0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
White Flood Classic White Flood Classic 311g
Controlled Labs
139,00 zł

White Flood Classic 311g

od 3 sztuk tylko: 136,22 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 500g

Jako alternatywę polecamy:

Pre-Workout 360g
Pre-Workout 360g
MZ-STORE
69,90 zł
139,00 zł z VAT
5,56 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Opis produktu
 • Silne pobudzenie i doskonała koncentracja na treningu
 • Zmniejsza dolegliwości bólowe po treningu
 • Poprawia wytrzymałość i siłę mięśniową
 • Ułatwia uzyskanie pompy mięśniowej
 • Zbilansowany, kompleksowy skład
 • Optymalizuje procesy energetyczne
 • Wysoki potencjał antyoksydacyjny
 • Zwiększa motywację do treningu
 • Nasila wyrzuty hormonu wzrostu
 • Wyjątkowo szybkie wchłanianie
 • Liczne działania prozdrowotne
 • Promuje syntezę tlenku azot
 • Wspiera układ krwionośny

Controlled Labs White Flood Classic to kompleksowy preparat przedtreningowy, zapewniający poprawę wytrzymałości, siły oraz lepsze skupienie na treningu. W suplemencie zastosowano także opatentowaną formułę boosterów tlenku azotu, przez co po spożyciu występuje niespotykana pompa mięśniowa oraz waskularyzacja. Suplement ten został również uzupełniony o zestaw kluczowych mikroelementów oraz całą gamę innych substancji prozdrowotnych.

Zastrzeżona mieszanka eNO Flood ComplexTM to połączenie doskonale uzupełniających się aminokwasów, czyli L-argininy oraz L-ornityny. Zapewniają one potężny napływ krwi do mięśni oraz wspierają detoksykację organizmu. Dodatkowo oba aminokwasy są w stanie poprawić procesy regeneracyjne zachodzące w organizmie. Efekt zwiększonej pompy mięśniowej wynika ze wzmożonej syntezy tlenku azotu, czyli substancji stanowiącej sygnał dla mięśni otaczających naczynia krwionośne do rozluźnienia, tym samym zapewniając poszerzenie światła naczynia. W ten sposób mięśnie stają się lepiej ukrwione, a co za tym idzie mają ułatwiony dostęp do substancji odżywczych i tlenu. To z kolei umożliwia im wykonywanie cięższej pracy przez dłuższy czas, jak również przyśpiesza czas regeneracji.

Aminokwasy te są także w stanie nasilać syntezę hormonu wzrostu, co również może skutkować lepszą regeneracją całego organizmu, poprawą jakości włosów, skóry i paznokci oraz głębszym snem. Wysoki poziom hormonu wzrostu umożliwia efektywniejsze namnażanie się komórek, przez co łatwiejszym staje się proces budowania tkanki mięśniowej.

W preparacie zawarto także teobrominę oraz L-norwalinę, które wpływają na poprawę ukrwienia tkanek, jednakże dokonują tego za pomocą innych mechanizmów, niż L-arginina i L-ornityna. Dzięki temu zachodzi efekt synergii, powodujący jeszcze mocniejsze działanie każdego ze składników, co owocuje spektakularnymi efektami, które dodatkowo utrzymują się znacznie dłużej.

FlooDurance ComplexTM to kompozycja opatentowanej formy beta-alaniny, czyli Carnosyn® oraz L-tyrozyny. Ich połączenie zapewnia znaczną poprawę wytrzymałości, wpływa korzystnie także na samopoczucie w trakcie i po treningu. L-tyrozyna stanowi substrat do syntezy katecholamin, które silnie pobudzają, znoszą zmęczenie oraz zwiększają dostęp do substratów energetycznych. Natomiast beta-alanina, a konkretnie syntezowana z niej karnozyna, neutralizuje zakwaszenie mięśni wynikające z nadprodukcji kwasu mlekowego. W ten sposób suplementacja beta-alaniną umożliwia utrzymywanie korzystnego pH w tkance mięśniowej, co przekłada się na zwiększenie wytrzymałości oraz znaczne uśmierzenie dolegliwości bólowych w trakcie oraz po treningu.

