Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Vasodilator 2.0 Vasodilator 2.0 600g
Peak
179,00 zł
Magazyn: eu

Vasodilator 2.0 600g

Peak 5 (1 opinii)
Waga wysyłki: 750g
Bez cukru
Opis produktu
 • Wieloskładnikowy preparat zwiększający zdolności wysiłkowe organizmu
 • Rozszerza naczynia krwionośne i ułatwia przepływ krwi
 • Zwiększa poziom skupienia i motywacji na treningu
 • Promuje powstawanie tlenku azotu w organizmie
 • Hamuje katabolizm białek mięśniowych
 • Posiada w składzie aminokwasy BCAA
 • Duże, ekonomiczne opakowanie
 • Dostarcza witamin i minerałów
 • Wyjątkowy, jagodowy smak
 • Zawiera ekstrakty roślinne
 • Nie zawiera stymulantów

PEAK Vasodilator 2.0 to wieloskładnikowy preparat przedtreningowy, zwiększający poziom tlenku azotu (NO) w organizmie. Produkt podnosi fizjologiczne możliwości wysiłkowe organizmu, co przekłada się na zwiększoną intensywność i czas trwania treningu. Opakowanie zawiera 600 g sproszkowanego produktu o smaku jagodowym.

To co wyróżnia produkt na tle innych boosterów NO to brak substancji pobudzających, oraz dodatek aminokwasów rozgałęzionych BCAA i ekstraktów roślinnych zwiększających odczuwalny poziom energii.

Tlenek azotu jest hormonem gazowym, który posiada możliwość rozszerzenia naczyń krwionośnych a co za tym idzie ułatwienia przepływu krwi. Wzmaga to odczuwanie “pompy” treningowej i efekt waskularyzacji, ponadto usprawniony przepływ krwi zwiększa transport tlenu i składników odżywczych do mięśni co przekłada się na zwiększone możliwości treningowe.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Świetny produkt. Niesamowita pompa na treningu - momentami aż do bólu- przy rekomendowanej dawce. Zwiększa także znacznie potliwość na treningu. Czuć beta alaninę.
08/09/2017 Grzegorz

W skład preparatu wchodzą:
Jabłczan L-Cytruliny – jabłczan stanowi substrat do odtworzenia szczawiooctanu w cyklu Krebsa, czyli uczestniczy w tworzeniu energii. L-Cytrulina to aminokwas uczestniczący w cyklu mocznikowym, jest syntetyzowana w organizmie z aminokwasu L-Ornityny. Wykazano, że suplementacja L-Cytruliną zwiększa poziom L-Argininy w większym stopniu niż suplementacja samej L-Argininy. Arginina jest głównym substratem do syntezy NO. Ponadto, L-Cytrulina zmniejsza odczuwanie zmęczenia i pozytywnie wpływa na potreningowy wyrzut hormonów anabolicznych.

Alfaketoglutaran L-ornityny – to połączenie niebiałkowego aminokwasu L-ornityny z kwasem alfaketoglutarowym. Alfaketogluran jest pośrednim produktem w cyklu Krebsa, gdzie bierze udział w wytwarzaniu energii, jest także odpowiedzialny za transport azotu w organizmie. L-ornityna natomiast jest substratem do odtworzenia cytruliny podczas przebiegu cyklu mocznikowego, który przekształca nadmiar toksycznego amoniaku w nieszkodliwy mocznik. Ponadto Alfaketogluran L-ornityny usprawnia regenerację mięśniową oraz promuje procesy anaboliczne.

Alfaketogluran L-Argininy (AAKG) – aminokwas endogenny uczestniczący w syntezie tlenku azotu połączony z kwasem alfaketoglutarowym, zapewnia wysoką przyswajalność w przewodzie pokarmowym. Przyjmowanie AAKG prowadzi do zwiększenia ilości NO w organizmie, a co za tym idzie rozluźnienia naczyń włosowatych i zwiększonego przepływu krwi co pozwala na mniejszy wysiłek dla mięśnia sercowego. Wykazano, że suplementacja L-Argininy pomaga zwiększać budowę masy mięśniowej, co może być związane z zauważalnym wzrostem poziomu insulinopodobnego czynnika wzrostu-1 (IGF-1). Arginina wykazuje także działanie antykataboliczne wobec tkanki mięśniowej.

Aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-Leucyna, L-Izoleucyna, L-Walina) - promują syntezę nowych białek mięśniowych oraz zabezpieczają tkankę mięśniową przed katabolizmem. Zmniejszają uszkodzenia wywołane treningiem siłowym i występowanie bolesności mięśniowej. Przyczyniają się do poprawy wydolności organizmu i przedłużają czas trwania wysiłku.

Beta-Alanina - związek chemiczny zaliczany do grupy aminokwasów. Przekształcany jest w organizmie do karnozyny, która reguluje poziom jonów wodorowych powstających podczas pracy mięśni. Beta-Alanina zwiększa wydolność organizmu i pomaga utrzymać odpowiedni poziom pH w mięśniach zapobiegając odczuwaniu zmęczenia.

Glicyna – zaliczana do aminokwasów endogennych wykazuje pozytywne działanie na pracę układu nerwowego, reguluje poziom glukozy we krwi. Hamuje rozpad tkanki mięśniowej, poprawia transport składników odżywczych do mięśni i zwiększa poziom energii.

Betanina – jest związkiem podobnym chemicznie do glicyny, uczestniczy w procesie metylacji. Zwiększa zużycie tlenu przez mięśnie, reguluje gospodarkę wodną organizmu i podnosi poziom insulinopodobnego czynnika wzrostu-1 (IGF-1).

Tauryna - aminokwas warunkujący prawidłowe przewodnictwo nerwowe, ułatwia utrzymanie skupienia na treningu. Uczestniczy w regulacji gospodarki wodno-elektrolitowej, ciśnienia tętniczego oraz wykazuje działanie antykataboliczne.

N-acetylo-L-Tyrozyna (NALT) – wykazująca największą aktywność w ośrodkowym układzie nerwowym (OUN) forma aminokwasu będącego substratem do tworzenia neuroprzekaźnika dopaminy, odpowiedzialnej za utrzymanie motywacji i skupienia na treningu.

Acetylo L-Karnityna – naturalnie występujący w organizmie związek chemiczny, ułatwiający transport kwasów tłuszczowych do mitochondrium, aby mogły ulec utlenieniu. Acetylowana forma zwiększa aktywność L-Karnityny w OUN co pozwala pozytywnie wpływać na wydajność psychofizyczną i zwiększać poziom energii.

D-glukuronolakton - związek chemiczny będący naturalnym metabolitem glukozy i pozytywnie wpływający na resyntezę glikogenu. Zwiększa poziom energii i wpływa na przebieg procesów energetycznych, a także wykazuje działanie ułatwiające pozbywanie się zbędnych produktów przemiany materii.

Ekstrakt z soku z buraków - jest źródłem azotanów, które naturalnie podnoszą poziom NO w organizmie, niezależnie od enzymu syntazy tlenku azotu. Podaż azotanów pozytywnie wpływa na wydolność fizyczną poprzez zmniejszenie kosztu tlenowego wysiłku, co pozwala zwiększyć czas pracy do wyczerpania lub zwiększyć intensywność ćwiczeń.

Ekstrakt z żeń-szenia azjatyckiego (Panax Ginseng) oraz Ekstrakt z imbiru - zawarte w nich składniki aktywne pozytywnie wpływają na zdolności intelektualne oraz fizyczne. Rośliny te posiadają właściwości adaptogenne, ułatwiające organizmowi przetrwanie w warunkach stresowych, zwiększają aktywność enzymów antyoksydacyjnych i poprawiają cyrkulację krwi.

Witamina C, B3, B6 oraz Magnez – składniki pośrednio uczestniczą w produkcji tlenku azotu, a witamina C dodatkowo zwiększa aktywność syntazy tlenku azotu. Witaminy z grupy B są niezbędne dla prawidłowych przemian dinukleotydu nikotynoamidoadeninowego (NADH). NADH oraz jego utlenione formy uczestniczą w tworzeniu i przemianach NO. Magnez uczestniczy w procesie skurczu mięśnia i zwiększa możliwości wysiłkowe organizmu.

