0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027

PhD® Performance Nutrition to firma założona w roku 2006. Jej twórcy nie mieli żadnego solidnego zaplecza finansowego ani wsparcia wielkiej korporacji. Mieli za to pasję, wizję i rozległą wiedzę na temat żywienia oraz suplementacji sportowców. Postanowili rzucić wyzwanie kluczowym graczom na rynku i odnieśli spektakularny sukces. Dziś produkty oferowane przez PhD® są dostępne w ponad 45 krajach, a wiele z nich zajmuje czołowe miejsca w rankingach najlepszych suplementów. 

Wszystkie produkty oferowane przez PhD® cechują się bardzo wysoką jakością. Firma wybiera najlepsze składniki o udowodnionej naukowo skuteczności i współpracuje wyłącznie z dostawcami posiadającymi certyfikat BRC Food. Wszystkie odżywki białkowe produkuje się z mleka pochodzącego od krów karmionych trawą.

W ofercie firmy PhD® są dostępne formuły okołotreinowe, suplementy prozdrowotne, preparaty wspomagające redukcję masy ciała, odżywki białkowe. Oprócz tego firma proponuje szeroki wybór przekąsek, zaprojektowanych specjalnie dla osób aktywnych fizycznie.  W ostatnim czasie asortyment powiększył się o odzież i akcesoria sportowe.

 

 

Sortowanie:
Pokaż na stronie:
Smart Bar Chwilowo brak
PhD Performance Nutrition
8,90 zł

Wysokobiałkowy batonik, charakteryzujący się bardzo niską zawartością cukru, brakiem oleju palmowego i GMO

Powiadomienie

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby