Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Executioner Executioner v3 255g
Killer Labz
149,00 zł
Magazyn: eu

Executioner

Killer Labz 4.67 (3 opinii)

Wszystkie warianty:

od 3 sztuk tylko: 146,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 400g
149,00 zł z VAT
4,97 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
 • Zaawansowany suplement przedtreningowy dla najbardziej doświadczonych sportowców
 • Kompleksowy skład wszechstronnie wspierający możliwości treningowe
 • Maksymalizuje wydolność procesów energetycznych
 • Wspiera funkcje układu sercowo-naczyniowego
 • Zwiększa sekrecję adrenaliny i noradrenaliny
 • Powoduje powstanie pompy mięśniowej
 • Zawiera kompleks silnych stymulantów
 • Wspiera funkcje układu nerwowego
 • Stymuluje funkcje umysłowe
 • Zwiększa poziom motywacji
 • Przyspiesza metabolizm
 • Nasila termogenezę
 • Zwiększa lipolizę

Executioner V3 to nowa, udoskonalona formuła kultowej przedtreningówki autorstwa KILLER LABZ. Wszechstronnie wspiera zdolności wysiłkowe, wznosząc na wyżyny możliwości treningowych nawet doświadczonych sportowców, opornych na działanie popularnych pre-workoutów.

Zaawansowany skład suplementu oparty został o dwie mieszanki, skonstruowane w celu zapewnienia maksymalnej pompy mięśniowej oraz energii wystarczającej do pokonania najcięższych treningów. Optymalne porcje składników zapewniają maksymalne zwiększenie sprawności fizycznej, stymulację zdolności poznawczych oraz silne pobudzenie. Substancje aktywne w preparacie:

KILLER PUMPS

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Dobra przed treningówka ale niestety słabsza od wcześniejszej wersji
07/02/2018 Łukasz

Jabłczan Di-Kreatyny - zaawansowana, wysoko przyswajalna forma kreatyny, najpopularniejszego suplementu zwiększającego sprawność fizyczną. Kreatyna stanowi substrat energetyczny w fosfagenowym procesie czerpania energii przez komórki, który jest głównym szlakiem energetycznym dla mięśni szkieletowych podczas treningu siłowego. Jej zwiększona podaż jest bezpiecznym i pewnym sposobem na zwiększenie siły mięśniowej. Pozwala na stosowanie większych obciążeń treningowych, generując mocniejsze bodźce do nadbudowy tkanki mięśniowej.

Względem anabolizmu, kreatyna działa także poprzez zdolność do modulacji stężeń miostatyn. Są to białka regulatorowe decydujące o hamowaniu nadbudowy tkanki mięśniowej. Ich redukcja sprzyja powstawaniu środowiska anabolicznego.

Beta-Alanina - aminokwas wchodzący w skład karnozyny, której endogenna synteza jest zależna od ustrojowego stężenia beta-alaniny. Karnozyna z punktu widzenia możliwości wysiłkowych odgrywa kluczową rolę jako bufor środowiska kwasowo-zasadowego w tkance mięśniowej. W intensywnie pracujących mięśniach neutralizuje działanie kwasu mlekowego, który odpowiedzialny jest za bolesność mięśniową ograniczającą możliwości treningowe. Ograniczenie aktywności kwasu mlekowego pozwala więc na wykonywanie dłuższych, bardziej intensywnych treningów.

Tauryna - korzystnie wpływa na funkcje energetyczne tkanki mięśniowej poprzez zwiększenie transportu kreatyny. Zapobiega zmniejszeniu wydolności mięśni związanemu z ograniczeniem endogennej syntezy tauryny, które ma miejsce wskutek intensywnego wysiłku fizycznego. Jej suplementacja pozwala na utrzymanie maksymalnej efektywności pracy mięśni przez dłuższy czas.

Ponadto, tauryna stymuluje metabolizm komórek nerwowych, zwiększając sprawność pracy neuronów. Zwiększa zdolności poznawcze, ułatwia koncentrację i zapamiętywanie. Wysokie stężenia tauryny w obrębie tkanki nerwowej charakterystyczne są dla organizmu w fazie intensywnego rozwoju.

L-Cytrulina - aminokwas odpowiedzialny za powstawanie tzw. „pompy mięśniowej”. Zwiększa endogenną syntezę tlenku azotu, który rozszerza światło naczyń krwionośnych. W ten sposób zwiększa wydajność pracy układu sercowo-naczyniowego, powodując zwiększony transport krwi. Wiąże się to z poprawą odżywienia tkanek obwodowych. W trakcie treningu, najbardziej korzystają na tym pracujące mięśnie szkieletowe. Zwiększenie podaży substancji odżywczych wraz z krwią umożliwia maksymalizację wydolności pracy mięśni, korzystnie wpływa także na regenerację potreningową.

Kreatynol-O-fosforan - strukturalny analog kreatyny, często mylony z fosforanem kreatyny, różniący się od niej całkowicie mechanizmem działania oraz uzyskiwanymi efektami. Podobnie jak karnozyna (której prekursorem zawartym w suplemencie jest beta-alanina) wykazuje aktywność jako bufor pH. Redukuje aktywność kwasu mlekowego w mięśniach ograniczając ich bolesność podczas treningu i zwiększając zdolności wysiłkowe.

Ekstrakt Selaginella Tamariscina - źródło amentoflawonów, bioflawonoidów wykazujących zdolność do inhibicji fosfodiestrazy PDE, która odpowiedzialna jest za rozkład cGMP i cAMP. Zwiększenie poziomu cGMP wiąże się z rozszerzeniem naczyń krwionośnych, co pozwala na lepsze odżywienie tkanki mięśniowej. Działając w tej kwestii synergistycznie z cytruliną i teobrominą zawartymi w suplemencie, amentoflawony pozwalają osiągnąć silną pompę mięśniową.

