Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Dust v2 Dust v2 250g
Blackstone Labs
149,00 zł
Magazyn: eu

Dust v2

Blackstone Labs 4 (5 opinii)

Wszystkie gramatury:

od 3 sztuk tylko: 146,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 450g
149,00 zł z VAT
5,96 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Nasila produkcję tlenku azotu
  • Zwiększa pobudzenie i koncentrację
  • Podnosi motywację do treningu
  • Wywołuje uczucie euforii
  • Ogranicza procesy kataboliczne
  • Podnosi poziom wytrzymałości
  • Wspiera procesy termogenezy i lipolizy
  • Pomaga kontrolować masę ciała

Blackstone Labs Dust v2 to wieloskładnikowy środek przedtreningowy zawierający m.in. beta-alaninę, L-taurynę, winian L-karnityny, jabłczan cytruliny, N-acetyl L-tyrozynę, TMG, betainę, siarczan agmatyny, L-norwalinę, jabłczan kofeiny i kofeinę bezwodną, hordeninę, N-metylo-tyraminę, bromowodorek arekoliny, stearoilo wanililoamid i noopept. Jego działanie skupia się głównie na osiągnięciu możliwie największej pompy mięśniowej oraz pobudzeniu i motywacji organizmu do działania.

Wykazano, że Beta-Alanina zwiększa wytrzymałość mięśni. Jej przyjmowanie powoduje, że jesteśmy w stanie wykonać 1-2 dodatkowych powtórzeń podczas treningu hipertroficznego. Beta-alanina może również poprawić intensywność treningu podczas wykonywania ćwiczeń, takich jak wioślarstwo czy sprint. Po spożyciu ulega przekształceniom w cząsteczkę karnozyny, która jest przechowywana w komórkach i uwalniania w odpowiedzi na spadek pH. Zwiększone zapasy karnozyny mogą chronić przed negatywnymi skutkami produkcji kwasu mlekowego, która jest indukowana wysiłkiem fizycznym.

L-Tauryna jest aminokwasem wspomagającym anabolizm organizmu. Literatura opisuje jej udział w transporcie kreatyny i glukozy do komórek mięśniowych. Wśród sportowców stosowana ze względu na przypisywane jej właściwości antykataboliczne oraz poprawę koncentracji i wytrzymałości podczas treningu. Jest wytwarzana endogennie w organizmie, ale są to ilości, które nie zaspokajają naszych potrzeb i dlatego zlecana jest jej suplementacja. W szczególności dotyczy to osób aktywnych fizycznie.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Jak wprowadzicie do oferty Dust Extreme to zyskacie nowego klienta.
11/09/2016 bbb

Winian L-Karnityny jest substancją bardzo dobrze przyswajalną i zapewniającą niemal natychmiastowe wysycenie organizmu. Bierze udział w transporcie tłuszczu do komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie energii w mitochondriach i właśnie to czyni go idealnym dodatkiem do suplementów ułatwiających odchudzanie.

Według wielu źródeł L-karnityna może korzystnie wpływać na osoby aktywne fizycznie poprzez podniesienie wytrzymałości, co przekłada się opóźnionym odczuwaniem zmęczenia. Ponadto, u sportowców suplementujących L-karnitynę zaobserwowano zmniejszenie uszkodzenia tkanek spowodowane mniejszą ilością wolnych rodników działających na ustrój oraz mniejsze zakwaszenie mięśni po wykonanym treningu. Wielu badaczy uważa, że L-karnityna niweluje rozpad aminokwasów oraz pobudza syntezę białka, co może się przełożyć pozytywnie na budowanie masy mięśniowej.

Jabłczan Cytruliny to połączenie aminokwasu cytruliny i kwasu jabłkowego w jedną cząsteczkę, które posiada dobrą rozpuszczalność w cieczach i charakteryzuje się dużą stabilnością chemiczną. Zjonizowana forma kwasu jabłkowego bierze udział w przemianach energii zachodzących w organizmie, a dzięki temu uzupełnia potencjał cytruliny o dodatkowe właściwości. Badania pokazują, że suplementacja jabłczanem cytruliny przyczynia się do poprawy zdolności wysiłkowych i redukcji uczucia zmęczenia oraz korzystnego wpływu na równowagę kwasowo-zasadową ustroju.

N-Acetyl L-Tyrozyna - dzięki przejściu procesu acetylacji jej rozpuszczalność i biodostępność jest lepsza niż zwykłej formy tyrozyny. W suplementacji sportowców stosowana jako środek psychostymulujący, zmniejszający zmęczenie oraz zwiększający zdolności wysiłkowe. Do innych zastosowań zaliczyć można jej wpływ na poprawę nastroju oraz działanie zwiększające ilość dopaminy i noradrenaliny.

Ekstrakt Świerzbca Właściwego dostarcza nam aminokwasu o nazwie lewodopa, który jest prekursorem dopaminy. Zwiększony poziom tego neurotransmitera powoduje odczucie euforii i wzrost motywacji, a dowody naukowe opisują również jego właściwości w stosunku do regulacji poziomu testosteronu u mężczyzn.

Betaina Bezwodna (trimetylogicyna, TMG) strukturalnie jest cząsteczką glicyny z dołączonymi trzema grupami metylowymi. Głównym mechanizmem powodującym, że TMG wchodzi w skład tego suplementu jest to, że działa ona jako osmolit. Potrafi wahadłowo znajdować się wewnątrz i na zewnątrz komórki wpływając na jej stan nawodnienia. Podobnie do kreatyny, wzrost wewnątrzkomórkowego stężenia betainy promuje nawodnienie komórek i odporność na działanie stresorów. Dodatkowo TMG może służyć jako donor grupy metylowej w celu obniżenia stężenia homocysteiny w ustroju.

