Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Redline Max 300 Redline Max 300 74 ml
Vpx
6,99 zł
Magazyn: eu

Redline Max 300 74 ml

Vpx

od 3 sztuk tylko: 6,85 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 100g
Bez cukru
Bez dodatków
Niskokaloryczny
6,99 zł z VAT
6,99 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Intensywnie pobudzający pre-workout w wygodnej formie jednorazowego shota
  • Zwiększa sprawność fizyczną i opóźnia odczuwanie zmęczenia
  • Stabilizuje gospodarkę wodno-elektrolitową w trakcie treningu
  • Reguluje środowisko kwasowo-zasadowe w mięśniach
  • Zawiera witaminy B9 i B12 w zmetylowanej postaci
  • Optymalizuje metabolizm energetyczny ustroju
  • Silnie pobudza

VPX Redline Max 300 to intensywnie działający suplement typu pre-workout zamknięty w formie wygodnej buteleczki. Stanowi potężny zastrzyk energii do najcięższych treningów, który możemy zabrać ze sobą w kieszeni.

Dzięki optymalizacji składu preparatu, produkt ten gwarantuje działanie odczuwalne nawet dla osób mało podatnych na działanie suplementów przedtreningowych. Nie tylko silnie pobudza, ale też wszechstronnie promuje zdolności wysiłkowe, pozwalając na wykonywanie bardziej efektywnych treningów. Składniki aktywne preparatu:

Niacyna – określana również witaminą B3, występuje w suplemencie w postaci niacynamidu. Bierze udział w procesach mających na celu czerpanie energii przez organizm z dostarczanych substancji odżywczych. Ma także korzystny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego. Sprzyja pozytywnym stanom emocjonalnym, wskazywana jest jako forma profilaktyki depresji. Niacyna wspiera również zdrowie układu krwionośnego, ma bowiem zdolność do optymalizacji profilu lipidowego. Istnieją także przesłanki wskazujące, że witamina B3 stymuluje funkcje układu odpornościowego.

Witamina B6 – witamina równie istotna ze względu funkcjonowania gospodarki energetycznej organizmu jak niacyna, niezbędna jest do sprawnego pozyskiwania energii z dostarczanych składników odżywczych. Reguluje procesy glikogenezy i gilkogenolizy, warunkując odpowiednią podaż substratów odżywczych w tkance mięśniowej. Wspiera również funkcjonowanie układu krwionośnego, ma wpływ na ciśnienie krwi. Witamina B6 oddziałuje również na funkcje układu nerwowego, może stymulować zdolności poznawcze, zapobiega depresji.

Kwas foliowy – co istotne, w preparacie zawarty w postaci folianów, a więc w swojej biologicznie aktywnej postaci. Preparat ten będzie w związku z tym świetnym wyborem dla osób borykających się z problemami z metylacją. Względem tego procesu, foliany biorą też udział w reakcji przekształcenia homocysteiny do metioniny. Kwas foliowy korzystnie wpływa także na funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego, u płodów stymuluje rozwój cewy nerwowej. Jest również niezbędny do prawidłowego metabolizmu DNA. Foliany biorą teżm udział w procesie wytwarzania krwinek czerwonych.

Witamina B12 – zawarta w najlepiej biologicznie dostępnej formie, zmetylowanej kobalaminy. Pełni niezwykle istotną rolę w procesie metylacji, warunkując tym samym sprawność procesów energetycznych w organizmie. Jest koenzymem w reakcjach metylacji homocysteiny do metioniny oraz przekształcania metylo-malonylo-CoA do bursztynylo-CoA. Odgrywa również istotną rolę w erytropoezie, warunkując prawidłową produkcję i dojrzewanie krwinek czerwonych. Witamina B12 bierze także udział w wytwarzaniu otoczki mielinowej, przez co ma korzystny wpływ na funkcje układu nerwowego.

