Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Destroyer Destroyer 270g (wersja 1)
Killer Labz
159,00 zł
Magazyn: eu

Destroyer

Killer Labz 5 (1 opinii)

Wszystkie warianty:

od 3 sztuk tylko: 155,82 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 450g
159,00 zł z VAT
5,30 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Wykazuje wielokierunkowe działanie podnoszące wydolność organizmu
  • Zapobiega gromadzeniu tkanki tłuszczowej i pomaga w jej spalaniu
  • Pobudza układ nerwowy, zwiększając koncentrację i koordynację
  • Ochronne działanie dla tkanki mięśniowej i nerwowej
  • Aż 9 gramów substancji aktywnych w jednej dawce
  • Wzmacnia wydajność pracy mięśni
  • Mobilizuje organizm do działania
  • Zmniejsza uczucie zmęczenia

Killer Labz Destroyer to unikalny suplement przedtreningowy, zawierający w jednej dawce aż 9 gramów starannie dobranych składników wzmacniających wydajność oraz stale dodających energii, co zapobiega nagłym spadkom siły. Produkt ten łączy w sobie stymulanty przyspieszające spalanie tłuszczu, dodające energii a także pomagające w kontrolowaniu masy ciała.

Co więcej, ten preparat to nie tylko duża dawka energii i motywacji do ciężkich treningów, lecz także substancje będące prekursorami tlenku azotu. Polepszają one ukrwienie mięśni poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych i ułatwienie przepływu krwi. Powoduje to uczucie pompy i umożliwia jeszcze bardziej intensywny trening.

W skład suplementu wchodzą następujące składniki:
L-cytrulina to jeden z aminokwasów, będący jednocześnie produktem pośrednim cyklu mocznikowego. Pierwszy raz została wyizolowana z arbuza, natomiast w ludzkim organizmie jest syntetyzowana w cyklu mocznikowym z ornityny. W następnych etapach tego cyklu jest przekształcana do argininy, która z kolei jest bezpośrednim substratem do syntezy tlenku azotu (NO) przy udziale odpowiednich enzymów.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Cała porcja mocno trzepie.. dobre napompowanie i nakrecajaca energia.. jest dardzo dobrze
13/02/2020 Luk

Tlenek azotu pełni w organizmie wiele istotnych funkcji. Szczególnie ważną z punktu widzenia treningu siłowego wydaje się jego działanie wazorelaksacyjne. Jest on produkowany w komórkach śródbłonka naczyń i powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych, ułatwiając w ten sposób transport krwi wraz ze składnikami odżywczymi do mięśni. Poza tym, wpływa również na mechanizmy odpornościowe organizmu, pełni funkcję neuroprzekaźnika i bierze udział w sygnalizacji międzykomórkowej.

Beta-alanina to kluczowy składnik odpowiedzialny za redukcję zmęczenia po intensywnym wysiłku. W suplemencie znajduje się jej aż 2 gramy na porcję. Beta alanina w przeciwieństwie do swojego alfa odpowiednika nie wchodzi w skład białek czy enzymów; jest ona natomiast konieczna wraz z histydyną do syntezy karnozyny.

Karnozyna chroni mięśnie przed szkodliwym działaniem aldehydów i reaktywnych form tlenu powstających w wyniku stresu oksydacyjnego podczas peroksydacji lipidów. Suplementacja beta-alaniną jest bardzo ważna dla wzrostu stężenia karnozyny w mięśniach. Jej większa ilość przejawia się zmniejszeniem zmęczenia mięśni i ich większą wydajnością podczas treningów. Co więcej, udowodniono, że nawet doustne przyjmowanie karnozyny nie jest tak efektywne jak przyjmowanie beta-alaniny, gdyż jest ona rozkładana w wyniku trawienia,przez co nie może spełniać swojej funkcji.

Siarczan agmatyny to związek agmatyny z resztą kwasu siarkowego. Agmatyna jest syntetyzowana w organizmie na drodze dekarboksylacji L-argininy. Jej rola opiera się na pośredniczeniu w neurotransmisji i neuromodulacji. Wpływa również na transport kationów wapnia niezbędnych do skurczu mięśni, reguluje syntezę tlenku azotu, a także chroni mózg przed toksycznymi metabolitami.

L-tyrozyna to aminokwas będący prekursorem amin katecholowych takich jak adrenalina i noradrenalina. Wykazano, że zwiększona podaż L-tyrozyny pomaga zabezpieczyć właściwy poziom tychże amin, a ich działanie w warunkach stresu i ogólnej aktywności fizycznej znacząco wpływa na funkcjonowanie układu krążenia i układu mięśniowego.

