Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Hellion Hellion 270g
Cloma Pharma
149,00 zł
Magazyn: eu

Hellion 270g

od 3 sztuk tylko: 146,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 430g
149,00 zł z VAT
4,97 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Synergistyczne działanie składników o udowodnionej skuteczności
  • Wspiera produkcję energii na poziomie komórkowym
  • Zapewnia efekt przekrwienia mięśni i waskularyzacji
  • Podnosi siłę mięśniową oraz wydolność organizmu
  • Przedtreningówka stymulująca proces lipolizy
  • Ułatwia redukcję opornej tkanki tłuszczowej
  • Podnosi poziom motywacji i koncentracji
  • Zapewnia silny wyrzut katecholamin
  • Niweluje odczuwanie zmęczenia
  • Zwiększa syntezę tlenku azotu

Cloma Pharma Hellion to suplement typu pre-workout, który skutecznie pobudza i gwarantuje uzyskanie efektu pompy treningowej. Osiem aktywnych składników współdziała ze sobą, aby zwiększyć poziom energii, opóźnić pojawienie się zmęczenia, zintensyfikować możliwość generowania siły oraz nasilić procesy lipolityczne. Idealnie sprawdzi się u osób potrzebujących zastrzyku energii, chcących utrzymać przy tym odpowiedni poziom skupienia i motywacji.

Zwiększona synteza tlenku azotu
Tlenek azotu (NO) to hormon gazowy odpowiedzialny za rozszerzenie światła naczyń krwionośnych i ułatwienie przepływu krwi w całym organizmie. Do jego syntezy niezbędna jest podaż aminokwasu argininy, który został umieszczony w wysoko przyswajalnej formie alfaketoglutaranu L-argininy. Dodatkowo producent zamieścił w składzie L-cytrulinę, która znacznie skuteczniej podnosi poziom argininy w organizmie niż przyjmowanie jej per se. Cytrulina jest odporna na działanie enzymów trawiennych, które rozkładają argininę i uniemożliwiają produkcję tlenku azotu.

Zwiększony transport tlenu i składników odżywczych wiąże się z opóźnieniem odczuwania zmęczenia mięśniowego, obniżeniem kosztu energetycznego ćwiczeń oraz promowaniem wzrostu masy mięśniowej. Ponadto NO, zapewniając ukrwienie mięśni szkieletowych, odpowiada za efekt pompy treningowej oraz związanym z nim rozszerzeniem widocznych pod skórą naczyń krwionośnych.

Sprawna produkcja energii
Adenozynotrójfosforan (ATP) jest podstawowym nośnikiem energii w organizmie. Jest on wykorzystywany do wielu reakcji biochemicznych w tym także kurczliwości mięśni szkieletowych, w których dochodzi do rozpadu ATP. Aby ponownie zsyntetyzować adenozynotrójfosforan, niezbędne jest dostarczenie cząsteczki fosforu. Tu z pomocą przychodzi sprawdzony i skuteczny monohydrat kreatyny, który przekształcony w organizmie w fosfokreatynę wspomaga odbudowę cząsteczek ATP. Przyjmowanie kreatyny zwiększa siłę mięśniową, przyśpiesza przebieg procesów anabolicznych, zmniejsza odczuwalne zmęczenie oraz podnosi ogólną wydolność organizmu. Odpowiedni poziom kreatyny w mięśniach zmniejsza także ich uszkodzenia wywołane treningiem, przyśpiesza resyntezę glikogenu mięśniowego oraz podnosi ilość magazynowanej w mięśniach wody.

Stymulacja i koncentracja
Suplement reguluje aktywność neuroprzekaźników, takich jak dopamina (DA) czy acetylocholina (ACh), które korzystnie wpływają na motywację oraz koncentrację podczas trwania treningu. N-Acetylo-L-Tyrozyna (NALT) jest formą aminokwasu tyrozyny, która sprawnie przekracza barierę krew-mózg i uczestniczy w syntezie DA. Jej podniesiony poziom zapewnia motywację i chęć do działania oraz poprawia koordynację ruchową i koncentrację.

