktywność układu współczulnego, zapewniając redukcję zmęczenia i natychmiastowy przypływ energii.

W skład produktu wchodzi:
Jabłczan cytruliny – to połączenie niebiałkowego aminokwasu z kwasem jabłkowym zapewniające rozszerzenie światła naczyń krwionośnych, które odpowiada za efekt pompy treningowej. Cytrulina jest prekursorem argininy, która stymuluje syntezę tlenku azotu (NO). Ułatwiony przepływ krwi do mięśni pozwala zaopatrzyć je w większe ilości tlenu i składników odżywczych, co korzystnie wpływa na wydolność organizmu.

Beta-alanina - połączenie dwóch aminokwasów (alaniny i histydyny), które w organizmie konwertują do karnozyny. Karnozyna w dużych ilościach skoncentrowana jest w mięśniach szkieletowych, gdzie odpowiada za normalizację poziomu pH. Jest ona bowiem akceptorem jonów wodorowych, które powstają podczas niewystarczającej podaży tlenu i powodują uczucie “palenia” w mięśniach. Suplementacja beta-alaniną pomaga zwiększyć czas pracy przy wysokiej intensywności oraz opóźnić pojawienie się zmęczenia mięśniowego.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
trochę dziwna ta wersja feroxa ... bardzo duże pobudzenie i termogeneza natomiast całkowity brak skupienia , błądzi się myślami w czasie treningu. Jest to jednak niezaprzeczalnie bardzo kompletna przetreningówka
24/11/2016 stimaholik

Monohydrat kreatyny – najpopularniejszy suplement ergogeniczny, który korzystnie wpływa na wydolność organizmu niezależnie od typu uprawianego sportu. Kreatyna dostarcza do mięśni grupy fosforanowej używanej do resyntezy nośnika energetycznego jakim jest adenozynotrójfosforan (ATP). Dzięki temu organizm skuteczniej produkuje energię, czego rezultatem jest zwiększenie siły, możliwość generowania większej mocy oraz opóźnienie odczuwania zmęczenia.

N-Acetylo-L-tyrozyna (NALT) – aminokwas, który dzięki wzbogaceniu o grupę acetylową skutecznie przekracza barierę krew-mózg, gdzie jest substratem do produkcji katecholamin (dopamina, adrenalina i noradrenalina). Jego podaż zwiększa produkcję dopaminy, która jest neuroprzekaźnikiem odpowiedzialnym za motywację, koncentrację oraz sprawność motoryczną. NALT skutecznie poprawia motywację do utrzymania założeń treningowych, a także zapewnia sprawną produkcję neuroprzekaźników podczas przyjmowania stymulantów.

Kofeina bezwodna – stymuluje organizm do produkcji adrenaliny i noradrenaliny, które zwiększają poziom pobudzenia oraz tempa przemiany materii organizmu. Kofeina, dzięki podobieństwu do cząsteczek adenozyny, posiada możliwość przyłączania się do jej receptorów, co zmniejsza odczuwalny poziom zmęczenia. Suplementacja kofeiną odczuwalnie podnosi energię i możliwość wykonywania intensywnej jednostki treningowej, a ponadto korzystnie wpływa na proces redukcji tkanki tłuszczowej.

Orchilean – to wyciąg z rośliny Cymbidium Goeringii o silnych właściwościach stymulujących. Według doniesień, jest znacznie silniejszym stymulantem niż DMAA, a jego przyjmowanie podnosi również poziom NO, przyczyniając się do poprawy wytrzymałości i wydolności organizmu. Ponadto Orchilean posiada właściwości antyoksydacyjne, które wspomagają usuwanie wolnych rodników tlenowych powstałych podczas wysiłku fizycznego.

Izopropylnorsynefryna – pochodna synefryny charakteryzująca się większą aktywnością biologiczną, nie wykazując tym samym negatywnych efektów na pracę układu sercowo-naczyniowego. Aktywuje zlokalizowane głównie w tkance tłuszczowej receptory β3-adrenergiczne, nasilając uwalnianie zapasów energetycznych z adipocytów. Jej przyjmowanie zwiększa tempo przemiany materii oraz korzystnie wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej, zwłaszcza z tzw. miejsc opornych.

Halostachine – naturalny roślinny alkaloid wykazujący właściwości pobudzające i stymulujące. Związek ten jest pochodną fenyloetyloaminy (PEA). Działanie halostachiny jest zbliżone do efedryny, jednak bardziej bezpieczne i ukierunkowane na produkcję energii, lipolizę oraz uwalnianie neuroprzekaźników odpowiedzialnych za dobry nastrój i koncentracje. Wykazuje silne właściwości lipolityczne oraz wpływa korzystnie na poziom motywacji oraz jasność umysłu.

Hordenina - roślinny alkaloid wykazujący aktywność w ośrodkowym układzie nerwowym. Blokuje on aktywność monoaminooksydazy B (MAOB) odpowiedzialnej za rozpad katecholamin. Hordenina wydłuża czas działania neuroprzekaźników, przyczyniając się do poprawy koncentracji oraz zdolności kognitywnych.

Johimbina oraz alfa-johimbina (Rauwolscine) - johimbina to naturalny alkaloid roślinny, który dzięki blokowaniu receptorów α2-adrenergicznych, poprzez mechanizm sprężenia zwrotnego stymuluje uwalnianie katecholamin. Zwiększa tym samym potencjał lipolityczny, zwłaszcza w miejscach opornych, takich jak brzuch, uda czy pośladki. Rauwolscine to z kolei wykazująca lepszą aktywność biologiczną forma johimbiny, przez co nazywana jest alfa-johimbiną. Jej mechanizm działania jest identyczny jak w przypadku bliźniaczej formy, jednak nie powoduje ona nadmiernego pobudzenia układu sercowo-naczyniowego obejmującego podniesienie tętna oraz ciśnienia tętniczego.

Hupercyna A - roślinny alkaloid będący inhibitorem acetylocholinoesterazy, czyli enzymu odpowiedzialnego za rozpad acetylocholiny (ACh). ACh jest neuroprzekaźnikiem zaangażowanym w skurcz mięśni szkieletowych, odgrywa także ważną rolę w procesie uczenia i zapamiętywania. Przyjmowanie Hupercyny A poprawia zdolności kognitywne, skupienie oraz wykazuje działanie neuroprotekcyjne.

Podsumowując, Chaos & Pain Canibal Ferox to zaawansowany stack przedtreningowy zwiększający możliwości wysiłkowe organizmu. Synergia działania stymulantów wpływa na poziom neuroprzekaźników i katecholamin, skutecznie pobudzając organizm i umożliwiając pracę na wyższych obrotach. Suplement ukierunkowany jest na redukcję zmęczenia, poprawę funkcji psychofizycznych, zwiększenie motywacji oraz nasilenie procesów lipolitycznych.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (2)

Skład

Wielkość opakowania: 365 gPorcja jednorazowa: 14,6 g (jedna miarka)Ilość porcji w opakowaniu: 25
w porcji (14,6 g)zawartość%ZDS
Jabłczan Cytruliny4000 mg-
Beta-alanina3200 mg
Monohydrat Kreatyny2000 mg-
Betaina Bezwodna1500 mg-
N-Acetyl L-Tyrozyna750 mg-
Kofeina Bezwodna450 mg-
Orchilean125 mg-
Izopropylnorsynefryna35 mg-
Halostachine40 mg-
Hordenina50 mg-
Johimbina HCL2 mg-
Alfa-Johimbina1,5 mg-
Hupercyna A0,2 mg-

Pozostałe składniki

Maltodekstryna, erytrytol, naturalne i sztuczne składniki, dwutlenek krzemu, acesulfam-K

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027