Powodują one wzrost ciśnienia krwi poprzez skurcz naczyń krwionośnych i zwiększenie siły skurczu mięśnia sercowego, jednocześnie rozszerzając mniejsze naczynia zaopatrujące poszczególne włókna mięśniowe i ułatwiając w ten sposób transport glukozy i tlenu.

Kofeina bezwodna oraz jabłczan dikofeiny to dwie formy jednej z najpopularniejszych substancji stymulujących ośrodkowy układ nerwowy i przemiany metaboliczne. Kofeina bezwodna cechuje się tym, że szybko przechodzi do krwi, a zatem szybciej zaczyna działać. Jabłczan kofeiny z kolei wolniej się rozkłada, co pozwala na stopniowe uwalnianie wolnej kofeiny, przez co jej działanie trwa dłużej, nie powodując efektu nagłego zjazdu.

Kofeina wspomaga wydajność zarówno podczas wysiłku aerobowego jak i anaerobowego (beztlenowego). Opóźnia ona zmęczenie mięśni, a także przyspiesza tempo metabolizmu i pomaga spalać tłuszcz. Co więcej, stosowanie kofeiny powoduje zwiększenie ciśnienia krwi, co pomaga szybciej dostarczyć tlen do mięśni, a pobudzenie umysłowe polepsza koncentrację, czas reakcji i koordynację ruchową.

Kwas N-metylopentylo-iminoglutarowy to związek będący pochodną kwasu glutaminowego, jednego z dwudziestu aminokwasów białkowych. Jego działanie opiera się na polepszaniu samopoczucia i koncentracji, a także uczuciu zadowolenia i satysfakcji, co jest szczególnie cenne podczas intensywnych sesji treningowych.

N-metylotyramina (NMT) jest metylowaną formą L-tyraminy, występującą naturalnie w niektórych roślinach. Podnosi ciśnienie krwi, zwiększa koncentrację i daje energię do działania, głównie poprzez swoją zdolność do podnoszenia poziomu katecholamin – noradrenaliny, dopaminy i acetylocholaminy.

Higenamina, nazywana także norkoklauryną, to substancja pozyskiwana z surowców roślinnych, znana medycynie tradycyjnej od wieków. Wykazuje ona synergistyczne działanie do NMT, gdyż wpływa na uwalnianie noradrenaliny i adrenaliny do krwi i podobnie jak one, powoduje rozszerzenie dróg oddechowych, co ułatwia wymianę gazową przyczyniając się tym samym do poprawy wydolności. Wpływa także na rozszerzenie naczyń, polepszając ukrwienie narządów.

Ekstrakt z Rauwolfia Vomitoria to naturalny wyciąg z rośliny będącej źródłem rauwolscyny, której ilość została wystandaryzowana do jej 90% zawartości w ekstrakcie. Rauwolscyna jest substancją odpowiedzialną za efekt spalania tłuszczu, lecz jej działanie polega w istocie na zapobieganiu gromadzenia nadmiaru tkanki tłuszczowej, a nie pozbywaniu się go. Rauwolscyna doskonale współgra z kofeiną zawartą w tym suplemencie, ponieważ kofeina pomaga zrzucić obecną już tkankę tłuszczową, a rauwolscyna zapobiega jej nadmiernemu wzrostowi.

Podsumowując, Killer Labz Destroyer to kompleksowa przedtreningówka zawierająca najwyższej jakości, specjalnie dobrane substancje o wielokierunkowym działaniu. Preparat przyczynia się m.in. do zwiększenia wydolności organizmu, w szczególności układu ruchu i układu krążenia, rozszerzenia naczyń krwionośnych, a także sprzyja przyspieszeniu metabolizmu i spalaniu tkanki tłuszczowej. Produkt ten z pewnością pomoże uzyskać lepsze osiągi i wzmocni organizm, stanowiąc nieodzowne wsparcie podczas ciężkich treningów.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (1)

Skład

Wielkość opakowania: 270 gPorcja jednorazowa: 1 miarka (9 g)Ilość porcji w opakowaniu: 30
w porcji (9 g)zawartość%ZDS
L-Cytrulina3000mg**
Beta-alanina2000mg**
Siarczan agmatyny750mg**
L-tyrozyna500mg**
Kofeina bezwodna300mg**
Kwas N-metylopentylo-iminoglutarowy300mg**
Jabłczan Dikofeiny100mg**
N-metylotyramina75mg**
Higenamina50mg**
Ekstrakt z Rauwolfia Vomitoria (standaryzowany na zawartość 90% rauwolscyny)2mg**

Pozostałe składniki

Kwas Cytrynowy, Maltodekstryna, Naturalne i Sztuczne Aromaty, Sukraloza, Acesulfam Potasu, Dwutlenek Krzemu, Red #40

 

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027