Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Unbeatable Unbeatable 425g
Dedicated Nutrition
139,00 zł
Magazyn: eu

Unbeatable 425g

od 3 sztuk tylko: 136,22 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 500g
139,00 zł z VAT
5,56 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zaawansowany suplement wieloaspektowo promujący możliwości organizmu
  • Wpływa korzystnie na funkcje psychiczne oraz zdolności kognitywne
  • Optymalizuje krążenie obwodowe i transport substancji odżywczych
  • Maksymalizuje wydolność metabolizmu energetycznego ustroju
  • Zawiera kompleks najefektywniejszych adaptogenów
  • Wspiera funkcje układu sercowo-naczyniowego
  • Zwiększa ilość energii każdego dnia
  • Promuje zdolności wysiłkowe
  • Stymuluje syntezę ATP
  • Przyspiesza wzrost siły

Dedicated Unbeatable to oryginalny suplement zwiększający możliwości organizmu. Zamiast na pobudzeniu i ogromnych porcjach stymulantów, opiera się on na substancjach maksymalizujących wydolność ustroju, zwiększając zdolności treningowe oraz tempo postępów sportowych.

Suplement ten może być z powodzeniem stosowany jako pre-workout, ale jego działanie wyróżnia się i trochę różni na tle innych produktów tego typu. Wykazuje on znacznie szersze spektrum efektywności, przez co staje się produktem mogącym stanowić trzon codziennej suplementacji (i to w tej właśnie formie będzie najbardziej aktywny). Dzięki przemyślanemu składowi zawierającemu substancje aktywne o potwierdzonym zarówno badaniami klinicznym, jak i doświadczeniami użytkowników działaniu, oferuje on wielopłaszczyznowe wsparcie organizmu sportowca w drodze na szczyt formy. W skład preparatu wchodzą:

Jabłczan cytruliny - jako autonomiczny suplement stosowany jest często w celu wywołania uczucia „pompy mięśniowej”. Jest to objaw jego wazodylatacyjnych zdolności. Stymulując syntezę tlenku azotu w organizmie, jabłczan cytruliny pośrednio zwiększa światło naczyń krwionośnych, pozwalając na transport większych ilości krwi wraz z substancjami odżywczymi do tkanek obwodowych (podczas wysiłku fizycznego gównie mięśni szkieletowych). Należy jednak pamiętać, że zwiększone ukrwienie to nie tylko większe możliwości na sali treningowej, ale też nasilony metabolizm komórek, co pozwala na zwiększenie tempa regeneracji oraz wydolności całego organizmu.

Ponadto, wskazuje się, że cytrulina może posiadać właściwości antykataboliczne. Niektóre źródła wykazują również zdolność tego aminokwasu do optymalizacji równowagi kwasowo-zasadowej, co jest kolejną płaszczyzną oddziaływania tego suplementu na wydolność ustroju.

Poza tym, reszta kwasu jabłkowego zawarta w związku jabłczanu cytruliny może pozytywnie wpływać na wydolność energetyczną organizmu.

Betaina bezwodna - zwana również trimetyloglicyną, naturalnie występuje w korzeniu buraka ćwikłowego. Jej główny mechanizm aktywności w organizmie opiera się na dostarczaniu grup metylowych do reakcji zachodzących w procesie metylacji. Ma to istotne działanie prozdrowotne (wspiera procesy przetwarzania homocysteiny), ale też stymuluje produkcję S-adenozylo-metioniny, związku wykazującego korzystny wpływ na metabolizm energetyczny organizmu. Wysokie stężenia SAMe wiąże się również z optymalizacją stanów emocjonalnych.

Poza tym, betaina zdolna jest do zwiększania stopnia uwodnienia komórek. Wpływa w ten sposób korzystnie na środowisko wewnątrzkomórkowe, co sprzyja zachodzeniu w nim reakcji metabolicznych.

Choć wciąż trwają badania wyjaśniające szerzej mechanizm działania betainy, kolejne źródła oparte zarówno na już zakończonych pracach, jak i praktyce użytkowników, wskazują, że suplementacja betainą bezwodną w istotny sposób przekłada się na możliwości wysiłkowe organizmu.