Preparat został także wyposażony w zastrzeżony mix substancji pobudzających oraz wspierających funkcjonowanie organizmu, czyli Energy and Antioxidant Flood Complex TM. Mieszanka zawiera w sobie związki podnoszące poziom energii oraz koncentracji takie jak:

Kofeina oraz jej pochodna, czyli teobromina, to substancje o podobnym działaniu, które opiera się na zajmowaniu receptorów adenozynowych, umożliwiając skuteczne zniesienie zmęczenia oraz senności, które promuje sama adenozyna. Podanie ich razem nasila efekty oraz wydłuża czas osiąganego dzięki nimi pobudzenia.

Hupercyna A zwiększa ilość dostępnej acetylocholiny poprzez inhibicję enzymu rozkładającego ten neuroprzekaźnik. Wysokie stężenie ACh skutkuje poprawą pamięci i zdolności poznawczych, a także wpływa korzystnie na ilość generowanej siły przez mięśnie. Jej suplementacja może skutkować również nasilonymi wyrzutami hormonu wzrostu, przez co doskonale uzupełnia się z opisywanymi wcześniej składnikami.

Inozyna jest ergogenikiem, którego działanie pobudzające nie w pełni jest wytłumaczone w badaniach, natomiast posiada wielu zadowolonych z działania użytkowników. Można jednak z całą pewnością stwierdzić, że substancja ta wspiera kondycję psychiczną oraz optymalizuje procesy energetyczne zachodzące w ustroju, przy okazji poprawia także odporność.

Do preparatu dodano także kwas gamma-aminomasłowy, który w standardowym ujęciu jest uznawany za preparat uspokajający i relaksujący. Jednakże badania wykazały, że odpowiednie jego dawkowanie przed treningiem znacznie podnosi wyrzuty hormonu wzrostu. Dodatek GABA może również przeciwdziałać przesadnemu pobudzeniu, przez co preparat nie powinien utrudniać zasypiania.

Ponadto zawarte w mieszance koenzym Q10, oktokosanol, kwas foliowy, selen, potas, alfa karoten, zeaksantyna, kryptoksantyna i luteina wykazują zbawienny wpływ na stan układu krwionośnego, nerwowego oraz narządów wzroku. Składniki te stanowią także silne antyoksydanty, przez co ograniczają działalność wolnych rodników. W związku z tym ich przyjmowanie redukuje poziom stanów zapalnych oraz może korzystnie wpływać na stan komórek w całym ciele.

Mieszankę wzbogacono również w związki wspierające przyswajanie substancji zawartych w suplemencie oraz ułatwiające ich transport, takie jak Ewodiamina i Glukuronolakton. Dzięki nim organizm jest w stanie szybciej oraz efektywniej wchłaniać pozostałe składniki preparatu. Dodatkowo glukuronolakton wspiera zdolności wysiłkowe oraz może delikatnie podnosić poziom energii, wykazując przy tym synergizm z kofeiną, z która najczęściej występuje w parze. Z kolei ewodiamina posiada delikatne właściwości wazodylatacyjne, dopełniając mieszankę promującą pompę mięśniową.

Podsumowując, Controlled Labs White Flood Classic to doskonała propozycja dla każdego sportowca, który poszukuje skutecznej odżywki przedtreningowej o wyjątkowo zbilansowanym składzie i długim czasie działania.

Składniki zawarte w preparacie powodują znaczny wzrost wytrzymałości, pompy oraz pobudzenia, jednocześnie pomagając w skupieniu się na celu. Suplement ten nie tylko wspiera performance treningowy, ale też pomaga zadbać o stan zdrowia całego organizmu.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Wiele osób chciałoby być na takiej diecie, gdzie może jeść swoje ulubione posiłki. Ciekawym rozwiązaniem dla nich...

czytaj więcej

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Każdego roku zwiększa się świadomość społeczna, na temat wpływu zdrowego odżywiania na jakość życia...

czytaj więcej

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

Idąc za ciosem postanowiliśmy po raz drugi zbadać suplement Ultra Fish Oil marki Apollo’s Hegemony celem weryfikacji jakości. Pierwsze badania były...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Gdyby wśród przypadkowych osób przeprowadzić ankietę dotyczącą „najzdrowszych roślin znanych...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby