Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Methyldrene EPH Methyldrene EPH 270g
Cloma Pharma
149,00 zł
Magazyn: eu

Methyldrene EPH 270g

Cloma Pharma 5 (6 opinii)

od 3 sztuk tylko: 146,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 380g
149,00 zł z VAT
3,31 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Niezwykle skuteczna formuła przedtreningowa
  • Usprawnia spalanie tkanki tłuszczowej w organizmie
  • Poprawia funkcje poznawcze oraz motywację
  • Suplement wolny od substancji zakazanych
  • Hamuje odkładanie się tkanki tłuszczowej
  • Zapewnia uczucie silnej pompy mięśniowej
  • Maksymalizuje produkcję energii w organizmie
  • Przyspiesza resyntezę ATP w komórkach
  • Redukuje uczucie zmęczenia
  • Stymuluje syntezę tlenku azotu

Suplement Methyldrene EPH firmy Cloma Pharma stanowi niezwykle silną odżywkę przedtreningową, która zapewnia wysoki poziom energii oraz motywacji do treningu. Za jej wysoką skuteczność odpowiadają liczne substancje czynne. Powodują one nie tylko silną stymulację pracy mięśni, ale również obniżają uczucie zmęczenia oraz pozytywnie regulują pracę układu nerwowego.

Monohydrat kreatynykreatyna to istotny peptyd, który występuje naturalnie w organizmie. Syntezowany jest z 3 aminokwasów: argininy, glicyny oraz metioniny, a jego głównym magazynem jest tkanka mięśniowa. Na terenie jej komórek usprawnia syntezę energii, co skutecznie przyczynia się do poprawy wydajności treningowej.

Mechanizm działania kreatyny polega na tym, że po dostaniu się do wnętrza komórki przyłącza do siebie grupy fosforanowe powstałe po rozpadzie ATP. Dzięki temu tworzy się cząsteczka fosfokreatyny, która przenosi te wysoce energetyczne grupy do cząsteczek ADP, dzięki czemu stymulacji ulega resynteza ATP. Proces ten zapewnia wysoki poziom krótkotrwałej energii podczas treningu.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Powiem szczerze ,że jest DOOOOOOOOBRE :D
02/03/2019 ŁUKASZ

Występowanie cząsteczki aktywnej w formie monohydratu zapewnia również wysokie nawodnienie komórek mięśniowych. Przyczynia się to do zwiększenia ich masy oraz rozmiaru, co daje uczucie silnej pompy mięśniowej. Dodatkowo woda stanowi idealne środowisko dla procesów zachodzących wewnątrz komórek, np. synteza nowych białek mięśniowych, produkcja energii.

Podwyższony poziom kreatyny w mięśniach wykazuje również działanie ergogeniczne. Wynika to z faktu, że substancja czynna chroni glikogen przed zbyt szybkim zużyciem. Redukuje to powstający w procesie utleniania poziom mleczanu, który osłabia efektywność pracy mięśni w miarę postępu treningu.

Cytrulina oraz argininaaminokwasy czynnie zaangażowane w syntezę tlenku azotu oraz usuwanie zbędnych produktów przemiany materii w organizmie. Oba procesy zapewniają zachodzenie zmian w organizmie, które przyczyniają się do poprawienia efektywności jego pracy. Aminokwasy te wykazują działanie synergistyczne, w związku z czym ich suplementowanie pozwala na uzyskanie maksymalnych efektów z nimi związanych. Cytrulina po dostaniu się do organizmu jest konwertowana w nerkach do argininy.

W czasie zachodzenia podstawowych przemian metabolicznych w organizmie powstają uboczne produkty, do których należy m.in. amoniak. W miarę narastania stężenia tej substancji pogorszeniu ulega wiele procesów, np. praca mięśni. Organizm chroni się przed tym związkiem przeprowadzając cykl ornitynowy. Zarówno cytrulina, jak i arginina biorą w nim udział i prowadzą do przemiany amoniaku w mocznik. Dzięki temu zbędne związki azotu zostają usunięte z organizmu, co przyczynia się do jego efektywnej pracy

Obie substancje biorą również czynny udział w syntezie tlenku azotu. Podczas konwersji argininy do cytruliny ulega wydzieleniu cząsteczka NO. Wzrost stężenia jej w mięśniówce gładkiej naczyń prowadzi do kaskady zdarzeń, która stymuluje rozszerzenie jej światła. Pozwala to na uzyskanie maksymalnej pompy mięśniowej. Zapewnia to lepsze dotlenienie tkanki mięśniowej oraz jej odżywienie, co przekłada się na jej efektywną pracę.

