Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Wicked Wicked 330g
Innovative
199,00 zł
Magazyn: eu

Wicked 330g

Innovative 4.78 (9 opinii)

od 3 sztuk tylko: 195,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 500g

Jako alternatywę polecamy:

PWO V2 294g
PWO V2 294g
MZ-STORE
85,00 zł
porównaj skład
199,00 zł z VAT
6,63 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
 • Zapewnia niesamowicie silne pobudzenie
 • Dodatek witamin optymalizuje stan zdrowia!
 • Opóźnia powstawanie zmęczenia podczas treningu
 • Wspiera syntezę podstawowego paliwa mięśni – ATP
 • Chroni przed nadmiernym pobudzeniem układu nerwowego
 • Maksymalizuje efektywność pracy układu nerwowego
 • Zapewnia wysoką hydratację komórek mięśniowych
 • Zapewnia wysoką motywację oraz dobry nastrój
 • Usprawnia procesy energetyczne organizmu
 • Chroni przed działaniem wolnych rodników
 • Daje uczucie silnej pompy mięśniowej
 • Wspiera proces regeneracji organizmu
 • Stymuluje rozpad tkanki tłuszczowej
 • Podnosi poziom katecholamin!
 • Promuje syntezę tlenku azotu
 • Redukuje uczucie głodu

Suplement diety Wicked firmy Innovative Diet Labs to niezwykle silny środek przedtreningowy, który dzięki skutecznie działającym składnikom zapewnia silne pobudzenie, pompę mięśniową oraz dobre środowisko do anabolizmu mięśniowego. Dodatek witamin pozwala na minimalizację skutków ubocznych związanych ze stosowaniem stymulantów, dzięki czemu preparat powoduje silne, lecz bezpieczne pobudzenie.

N.O. Amplification Matrix jest mieszanką trzech składników, które poprzez swoje działanie poprawiają wydajność pracy mięśni. Dają one uczucie świeżości oraz stymulują syntezę tlenku azotu, dzięki czemu zapewniają silną pompę mięśniową oraz wydajne odżywienie tkanki. W skład tej formuły wchodzą: beta-alanina, krzemian L-cytruliny oraz ekstrakt z czerwonego wina.

Beta-alanina jest związkiem będącym pochodną aminokwasu alaniny. W przeciwieństwie do niej, beta-alanina wywiera działanie ergogeniczne, które związane jest z redukcją negatywnego wpływu spadku pH na pracę mięśni. Wynika to z faktu, że po dostaniu się do organizmu, wraz z histydyną, beta-alanina bierze udział w syntezie karnozyny. Związek ten stanowi swoisty bufor, który łączy powstające w wyniku metabolizmu mięśniowego atomy wodoru, dzięki czemu zapobiega syntezie kwasu mlekowego. Efekt ten chroni przed nadmiernym spadkiem pH w tkance mięśniowej, co przyczynia się do przedłużenia czasu jej efektywnej pracy. Dzięki takiemu działaniu beta-alanina pozwala na zmaksymalizowanie efektywności treningowej, co przyczynia się do nasilenia syntezy białek mięśniowych i rozbudowy sylwetki.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Pomimo dobrego skladu, slabszy od bombshell'a czy mesomorph'a, a nawet od stimul'a8. Nie ma takiego kopa energetycznego. Ale dobrze robi sie na nim trening. Mozna skupic sie. Choc smak czarnej mikstury jest ok. to juz jego rozpuszczalnosc taka sobie. Mozna znalezdz mocniejsza przedtreningowke. Wicked troche zawiodl mnie tym bardziej za taka cene. Sklad obiecywal zbyt wiele.
03/09/2019 Piotr & Monia

Podczas stosowania beta-alaniny zaobserwowano duży wzrost siły, eksplozywności pracy mięśni oraz wytrzymałości beztlenowej. Wynika to z faktu, że pochodna aminokwasu zapewnia wydajną syntezę substratów energetycznych w organizmie.

Wpływając na syntezę neuroprzekaźników, beta-alanina wykazuje działanie stymulujące podobne do kofeiny. Zapewnia to silny zastrzyk energii podczas ciężkiego reżimu treningowego.

L-cytrulina – aminokwas, który po dostaniu się do organizmu ulega konwersji do argininy. Pozwala to na skuteczne podniesienie poziomu tego związku, co wiąże się z maksymalnymi benefitami z tym związanymi.