Peak O2® - unikalna, zastrzeżona mieszanka sześciu grzybów o działaniu adaptogennym: Kordycepsu, Reishi, King Trumpet, Shiitake, Lion’s Mane oraz Turkey Tail. Poza podstawowym działaniem, to jest zwiększaniem tolerancji ustroju na bodźce stresowe, wszystkie te składniki łączy specjalna efektywność w obszarze promocji zdolności wysiłkowych. Zamknięte w jedną mieszankę tworzą unikalny kompleks maksymalizujący ilość dostępnej energii, zarówno podczas aktywności dnia codziennego, jak i w trakcie treningu. Peak O2® jest unikalnym, naturalnym wsparciem organizmu każdego intensywnie trenującego sportowca.

KSM66® - najbardziej ceniony ze względu na swoją wysoką jakość standaryzowany ekstrakt z ashwagandhy. Ten niezwykle popularny adaptogen swoją sławę zawdzięcza potężnemu zakresowi aktywności w organizmie. Istotnie zwiększa tolerancję na czynniki stresowe, przez co działa protekcyjnie wobec psychiki w warunkach zwiększonego obciążenia, zarówno bodźcami treningowymi, jak i związanymi z aktywnościami dnia codziennego. Suplementacja ashwagandhą pozwala zoptymalizować stany emocjonalne i każdego dnia działać z większą jasnością umysłu. Wskazuje się na jej zdolności do zwiększania potencjału funkcji kognitywnych.

Niektóre źródła wskazują również, że suplementacja tym adaptogenem działa korzystnie wobec syntezy testosteronu w organizmie. Aktualne badania wskazują jednak, że ten zakres aktywności ashwagandhy zauważalny jest jedynie w przypadku zbyt niskich stężeń męskiego hormonu płciowego w ustroju.

ElevATP® - tajemnicza nazwa, pod którą kryje się zastrzeżona prawnie mieszanka ekstraktu z jabłka oraz skamielin roślinnych. To zaskakujące połączenie wykazuje znaczny wpływ na metabolizm energetyczny organizmu. Może zwiększać tempo produkcji uniwersalnego nośnika energii, adenozynotrifosforanu, a przez to korzystnie wpływać na zdolności wysiłkowe u sportowców. Wskazuje się, że ElevATP® jest efektywne zarówno u osób trenujących sporty siłowe, jak i tych wybierających wysiłki o charakterze wytrzymałościowym. Pozwala na bardziej efektywne generowanie mocy oraz dłuższą pracę z zachowaniem wysokiej wydolności.

Astragin® - kolejny składnik suplementu oparty na prawnie zastrzeżonej formule. Zawiera ekstrakt astragalusa i żeń-szenia fałszywego i jest sprawdzoną metodą na zwiększenie przyswajalności innych składników preparatu. Pozwala dzięki temu na maksymalizację efektywności obecnych w i tak znacznych dawkach substancji aktywnych tego suplementu. Poza tym, niektóre źródła wskazują, że Astragin® może korzystnie oddziaływać na wrażliwość insulinową organizmu.

Podsumowując, Dedicated Unbeatable to niewątpliwie unikalny suplement pozwalający na wzniesienie organizmu na wyższy poziom możliwości. Całościowo optymalizuje metabolizm energetyczny, a także korzystnie wpływa na funkcje psychiczne, przez co daje potężny zastrzyk energii na każdy kolejny dzień zmagań ze wszystkimi trudnościami stojącymi na drodze do osiągnięcia założonych celów treningowych.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)

Skład

Wielkość opakowania: 425 gPorcja jednorazowa: 17 g (jedna miarka)Ilość porcji w opakowaniu: 25
w porcji (17 g)zawartość%ZDS
Energia0 kcal0%
Białko0 g0%
Węglowodany0 g0%
Tłuszcz0 g0%
Jabłczan Cytruliny8000 mg-
Betaina bezwodna4000 mg-
PeakO2® (Mieszanka grzybów2000 mg-
Kordyceps
Reishi
King Trumpet
Shiitake
Lion’s Mane
Turkey Tail)
KSM66® (Ekstrakt Ashwagandha)600 mg-
ElevATP® (Skamieliny Roślinne „Ancient Peat’ i Ekstrakt Jabłka)150 mg-
Astragin® (Ekstrakt Astragalusai Żeń-szenia fałszywego)100 mg-

Pozostałe składniki

Naturalne i sztuczne aromaty, kwas cytrynowy, dwutlenek krzemu, sukraloza.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027