Podsumowując, PEAK Vasodilator 2.0 to suplement skutecznie zwiększający poziom tlenku azotu w organizmie, co ułatwia transport tlenu oraz energii dla pracujących mięśni. Zawiera substancje pozytywnie wpływające na jakość treningu, umożliwiające osiągnięcie efektu pompy treningowej i waskularyzacji. Idealny do stosowania o każdej porze dnia, ponieważ nie zawiera substancji stymulujących mogących powodować problemy ze snem.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (1)

Skład

Wielkość opakowania: 600 gPorcja jednorazowa: 30 gIlość porcji w opakowaniu: 20
w porcji (30 g)zawartość%ZDS
Witamina C (jako kwas askorbinowy)240 mg300%
Niacyna (jako amid kwasu nikotynowego )48 mg300%
Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny )1,40 mg100%
Magnez (jako sole magnezowe kwasu cytrynowego)100 mg27%
Jabłczan L-Cytruliny5000 mg*
Aminokwasy rozgałęzione BCAA (2:1:1)5000 mg*
- w tym L-Leucyna2500 mg*
- w tym L-Izoleucyna1250 mg*
- w tym L-Walina1250 mg*
Beta-alanina4000 mg*
L-Arginina2000 mg*
- w tym azotany500 mg*
Alfaketoglutaran L-Argininy2000 mg*
Glicyna1500 mg*
Betanina1500 mg*
Tauryna1000 mg*
N-acetylo-L-tyrozyna750 mg*
Acetylo-L-Karnityna 650 mg*
Alfaketoglutaran L-ornityny500 mg*
D-Glukuronolakton500 mg*
Ekstrakt z soku z buraka500 mg*
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax Ginseng)100 mg*
Ekstrakt z korzenia imbiru50 mg*

Pozostałe składniki

Środek antyadhezyjny: sole wapniowe kwasu ortofosforowego, substancje słodzące: sukraloza.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Soplówka jeżowata (Lion’s Mane) – grzyb na zdrowie.

Soplówka jeżowata (Lion’s Mane) – grzyb na zdrowie.

Soplówka jeżowata (Lion’s Mane) to jadalny grzyb posiadający wiele zalet zdrowotnych. Jest to nootropowy produkt z grupy...

czytaj więcej

Biohacking – przewodnik dla początkujących

Biohacking – przewodnik dla początkujących

Biohacking, definiowany jako ulepszanie swojego życie poprzez łączenie wpływu nauki, technologii i natury, szybko zajmuje czołowe miejsce...

czytaj więcej

Wpływ ekspozycji na słońce w porównaniu z doustną suplementacją witaminy D3

Wpływ ekspozycji na słońce w porównaniu z doustną suplementacją witaminy D3

Niedobór witaminy D wiąże się z wieloma chorobami. Jednak optymalne strategie poprawy poziomu witaminy D, szczególnie w populacjach...

czytaj więcej

Kebab – ile to kalorii?

Kebab – ile to kalorii?

Każdemu z Nas zdarzy się co jakiś czas spożyć fast-foody. Są to burgery, zapiekanki, kebaby, pity i różne inne przekąski. O ile z kanapką z McD. nie ma...

czytaj więcej

Mimetyki insuliny – regulacja gospodarki cukrowej

Mimetyki insuliny – regulacja gospodarki cukrowej

Mimetyki insuliny są to środki, które naśladują działanie insuliny, powodując tym samym obniżenie poziomu cukru we krwi. Zwiększają one wrażliwość...

czytaj więcej

Prędkość vs tarcie, czyli czego nauczyłem się od Scota Mendelsona

Prędkość vs tarcie, czyli czego nauczyłem się od Scota Mendelsona

Prędkość a tarcie – czym się różnią i w jaki sposób wykorzystać tarcie do budowania wyniku? Wielu z Was zapewne kojarzy metodę Dynamic Effort lub...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027