ACh odpowiada natomiast za odbieranie bodźców ze środowiska zewnętrznego oraz wewnętrznego, a także reguluje kurczliwość włókien mięśniowych. Pełni ważną funkcję w procesach zapamiętywania, uczenia się oraz przywoływania wspomnień, a jej zwiększony poziom korzystnie wpływa na koncentrację i uważność. Dodatkowo neuroprzekaźnik ten jest zdolny do zwiększenia tolerancji organizmu na ból oraz nasilania produkcji tlenku azotu. W preparacie znajdują się aż dwa wysoce przyswajalne źródła ACh, mianowicie dwuwinian choliny oraz naturalnie występujący w mózgu aminoalkohol - dimetyloaminoetanol (DMAE).

Właściwości lipolityczne i ergogeniczne
Kofeina
jest najczęściej stosowaną substancją pobudzająca. Jej działanie wiąże się z blokowaniem receptorów adenozynowych oraz niwelowaniem rozpadu cyklicznego adenozynomonofosforanu (cAMP). Pierwszy mechanizm działania skutecznie niweluje odczuwanie zmęczenia w ośrodkowym układzie nerwowym, drugi natomiast sprzyja wydłużeniu aktywności katecholamin. Kofeina stymuluje wyrzut adrenaliny oraz noradrenaliny, pobudzając organizm do wysiłku m.in. poprzez zwiększenie częstotliwości uderzeń serca, lepszą cyrkulację krwi, zwiększenie czujności i skrócenie czasu reakcji.

Ponadto podniesiony poziom cAMP nasila proces lipolizy, co przy synergistycznemu działaniu Johimbiny korzystnie wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej. Johimbina, podobnie jak kofeina, jest naturalnym alkaloidem, który skutecznie blokuje receptory α-2 adrenergiczne i przyczynia się do zwiększenia produkcji katecholamin oraz nasilenia mobilizacji kwasów tłuszczowych. Noradrenalina jest głównym hormonem inicjującym proces lipolizy, a receptory α-2 adrenergiczne zlokalizowane są głównie w miejscach, gdzie występuje tzw. oporny tłuszcz (dolna część brzucha, uda, pośladki). Dzięki temu umożliwia pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej nawet z miejsc, gdzie tkanka tłuszczowa schodzi bardzo opornie.

Podsumowując, Cloma Pharma Hellion dzięki synergii działania ośmiu aktywnych składników, skutecznie zwiększa poziom energii, ułatwia uzyskanie efektu przekrwienia mięśni oraz wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej. Pozwala utrzymać wysoki poziom motywacji, koncentracji oraz skupienia podczas sesji treningowej, odsuwając w czasie pojawienie się symptomów zmęczenia. Skutecznie podnosi wydolność organizmu, umożliwiając zwiększenie objętości lub intensywności treningowej.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)

Skład

Wielkość opakowania: 270 gPorcja jednorazowa: 1 miarka (9g)Ilość porcji w opakowaniu: 30
w porcji (9 g)zawartość%ZDS
L-Cytrulina2 g*
Monohydrat kreatyny2 g*
Alfaketoglutaran L-Argininy500 mg*
N-Acetylo-L-Tyrozyna500 mg*
Kofeina bezwodna400 mg*
Dwuwinian dimetyloaminoetanolu (DMAE)250 mg*
Cholina (jako dwuwinian choliny)120 mg*
Johimbina (z ekstraktu z kory Yohimbe)5 mg*

Pozostałe składniki

Kwas cytrynowy, proszek z owoców ananasa, naturalne oraz sztuczne aromaty, dwutlenek krzemu, acesulfam potasu, chlorek sodu, krzemian wapnia, sukraloza, FD&C Yellow #5, FD&C Red #40.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027