Zarówno cytrulina, jak i powstająca z niej arginina, biorą udział w cyklu mocznikowym. Proces ten jest niezbędny dla zachowania prawidłowego zdrowia i efektywności pracy organizmu. Podczas przemian metabolicznych, syntezy białek oraz wysiłku w organizmie powstaje amoniak, który wpływa negatywnie na jego pracę. Suplementacja cytruliną wspiera proces neutralizacji tego związku do mocznika, dzięki czemu zapewnia wydajną regenerację oraz duża efektywność pracy organizmu.

Oba związki biorą również udział w syntezie tlenku azotu. Związek ten powstaje w naczyniach krwionośnych i prowadzi do kaskady zdarzeń, które powodują rozluźnienie mięśniówki naczyń krwionośnych. Zwiększa to ich rozmiar, dzięki czemu pozwala na lepsze ukrwienie, dotlenienie oraz odżywienie tkanki mięśniowej. Ponadto zapewnia uczucie silnej pompy mięśniowej, która jest niezwykle cenna dla bywalców siłowni.

Ekstrakt z czerwonego wina – wyciąg z tego surowca charakteryzuje się zawartością glicerolu oraz resweratrolu. Obie substancje, poprzez różne mechanizmy przyczyniają się do poprawienia efektywności pracy organizmu oraz mięśni.

Glicerol stanowi związek, który w momencie absorpcji do komórki przyciąga ze sobą wodę. Dzięki temu zapewnia lepszą hydratację komórkom oraz zwiększa ich rozmiar. Z tym efektem związana jest charakterystyczna pompa mięśniowa. Lepsze nawodnienie komórek przynosi dodatkowe benefity w postaci usprawnienia przemian energetycznych. Woda stanowi podstawowe środowisko do zajścia wielu procesów, np. cyklu Krebsa.

Resweratrol jest substancją z grupy antyoksydantów. Związki te wspomagają organizm w walce z wolnymi rodnikami, które powstają podczas podstawowych przemian metabolicznych. Zbyt duża ilość tych szkodliwych cząsteczek wpływa negatywnie na funkcjonowanie całego organizmu oraz indukuje wiele chorobotwórczych przemian. Silny potencjał antyoksydacyjny resweratrolu zapewnia wydajną pracę organizmu.

Anabolic Cell Volumizer – mieszanka kilku substancji czynnych, które dzięki swojemu działaniu prowadzą do poprawienia anabolizmu mięśniowego oraz zwiększenia rozmiaru komórek mięśniowych podczas ćwiczeń.

Azotan kreatyny – stanowi połączenie naturalnej kreatyny oraz grupy azotanowej. Dzięki temu związek charakteryzuje się maksymalną rozpuszczalnością, dzięki czemu możliwe jest skuteczne uzupełnienie poziomu tego składnika w organizmie. Utrzymanie wysokiego poziomu kreatyny pozwala na maksymalizację benefitów związanych z jej działaniem.

Kreatyna stanowi związek, który bierze udział w resyntezie ATP w komórkach. Cząsteczka adenozynotrójfosforanu jest podstawowym paliwem, dzięki któremu możliwa jest praca mięśni. Podczas ciężkiego wysiłku fizycznego następuje szybkie uszczuplenie jej zapasów, co wiąże się z narastaniem uczucia zmęczenia. Kreatyna jest związkiem, który przyłącza wolne grupy fosforanowe i przenosi je na cząsteczkę ADP w celu resyntezy ATP. Efekt ten pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu energii nawet podczas bardzo wyczerpujących jednostek treningowych.

Połączona z kreatyną grupa azotanowa stanowi nie tylko czynnik poprawiający rozpuszczalność tego związku, ale również jest wspaniałym źródłem atomu azotu, który bierze udział w syntezie NO. Cząsteczka tlenku azotu stymuluje rozszerzenie światła naczyń krwionośnych, co zapewnia wcześniej opisane uczucie silnej pompy mięśniowej.

Tauryna (w postaci krzemianu kwasu 2-aminoetanolosulfonowego) – jest niezwykle cennym aminokwasem, który zawiera atom siarki w cząsteczce.

Po absorpcji cząsteczka tauryny działa jako swoisty stabilizator błon komórkowych w organizmie. Stanowi to niezwykle ważną funkcję, która chroni komórki organizmu przed czynnikami stresowymi. Wysoki poziom tego aminokwasu w organizmie redukuje skutki uboczne związane z działaniem substancji o charakterze termogenicznym.

Podczas wysiłku fizycznego o charakterze beztlenowym tauryna spowalnia syntezę kwasu mlekowego. Pozwala to na utrzymanie maksymalnej efektywności podczas treningu oraz opóźnia uczucie zmęczenia.

Dzięki stabilizacji błon komórkowych, tauryna usprawnia proces regeneracji. Zapewnia właściwe nawodnienie oraz równowagę elektrolityczną w komórkach.

Agmatyna – składnik aktywny, który stanowi substancję o charakterze neuromodulatora. Substancja występuje naturalnie w organizmie, a syntezowana jest poprzez dekarboksylację aminokwasu argininy. Agmatyna wykazuje powinowactwo i łączy się z receptorami NMDA, dzięki czemu blokuje ich pobudzenie. Dzięki temu chroni układ nerwowy przed nadmiernym pobudzeniem, które uszkadza mózg. Efekt ten wpływa pozytywnie na funkcje kognitywne oraz pozwala na utrzymanie wysokiej motywacji.

Innym receptorem, na który działa agmatyna, jest receptor imidazoliny. Przyłączenie się do niego oraz jego aktywacja powoduje silny wyrzut endorfin, co zapewnia silne pobudzenie oraz dobry nastrój podczas ciężkich treningów.

Agmatyna pośrednio wpływa także na syntezę tlenku azotu, dzięki czemu usprawnia powstawanie pompy mięśniowej.

Kwas guanidynopropionowyjest to substancja, która bierze czynny udział w metabolizmie glukozy. Uważa się, że poprawia ona wrażliwość insulinową komórek mięśniowych, dzięki czemu skutecznie wspomaga resyntezę glikogenu. Dzięki takiemu działaniu substancja ta maksymalizuje efektywność regeneracji potreningowej.

D-ryboza – jest cząsteczką, która pod względem chemicznym składa się z pierścienia zbudowanego z 5 atomów węgla. Substancja czynna w organizmie przyłącza się do kwasów nukleinowych, dzięki czemu usprawnia syntezę NADH, FADH oraz ATP w procesach energetycznych. W połączeniu z adeniną oraz grupą fosforanową bierze udział w syntezie ATP. Dzięki temu ryboza usprawnia ten proces nawet pięciokrotnie. W odróżnieniu od cząsteczki kreatyny, ryboza bierze udział w syntezie ATP od podstaw.

Creatinol-O-fosforan – jest cząsteczką składającą się z pochodnej kreatyny – kreatynolu oraz przyłączonej do niego grupy fosforanowej. Po dostaniu do organizmu ulega rozpadowi do swoich składowych, dzięki czemu bierze udział w procesach energetycznych organizmu.

Wyskoenergetyczne grupy fosforanowe biorą udział w syntezie ATP, dzięki czemu zapewniają wysoki poziom energii podczas treningu.

Substancja aktywna działa jako swoisty bufor, który chroni przed zbyt szybkim obniżeniem się pH w tkance mięśniowej. Pozwala to na skuteczne opóźnienie uczucia zmęczenia podczas długotrwałych treningów.

Neurogenic Energizers jest mieszanką składającą się ze składników aktywnych, które zapewniają silny zastrzyk energii podczas ciężkich jednostek treningowych. Dzięki takiemu działaniu formuła opóźnia uczucie zmęczenia oraz daje uczucie pozytywnej agresji, która pozwoli na zmaksymalizowanie wydajności treningowej!

Kofeina – jest substancją chemiczną, która należy do grupy alkaloidów roślinnych. Po dostaniu się do organizmu z łatwością przenika do układu nerwowego, gdzie wywiera działanie stymulujące na pracę całego organizmu.

Na terenie układu nerwowego kofeina blokuje sygnalizację adenozyny. Cząsteczka ta po połączeniu się z receptorem adenozyny powoduje stłumienie wydzielania wielu neuroprzekaźników o charakterze pobudzającym, np. adrenalina, noradrenalina, dopamina. Kofeina przyłącza się oraz blokuje ten receptor, dzięki czemu skutecznie znosi jego wpływ na pracę organizmu.

Alkaloid ten stymuluje również proces lipolizy, czyli rozpadu tkanki tłuszczowej w celu syntezy energii. Efekt ten warunkowany jest tym, że kofeina hamuje rozpad cAMP wewnątrz komórki. Wysoki poziom tej cząsteczki w komórce aktywuje lipazy wrażliwe na hormony, co maksymalizuje proces rozkładu cząsteczki tłuszczu do wolnego kwasu tłuszczowego oraz glicerolu. Efekt ten usprawnia spalanie tkanki tłuszczowej oraz daje nam stabilne źródło energii.

Cząsteczka kofeiny stymuluje organizm do wydajnej pracy przez zablokowanie receptora adenozyny oraz poprzez zahamowanie działania enzymu COMT. Odpowiada on za rozkład adrenaliny oraz noradrenaliny w szczelinie synaptycznej. Dzięki takiemu działaniu substancja aktywna zapewnia dłuższe oraz wydajniejsze działanie katecholamin, co sprawia, że przełącza organizm do stanu „walcz lub uciekaj”. Hormony te, przyłączając się do receptorów β-adrenergicznych, powodują stymulację syntezy energii w organizmie. W związku z indukcją silnego pobudzenia psychofizycznego kofeina daje solidny zastrzyk energii nawet w najcięższych reżimach treningowych!

2-aminoizoheptan (DMHA) – substancja z grupy stymulantów, która wpływając na układ nerwowy, powoduje wzrost energii podobny do uzyskania w przypadku kofeiny.

Substancja aktywna zapewnia silne pobudzenie na dwa sposoby. Pośrednio stymuluje zwiększenie poziomu adrenaliny w organizmie oraz bezpośrednio aktywuje receptory adrenergiczne. Dzięki temu zapewnia silny wzrost poziomu energii, pobudzenie oraz koncentrację. W połączeniu z kofeiną możliwe jest podniesienie skuteczności tego efektu.

DMHA po przeniknięciu do układu nerwowego stymuluje także uwalnianie dopaminy, dzięki czemu zapewnia właściwe skupienie oraz dobry nastrój, co jest podstawą wysokiej motywacji do treningu.

Histydyna – jest związkiem, który należy do grupy aminokwasów białkowych. Oznacza to, że bierze czynny udział w budowie tkanki mięśniowej, lecz poza tym wywiera pozytywny efekt na wydolność treningową organizmu. W połączeniu z beta-alaniną, histydyna tworzy karnozynę, która stanowi swoisty bufor w tkance mięśniowej. Działanie tego związku polega na tym, że poprzez neutralizację ubocznych produktów metabolizmu zapobiega zmianie pH w mięśniach. Pozwala to na utrzymaniu wysokiej efektywności przemian tam zachodzących, co przekłada się na utrzymanie wysokiej wydajności w trakcie długotrwałego treningu.

Ekstrakt z Rauwolfia Serpentina – jest to surowiec roślinny, który zawiera w sobie pochodną johimbiny – rauwolscynę. Substancja ta ma wysokie powinowactwo do receptora α2-adrenergicznego, dzięki czemu promuje wysoki poziom energii oraz wydajne spalanie tkanki tłuszczowej.

Stosowanie rauwolscyny powoduje większy wyrzut serotoniny, dzięki czemu pozwala ona na utrzymanie pozytywnego nastroju.

Suplement wzbogacony jest o witaminę C, B3, B6 oraz inozytol. Dbają one o jego właściwą pracę oraz zdrowie. Witamina Cchroni przed negatywnym skutkiem związanym z wolnymi rodnikami. Podczas ciężkich jednostek treningowych poziom tych związków drastycznie wzrasta, co mogłoby wpłynąć negatywnie na jego wydajność. Witaminy z grupy B oraz inozytolzapewniają właściwą pracę układu nerwowego, dzięki czemu redukują nadmierne pobudzenie związane ze stosowaniem stymulantów.

Innovative Diet Labs Wicked to przedtreningowy suplement diety składający się z trzech aktywnych formuł oraz witamin. Dzięki temu pozwala na uzyskanie maksymalnego pobudzenia podczas treningu oraz silną pompę mięśniową. Preparat ze względu na wysoki potencjał składników aktywnych przeznaczony jest głównie osobom, które w swojej przygodzie z siłownią miały już do czynienia ze środkami przedtreningowymi.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (9)
Skład
Wielkość opakowania: 330 gPorcja jednorazowa: 11 g (dwie miarki)Ilość porcji w opakowaniu: 30
w porcji (11 g)zawartość%ZDS
Witamina C250 mg416%
Niacyna (jako nikotynian inozytolu)400 mg2000%
Witamina B620 mg1000%
Inozytol (jako nikotynian inozytolu)100 mg**
N.O. Amplification Matrix:Beta-Alanina, Krzemian L-Cytruliny, Ekstrakt Czerwonego Wina (30% Glicerolu)5000 mg-
Anabolic Cell Volumizer:Azotan Kreatyny, 2-Krzemian Kwasu 2-aminoetanosulfonowego, Krzemian Agmatyny, (N-(aminoiminomethyl)-beta-alanine), D-Ryboza, Creatinol-O-Phosphate4090 mg-
Neurogenic Energizers:Kofeina Bezwodna, 2-Aminoizoheptan HCl, Histydyna, Ekstrakt Rauwolfia serpentina390 mg-
Pozostałe składniki

Maltodekstryna, Naturalne i Sztuczne Aromaty, Kwas cytrynowy, Kwas Jabłkowy, Sukraloza, FD&C Red #40, Blue #1.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027