Alfa-ketoglutaran L-Argininy (AAKG) – cząsteczka, która zbudowana jest z soli kwasu glutarowego oraz argininy w stosunku 1:2. Przyłączenie tego organicznego związku do aminokwasu zapewnia jego silniejsze działanie oraz wysoką stabilność. Pozwala to na usprawnienie syntezy tlenku azotu w organizmie, co przyczynia się do poprawienia performensu treningowego.

Alfa-ketoglutaran jest cząsteczką biorącą udział w cyklu Krebsa. Dzięki temu usprawnia również proces syntezy energii w organizmie.

Kofeina – jest jednym z najbardziej popularnych stymulantów używanych przez sportowców. Po dostaniu się do organizmu zapewnia wzrost produkcji katecholamin – adrenaliny oraz noradrenaliny. Wynika to z faktu, że kofeina hamuje działanie enzymu – katecholo-O-metylotransferazy, który powoduje ich rozkład na terenie synaps. Skutkuje to silniejszym wychwytem zwrotnym tych hormonów, co znacznie przedłuża ich działanie.

Hormony te powoduję pobudzenie układu współczulnego, który zaangażowany jest w proces produkcji energii oraz silną motywację do treningu.

Dzięki swojej lipofilnej budowie kofeina skutecznie przenika przez barierę krew-mózg. Zapewnia to wydajną produkcję dopaminy, acetylocholiny oraz serotoniny w układzie nerwowym. Związki te odpowiadają za poprawienie koncentracji, funkcji poznawczych oraz motywacji do działania.

Ponadto substancja aktywna działa hamująco na receptory adenozyny. Ich aktywacja powoduje wyciszenie produkcji katecholamin oraz innych neuroprzekaźników pobudzających. Zahamowanie jej działania przyczynia się do większego pobudzenia psychofizycznego organizmu.

DMAE – jest to cząsteczka, której pełna nazwa brzmi dimetyloetanoloamina. Stanowi ona istotny prekursor acetylocholiny, dzięki czemu usprawnia jej syntezę w organizmie. Taki efekt zapewnia wysoką motywację do treningu.

Substancja aktywna redukuje również poziom beta-amyloidu, który zaburza pracę układu nerwowego oraz funkcji poznawczych.

Sproszkowany liść Ephedra Viridis – roślina ta w przeciwieństwie do innych swoich odmian nie zawiera efedryny, która jest substancją zakazaną. Ekstrakt z tego surowca zawiera natomiast taniny oraz inne alkaloidy, które zapewniają silne pobudzenie organizmu.

Substancje aktywne wpływają również na odpowiednie ośrodki w układzie nerwowym, dzięki czemu powodują przyspieszenie metabolizmu oraz redukcję apetytu. Takie efekty są szczególnie ważne podczas redukcji tkanki tłuszczowej.

Leucyna – jest jednym z aminokwasów, które wchodzą w skład BCAA. Charakteryzują się one obecnością łańcucha bocznego w cząsteczce. Podczas długotrwałych treningów, gdy poziom glikogenu ulegnie zubożeniu, organizm pozyskuje energię właśnie z zawartych w tkance mięśniowej aminokwasów rozgałęzionych. Powoduje to nie tylko nasilenie procesów katabolicznych, ale również wyższy wyrzut tryptofanu, który w układzie nerwowym stymuluje syntezę serotoniny. Nagły wzrost poziomu tego neuroprzekaźnika odpowiada za silne uczucie zmęczenia. Stosowanie leucyny utrzymuje prawidłowy poziom tryptofanu, co zapobiega narastaniu zmęczenia podczas treningu.

Ponadto leucyna redukuje poziom związków azotu, które powstają podczas ćwiczeń. Powodują one negatywne zmiany w pracy organizmu, co również skutkuje narastaniem uczucia zmęczenia.

Spożywanie odpowiedniej ilości leucyny jest również istotne w odniesieniu syntezy protein. Aminokwas ten aktywuje kinazę mTOR, która jest bezpośrednio zaangażowana w tej proces.

