Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Old Jack v2 Old Jack v2 315g
Gen One Laboratories
159,00 zł
Magazyn: eu

Old Jack v2 315g

Gen One Laboratories 5 (1 opinii)

od 3 sztuk tylko: 155,82 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 400g
159,00 zł z VAT
3,53 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zaawansowany suplement przedtreningowy wieloaspektowo promujący wydolność organizmu
  • Zwiększa zdolności wysiłkowe oraz optymalizuje metabolizm energetyczny
  • Sprzyja funkcjom umysłowym i koordynacji neuromotorycznej
  • Zwiększa tolerancję organizmu na czynniki stresowe
  • Powoduje powstanie tzw. „pompy mięśniowej”
  • Optymalizuje środowisko kwasowo-zasadowe
  • Zwiększa odżywienie mięśni szkieletowych
  • Zmniejsza odczuwanie zmęczenia
  • Zwiększa poziom energii
  • Ułatwia koncentrację

Gen One Old Jack v2 to zaawansowana formuła przedtreningowa maksymalizująca możliwości wysiłkowe. Nie tylko intensywnie pobudza, ale też stymuluje metabolizm energetyczny oraz zwiększa wytrzymałość i promuje funkcje kognitywne, pozwalając wnieść trening na wyższy poziom.

Orotonian Beta-Alaniny - wysoko efektywna forma beta-alaniny, w której jest ona związana z resztą kwasową kwasu orotowego. Zarówno orotonian, jak i beta-alanina, wykazują ten sam mechanizm efektywności w ustroju, w związku z czym zamknięcie ich w jedną cząsteczkę pozwala na maksymalną aktywność biologiczną. Są one prekursorami karnozyny, związku wykazującego rolę bufora środowiska kwasowo-zasadowego w organizmie człowieka. W trakcie wysiłku fizycznego, wskutek rosnącego stężenia mleczanów w mięśniach szkieletowych, dochodzi do obniżenia wydajności ich pracy oraz powstawania bolesności dodatkowo ograniczającej możliwości fizyczne. Suplementacja prekursorami karnozyny stymuluje jej syntezę, optymalizując pH wewnątrz miocytów. Sprzyja to także regeneracji potreningowej.

Tauryna - aminokwas, którego wysokie stężenia notowane są mózgu w okresie najbardziej intensywnego wzrostu. Przypisuje się jej zdolności do zwiększania funkcji poznawczych oraz poprawiania kontroli neuromotorycznej, co może przekładać się na promocję zdolności fizycznych. Poza tym, tauryna odgrywa istotną rolę metaboliczną, będąc transporterem dla kreatyny stymuluje metabolizm energetyczny tego niezwykle istotnego substratu energetycznego, promując efektywność jednego z głównych szlaków pozyskiwania energii. Wpływa w ten sposób korzystnie na zdolności wysiłkowe w trakcie treningu.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Dziwię się że tak mało jest opinii o tej przedtreningiwce. Jadłem już różne suple tego typu, uważane za najmocniejsze przedtreningówki z gerą- starego mesomorpha, stimul8, URX bombshell, centurion labz RAGE, i te suple słabo na mnie działały oprócz tego że po większych dawkach było mega słabe samopoczucie i zjazdy. Old jack v2 to pierwszy preworkout ktory na początku aplikowania dosłownie wyp***dalał z butów, czlowiek nie wiedział co się dzieje bo można było dokladać ciężaru i dokładać, nie męcząc się przy tym praktycznie (normalnie to zero energii na treningu). Poza tym zero zjazdów nawet po dawkach do 1,5 miary. Podsumowując: mega skupienie na treningu, mega siła jak na bombie dosłownie, mega wytrzymałość. Jak ktoś jest oporny na przedtreningówki to polecam!
04/05/2018 Gorlami

Dwuwinian choliny - związek choliny z dwoma resztami kwasowymi winianu zastosowany w preparacie ze względu na swoją rolę jako prekursor jednego z głównych neuroprzekaźników pobudzających w organizmie człowieka, acetylocholiny. Jego suplementacja może przez to promować wysokie stężenia ACh w organizmie, co sprzyja funkcjom poznawczym oraz koordynacji neuromotorycznej. Pozwala dzięki temu na sprawniejsze kojarzenie faktów oraz utrzymanie maksymalnego skupienia na wykonywanym zadaniu. Ułatwia także zapamiętywanie i logiczne myślenie.

L-Arginina - aminokwas należący do grupy względnie endogennych, organizm jest w stanie syntetyzować go samodzielnie, lecz wydajność procesu tworzenia argininy może być niewystarczająco efektywna. Jest ona wykorzystywana w ustroju do produkcji tlenku azotu, a suplementacja oralna argininą jest efektywną formą stymulacji syntezy tego związku. NO działa wazodylatacyjnie, w wyniku czego dochodzi do lepszego odżywienia tkanek obwodowych, w tym również mięśni szkieletowych. Pozwala to na dłuższą, bardziej intensywną pracę w trakcie treningu. Zwiększony napływ krwi do mięśni powoduje odczucie potocznie określane „pompą mięśniową”.
Lepsza cyrkulacja krwi w tkankach obwodowych nie tylko stymuluje ich metabolizm energetyczny, ale też sprzyja procesom anabolicznym. Pozwala to na zwiększenie tempa regeneracji potreningowej.