Siarczan Agmatyny wpływa na funkcję śródbłonka naczyniowego i zwiększa produkcję tlenku azotu. Prowadzi to do redukcji oporu naczyniowego, spadku ciśnienia tętniczego oraz zwiększenia zjawiska tzw. pompy mięśniowej. Uważa się, że może powodować wzrost lipolizy, a tym samym ułatwić odchudzanie.

L-Norwalina hamuje aktywność enzymu rozkładającego argininę do mocznika i ornityny ,a dzięki temu zwiększa ilość tego aminokwasu i jego działanie. Właściwość ta sprawia, że większa ilość argininy może zostać wykorzystana do produkcji tlenku azotu. Można śmiało powiedzieć, że norwalina wzmacnia działanie argininy, pośrednio wpływając na poprawę zdolności wysiłkowych oraz ukrwienia i odżywienia tkanki mięśniowej.

Kofeina Bezwodna i Jabłczan Kofeiny to ulepszone formy kofeiny, która w organizmie ludzkim blokuje receptory adenozynowe w mózgu, zwalczając objawy zmęczenia i pozwalając na zaktywizowanie działań. Ma korzystny wpływ na gospodarkę tlenową, przez co może zwiększać zdolności wysiłkowe (siłę i wytrzymałość). W suplementacji sportowej kofeina jest stosowana jako środek pobudzający układ nerwowy. Posiada potencjał termogeniczny i w połączeniu z innymi substancjami (np. polifenolami, występującymi zarówno w ziarnach kawy, jak ziarnie kakaowca, liściach herbaty i mate) może uczestniczyć w redukcji tkanki tłuszczowej.

Hordenina posiada lekkie działanie adrenergiczne, nieznacznie zwiększając sekrecję noradrenaliny. Takie pobudzenie jest delikatne i nieuciążliwe, a jednocześnie zauważalne. Ponadto wpływa korzystnie na funkcje kognitywne, polepsza koncentrację oraz zwiększa dostępność acetylocholiny. Wpływa korzystnie na nastrój i redukcję napięcia nerwowego. Może wpływać na stymulację spalanie tkanki tłuszczowej i niwelować uczucie głodu.

N-Metylo-Tyramina powoduje wzrost poziomu energii i skupienia. Pomaga również utrzymać zwiększony przepływ krwi do mięśni, a to sprzyja wzrostowi mięśni i wspomaga redukcję zmęczenia po treningu.

ArcoFuel™ (Arecoline Hydrobromide 98%) działa jako stymulant fizyczny i psychoaktywny, który może przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia, wzrostu wydolności fizycznej i poprawy nastroju. Arekolina może również powodować wzrost poziomu acetylocholiny u ustroju powodując poprawę percepcji i funkcji poznawczych. W połączeniu z odpowiednim treningiem pomaga zwiększyć skupienia oraz z sprawność fizyczną podczas ćwiczeń.

MaxxEndure XT™ (Stearoyl Vanillylamide 98%) jest naturalnym analogiem kapsaicyny i tak jak ona może wpływać na aktywację kanału V1 (TRPV1). Aktywacja TRPV1 stymuluje uwalnianie katecholamin, takich jak adrenaliny i noradrenaliny z rdzenia nadnerczy. Takie działanie przekłada się na wzrost lipolizy oraz mobilizację organizmu do wysiłku fizycznego.

Noopept jest dobrze znanym środkiem nootropowym, którego działanie na osoby z zaburzeniami mózgu zostało potwierdzone naukowo. Temu dipeptydowi przypisuje się właściwości neuroprotekcyjne i poprawiające funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego. Według opinii stosujących, odczuwalny jest wzrost motywacji i poprawa koncentracji. Doskonale się więc sprawdzi kiedy mamy problemy z realizacją zadania w ciągu dnia, przykładowo wytrzymaniem tych dodatkowych 10 minut na bieżni lub po prostu brakiem chęci pójścia na trening.

Podsumowując, Blackstone Labs Dust v2 to suplement diety, który znacząco poprawia sprawność organizmu i pozwala na zintensyfikowanie treningów zarówno w krótkim, jak i długim okresie czasu. Przeznaczony jest jako preparat przedtreningowy dla sportowców oraz wszystkich osób aktywnych fizycznie, które cierpią na spadek energii i motywacji do treningów. Dzięki synergizmowi i zwartości wielu substancji aktywnych, działanie Dust v2 na pewno Cię nie zawiedzie!

Sposób użycia
Producent
Recenzje (5)
Skład
Wielkość opakowania: 250 gPorcja jednorazowa: 10 g (jedna miarka)Ilość porcji w opakowaniu: 25
w porcji (10 g)zawartość%ZDS
Dust v2 Proprietary Blend:Beta-Alanina, L-Tauryna, Winian L-Karnityny, Jabłczan Cytruliny, N-Acetyl L-Tyrozyna, Betaina Bezwodna, Siarczan Agmatyny, L-Norwalina, Jabłczan Kofeiny, Kofeina Bezwodna, Hordenina, N-Metylo-Tyramina, ArcoFuel™ (Acrecoline Hydrobromide 98%), Ekstrakt Cymbidium Goeringii, MaxxEndure XT™ (Stearoyl Vanillylamide 98%)8300 mg-
Pozostałe składniki

Maltodekstryna, erytrytol, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, naturalne i sztuczne aromaty, dwutlenek krzemu

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027