Kompleks elektrolitów – preparat zabezpiecza organizm przed deregulacją gospodarki wodno-elektrolitowej, niosącą za sobą spadek wydolności fizycznej, dostarczając jonów mineralnych warunkujących odpowiednią osmolalność płynów ustrojowych. Podczas intensywnego wysiłku wraz z potem tracimy cenne elektrolity, deregulując gospodarkę wodną organizmu. Jej zaburzenia prowadzą do spadku wydolności metabolicznej wszystkich komórek ustroju. Sód i potas stanowią główne jony decydujące o równowadze osmolarnej po obu stronach błony komórkowej komórek, ponadto warunkują wytwarzanie ATP w pompie sodowo-potasowej. Do sprawnego działania ATP-azy są niezbędne również jony magnezu, także zawarte w suplemencie. Ponadto, w składzie produktu znajdziemy wapń, który w formie zjonizowanej jest niezbędny do zaangażowania jednostek motorycznych mięśni szkieletowych.

Kofeina bezwodna – popularna substancja stosowana w celu redukcji objawów zmęczenia i intensywnego pobudzenia. Jest inhibitorem kompetencyjnym adenozyny, co oznacza, że łączy się z jej receptorami, nie aktywując ich. W ten sposób ogranicza adenozynie zdolność do wiązania się z nimi i charakterystycznej dla niej sygnalizacji, jaką jest niesienie informacji o zmęczeniu organizmu. W ten sposób kofeina redukuje objawy wyczerpania. Pobudzające działanie tego stymulanta jest również uzyskiwane dzięki temu, że jest on inhibitorem kompetencyjnym cAMP fosfodiestrazy, przez co stymuluje stężenie cAMP w komórce. Zwiększa w ten sposób efektywność pobudzającej organizm adrenaliny.

N-acetyl-L-tyrozyna – acetylowana postać tyrozyny, aminokwasu będącego prekursorem dla wielu istotnych hormonów i neuroprzekaźników stymulujących zdolności wysiłkowe organizmu. Wchodzi w szlak syntezy dopaminy, która odpowiada za prawidłową koordynację neuromotoryczną, a także sprzyja zachowaniu dobrego nastroju, promuje zdolności poznawcze i pobudza ośrodek motywacji. Tyrozyna jest także prekursorem dla adrenaliny i noradrenaliny, hormonów mających za zadanie wprowadzenie organizmu w stan zwiększonej czujności i pobudzenia. Tyrozyna może również wpływać na metabolizm, biorąc udział w produkcji tyroksyny i trójjodotyroniny.

Beta-Alanina – jest prekursorem karnozyny, związku pełniącego rolę wewnątrzkomórkowego buforu środowiska kwasowo-zasadowego, przez co opóźnia bolesność ze strony mięśni ograniczającą sprawność fizyczną. Mechanizm takiego działania karnozyny oparty jest na jej zdolności do neutralizacji wpływu kwasu mlekowego, który obniżając wartość pH w intensywnie pracujących mięśniach szkieletowych ogranicza ich wydolność. Optymalizacja środowiska kwasowo-zasadowego sprzyja również potreningowym procesom regeneracyjnym.

Podsumowując, VPX Redline Max 300 to shot przedtreningowy zapewniający maksymalizację zdolności wysiłkowych oraz silne pobudzenie. Pozwala to na pokonanie braku motywacji do ćwiczeń oraz na bardziej intensywny trening, generujący większe bodźce do rozwoju.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)

Skład

Wielkość opakowania: 74 mlPorcja jednorazowa: 74 mlIlość porcji w opakowaniu: 1
w porcji (74 ml)zawartość%ZDS
Wartość energetyczna6 kcal
Węglowodany1,46g0%
Cukry0g
Cukry alkoholowe1,46g
Niacyna (Niacynamid)10mg50%
Witamina B6 (Chlorowodorek Pirydoksyny)1500mcg76%
Foliany (Kwas Foliowy)40mcg10%
Witamina B12 (Metylokobalamina)12mcg500%
Kompleks Elektrolitów
Wapń (jako Chlorek Wapnia)10mg1%
Magnez (jako Tlenek Magnezu)5mg1%
Sód11mg0%
Potas (jako Monohydrat Cytrynianu Potasu)35mg1%
Zastrzeżona Mieszanka575mg
Kofeina Bezwodna300mg
N-acetyl-L-tyrozyna
Beta-Alanina
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027