Ekstrakt z johimby – kora tego drzewa charakteryzuje się zawartością alkaloidu o nazwie johimbina. Substancja ta stymuluje wyrzut katecholamin w organizmie, dzięki czemu zapewnia wysoki poziom energii. Jest to związane z silniejszą aktywacją układu współczulnego organizmu.

Ponadto substancja wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej oraz syntezę nowych komórek tłuszczowych. Związane jest to z jej działaniem hamującym pracę receptorów α2-adrenergicznych.

Wzrost poziomu adrenaliny w układzie nerwowym pomaga na skuteczne zredukowanie apetytu, a pobudzający wpływ chroni przed spadkiem energii podczas ciężkich treningów w okresie redukcji.

Alpha-GPC – cząsteczka należąca do związków z grupy fosfolipidów, która zawiera cholinę. Substancja aktywna zapewnia wysoki poziom energii oraz poprawia funkcje poznawcze u sportowców.

Za pozytywny efekt alpha-GPC odpowiada fakt, że zawarta w nim cholina stanowi prekursor do syntezy acetylocholiny. Wzrost poziomu tego neuroprzekaźnika w układzie nerwowym wiąże się z poprawieniem funkcji poznawczych oraz lepszą pracą mięśni.

Silniejsze pobudzenie neuronów ruchowych przez acetylocholinę pozwala na poprawienie efektywności pracy organizmu podczas ciężkich jednostek treningowych. Neuroprzekaźnik ten stymuluje również wyrzut adrenaliny oraz noradrenaliny.

cAMP – inaczej cykliczny adenozynomonofosforan. Jest to substancja należąca do grupy nukleotydów, która występuje naturalnie w organizmie. Spełnia ona rolę jednego z głównych mediatorów przekazywania sygnałów w organizmie.

Wzrost poziomu cAMP wewnątrz komórek prowadzi do zwiększonego wydzielania adrenaliny oraz noradrenaliny w organizmie. Neuroprzekaźniki te powodują przełączenie organizmu ze stanu spoczynku do stanu walki, co skutkuje jego wydajniejszą pracą. Pozwala to na uzyskanie wysokiego pobudzenia oraz wykonanie efektywnego treningu.

Sproszkowany owoc Schisandrae Chinensis – owoc z tej rośliny wykazuje działanie ergogeniczne oraz adaptogenne. Zawarte w surowcu lignany oraz triterpenoidy stymulują syntezę dopaminy w układzie nerwowym, co przyczynia się do uzyskania lepszego skupienia, pamięci oraz motywacji podczas treningu.

Podsumowując, Cloma Pharma Methyldrene EPH to suplement diety, który poprzez wiele mechanizmów zapewnia silne pobudzenie organizmu, szczególnie podczas trudnego okresu redukcji! Substancje zawarte w preparacie stymulują wiele procesów w organizmie, które zaangażowane są w produkcję energii, uzyskanie silnej pompy mięśniowej oraz motywacji do treningu.

Produkt polecany jest zaawansowanym sportowcom, którym zależy na silnym pobudzeniu. Ponadto stanowi fantastyczne rozwiązanie dla osób będących na redukcji, ponieważ nasila ten proces oraz chroni przed spadkiem poziomu energii.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (6)
Skład
Wielkość opakowania: 270 gPorcja jednorazowa: 6 g (jedna miarka)Ilość porcji w opakowaniu: 45
w porcji (6 g)zawartość%ZDS
Monohydrat Kreatyny1199 mg*
Jabłczan L-Cytruliny800 mg*
Alfa-ketoglutaran L-Argininy (AAKG)639 mg*
Jabłczan L-Argininy600 mg*
L-Cytrulina200 mg*
Kofeina Bezwodna160 mg*
Dwuwinian Dimetyloaminoetanolu (DMAE)30 mg*
Sproszkowana Ephedra Viridis (liście)25 mg*
L-Leucyna10 mg*
Ekstrakt z johimby 8% Johimbiny12,5 mg*
Alfa-glicerylofosforylcholina (Alpha-GPC)0,02 mg*
Cykliczny adenozynomonofosforan (cAMP)0,01 mg*
Sproszkowane owoce Schisandrae Chinensis (Cytryniec Chiński) (Schisandra Berry)0,001 mg*
Pozostałe składniki

Naturalny Aromat Cytrusowy, Kwas Cytrynowy, Sukraloza, Dwutlenek Krzemu, FD&C Yellow #5, i FD&C Red#40.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027