Ograniczenie rozpadu cAMP wiąże się z nasileniem metabolizmu na poziomie komórkowym, przez co zwiększa się wydajność pracy komórek. Ponadto, wysokie stężenie cAMP sprzyja lipolizie oraz zwiększa rytm pracy serca.

INSANE ENERGY

L-Tyrozyna - aminokwas zwiększający możliwości wysiłkowe, stymulujący zdolności poznawcze oraz korzystnie wpływający na funkcje psychiczne dzięki obecności na szlaku syntezy wielu hormonów i neuroprzekaźników. Jest między innymi prekursorem dopaminy, która warunkuje koordynację mięśniową oraz prawidłową pobudliwość mięśni. Ma też wpływ na funkcje psychiczne, w tym poczucie motywacji.

Tyrozyna zwiększa również syntezę adrenaliny i noradrenaliny które wprowadzają organizm w stan gotowości do podjęcia wzmożonej aktywności fizycznej. Powodują zwiększenie transportu krwi do mięśni szkieletowych, przyspieszenie akcji serca oraz pobudzenie systemów energetycznych. Względem metabolizmu, tyrozyna jest też aktywna będąc prekursorem dla hormonów tarczycy, tyroksyny i trójjodoksyny, które zwiększają tempo przemiany materii.

Ekstrakt z nasion kakaowca - w suplementacji doceniany ze względu na zawartość anandamidu, fenyloetyloaminy i teobrominy. Pierwsze dwa działają jako stymulanty, powodując pobudzenie organizmu oraz poprawę nastroju. Wiązane są z występowaniem tzw. „euforii biegacza”, czyli stanu charakteryzującego się dobrym nastrojem, zwiększoną wytrzymałością oraz ograniczoną podatnością na ból. Teobromina zaś powoduje zwiększenie światła naczyń krwionośnych, zwiększając odżywienie tkanki mięśniowej. Przyspiesza także rytm pracy serca.

Kofeina bezwodna - popularny stymulant, warunkujący pobudzające właściwości kawy i yerba mate. Oddziałuje na organizm człowieka dwumechanizmowo. Po pierwsze, wiąże się z receptorami adenozyny, nie powodując ich pobudzenia. Ogranicza w ten sposób aktywność adenozyny, której rolą w organizmie jest sygnalizacja zmęczenia. Po drugie, jest inhibitorem kompetencyjnym cAMP-fosfodiestrazy, zwiększając tym samym poziom aktywnej formy cyklicznego adenozynomonofosforanu w komórkach. cAMP odpowiedzialny jest za pobudzanie metabolizmu komórkowego i stymulowanie funkcji energetycznych.

Ekstrakt Eria Jarensis - źródło N-fenyloetyloaminy, substancji porównywanej pod względem efektów do DMAA, działającej jednak nieco łagodniej. Ma silne działanie psychoaktywne, działa euforycznie, zwiększa poziom motywacji i energii. Ogranicza odczuwanie bólu i zmęczenia, pozwalając na wykonywanie bardziej intensywnych jednostek treningowych. Ma również zdolność do nasilania redukcji tkanki tłuszczowej zwiększając termogenezę.

Ekstrakt Mandarynki Sewilskiej - źródło beta-kryptoksantyny, karotenoidu będącego silnym przeciwutleniaczem. Redukuje stres oksydacyjny, którego powstawanie jest zintensyfikowane w trakcie wysiłku fizycznego, ograniczając apoptozę komórek. Zmniejszanie poziomu wolnych rodników jest jedną z najbardziej efektywnych form profilaktyki nowotworowej. Kryptoksantyny mogą również wykazywać aktywność anaboliczną, szczególnie wobec tkanki kostnej.

Ekstrakt Gorzkiej Pomarańczy - zawiera silny termogenik, synefrynę, która jest powszechnie stosowana zamiennie za efedrynę. Stymuluje lipolizę wspierając metabolizm tłuszczów. Ma również działanie pobudzające dzięki zdolności do aktywacji receptorów adrenalinowych. Wpływa także na zdolności poznawcze, ułatwia koncentrację oraz zwiększa sprawność umysłową. Wykazuje działanie synergistyczne z kofeiną, również obecną w preparacie.

Podsumowując, KILLER LABZ Executioner V3 to kompleksowy suplement przedtreningowy gwarantujący maksymalną stymulację oraz zwiększenie wydolności pracy organizmu. Dzięki zastosowaniu substancji docenianych ze względu na swoją skuteczność i moc, stanowi odpowiedni wybór dla najbardziej zaawansowanej grupy odbiorców, szukających silnych rozwiązań wspomagających w najcięższych treningach.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (3)

Skład

Wielkość opakowania: 255 gPorcja jednorazowa: 1 miarka (9.3 g)Ilość porcji w opakowaniu: 30
w porcji (9,3 g)zawartość%ZDS
Killer Pumps6000mg*
Jabłczan Kreatyny
Beta-alanina
Tauryna
L-Cytrulina
Creatinol O-Phosphate
Ekstrakt Selaginella Tamariscina (cała roślina) (20% Amentoflawonów)
Insane Energy1500mg*
L-Tyrozyna
Ekstrakt Ziaren Kakao
Kofeina Bezwodna
Ekstrakt Eria Jarensis
Ekstrakt Mandarynki Sewilskiej
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy

Pozostałe składniki

Kwas Cytrynowy, Maltodekstryna, Naturalne i Sztuczne Aromaty, Sukraloza, Acesulfam K, Dwutlenek Krzemu, Red #40

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027