Kofeina bezwodna - najpopularniejszy stymulant, odpowiedzialny za działanie pobudzające m.in. kawy czy yerba mate. Swoją znaczną efektywność zawdzięcza dwóm istotnym mechanizmom działania w organizmie człowieka. Po pierwsze, alkaloid ten jest inhibitorem kompetencyjnym cAMP-fosfodiestrazy, enzymu przekształcającego cykliczny adenozynomonofosoforan do jego nieaktywnej, niecyklicznej postaci. Zwiększa w ten sposób ilość cAMP w komórkach, nie tylko stymulując ich metabolizm, ale też promując efektywność amin katecholowych o działaniu pobudzającym.
Ponadto, kofeina jest inhibitorem kompetencyjnym dla nośnika informacji o zmęczeniu, adenozyny. Wiąże się z jej receptorami nie aktywując ich, przez co ogranicza jej zdolności transmisyjne. Redukuje w ten sposób odczuwanie wyczerpania, pozwalając na realizację dłuższych jednostek treningowych bez spadku wydajności.

Teobromina - związek występujący naturalne w kakao i herbacie, wykazujący zdolność do zwiększania światła naczyń krwionośnych. Działając rozkurczowo wobec mięśniówki naczyniowej zwiększa ilość krwi docierającej do mięśni szkieletowych, promując ich odżywienie. Pozwala dzięki temu na ich bardziej intensywną pracę.
Poza tym, wskazuje się, że teobromina, podobnie jak kofeina, jest inhibitorem kompetencyjnym cAMP-fosfodiestrazy. Oba te alkaloidy działają dzięki temu synergistycznie, zwiększając potencjał stymulujący preparatu.

Ekstrakt Cymbidium Goeringii - znany również jako Orchilean, wykazuje działanie adaptogenne i wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Zdolności tego związku do zwiększania tolerancji organizmu na stres są doceniane szczególnie wobec bodźców towarzyszących wysiłkowi fizycznemu. Wskazuje się także, że ekstrakt Cymbidium Goeringii może zwiększać poziom energii.
Poza tym, niektóre źródła podają, że Orchilean wykazuje zdolności wazodalatycyjne, przez co uzupełnia działanie preparatu wobec powodowania powstawania „pompy mięśniowej”.

Wyciąg z Cytryńca Chińskiego - standaryzowany na zawartość Schizandrolu A, związku o istotnych właściwościach adaptogennych. Względem intensywnych jednostek treningowych substancja ta pozwala na redukcję negatywnych objawów będących wynikiem istotnego stresora, jak jest znaczny wysiłek fizyczny. Ponadto, zmniejsza konsekwencje stosowania znacznych ilości stymulantów. Może też optymalizować poziom kortyzolu we krwi.

Hupercyna A - związek powszechnie stosowany ze względu na swoje właściwości nootropowe. Jest inhibitorem acetylocholinoestrazy, enzymu rozkładającego acetylocholinę do jej nieaktywnej postaci. Wpływa w ten sposób korzystnie na stężenie tego niezwykle istotnego neurotransmitera w organizmie. Wykazuje dzięki temu korzystny wpływ na funkcje poznawcze. Wskazuje się, że suplementacja hupercyną A ułatwia kojarzenie i zapamiętywanie faktów, koncentrację oraz może skracać czas reakcji.

Podsumowując, Gen One Laboratories Old Jack v2 to zaawansowany pre-workout, który łączy w sobie zalety typowej przedtreningówki promującej zdolności wysiłkowej z efektywnością preparatu stymulującego funkcje kognitywne. Pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności treningowej dzięki promocji wydolności pracy zarówno ciała, jak i umysłu. Zawiera starannie dobrane substancje aktywne działające synergistycznie, dzięki czemu oferuje maksymalną efektywność, pozwalając wnieść trening na najwyższy poziom.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (1)

Skład

Wielkość opakowania: 315 gPorcja jednorazowa: 1 miarka (7 g)Ilość porcji w opakowaniu: 45
w porcji (7 g)zawartość%ZDS
Węglowodany1 g-
OLD JACK V25650 mg-
Beta-O (Orotonian Beta-alaniny), Tauryna, Dwuwinian Choliny, L-Arginina, Kofeina Bezwodna, Teobromina, Orchilean (Ekstrakt Cymbidium Goeringii), Wyciąg z Cytryńca Chińskiego (Schizandrol A), Hupercyna A 1%

Pozostałe składniki

Maltodekstryna, Kwas Cytrynowy, Erytrytol, Naturalne i Sztuczne Aromaty, Sukraloza, Dwutlenek Krzemu, Acesulfam K.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027