Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Titan Titan 375g
Chaos And Pain
149,00 zł
Magazyn: eu

Titan 375g

Chaos And Pain 5 (1 opinii)

od 3 sztuk tylko: 146,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 500g
149,00 zł z VAT
5,96 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
 • Zapewnia niesamowicie silną pompę mięśniową!
 • Maksymalizuje tempo spalania tkanki tłuszczowej
 • Zawiera silne składniki o potwierdzonym działaniu
 • Podnosi koncentrację i skupienie podczas treningu
 • Podnosi efektywność procesu lipolizy
 • Zwiększa termogenezę organizmu
 • Opóźnia uczucie zmęczenia
 • Zmniejsza zakwaszenie mięśni
 • Wspomaga syntezę tlenku azotu
 • Pomaga odżywić oraz dotlenić mięśnie
 • Zwiększa efektywność produkcji energii
 • Silnie pobudzająca formuła

Chaos and Pain Titan to suplement diety łączący ze sobą składniki najsilniejszych przedtreningówek oraz spalaczy tłuszczu. Formuła pozwala na wykonanie maksymalnie efektywnego treningu podczas męczącego okresu redukcyjnego. Zawartość substancji pompujących oraz pobudzających pozwoli na uzyskanie nadludzkiej, wręcz tytanicznej wydajności!

Beta-alanina – aminokwas, który nie bierze udziału w syntezie białek, ale posiada inne, równie ważne funkcje. Dostarczenie tej substancji do organizmu pozwala na wydłużenie efektywnej pracy mięśni. Wynika to z faktu, że beta-alanina ma właściwości buforujące, dzięki czemu redukuje narastanie zmęczenia podczas długotrwałych jednostek treningowych.

Podczas osiągnięcia długu tlenowego, w mięśniach powstają uboczne produkty glikolizy, np. kwas mlekowy. Posiada on niskie pH, przez co zakwasza mięśnie, co redukuje ich wydajność. Wzrost stężenia tego kwasu objawia się uczuciem palenia oraz sztywności mięśni podczas wysiłku. Beta-alanina jest substancją, która przeciwdziała zmianie pH, dzięki czemu pozwala na wykonanie dodatkowych powtórzeń podczas treningu oporowego.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Czuć mrowienie, polecam 5/5
05/07/2019 Szymon

Po dostaniu się do organizmu beta-alanina jest transportowana do nerek, gdzie bierze udział w produkcji karnozyny. Usprawnia ona mechanizm skurczu mięśni, dzięki czemu zapewnia wysoką wydajność treningową.

Cytrulina – jest niebiałkowym aminokwasem, który w dużym stopniu przyczynia się do lepszej regeneracji oraz uzyskania silnej pompy mięśniowej.

Po dotarciu do nerek substancja ta ulega przekształceniu do argininy. Jest ona bardzo dobrym źródłem tego składnika, ponieważ jest lepiej absorbowana, niż sama arginina.

Dostarczenie obu tych substancji skutkuje redukcją stężenia amoniaku, który jest produktem ubocznym przemian energetycznych w organizmie. Zapewnia to zwiększenie efektywności treningowej.

Arginina jest składnikiem, który bierze udział w produkcji tlenku azotu. Jest to cząsteczka, która wywiera rozkurczający wpływ na mięśniówkę gładką naczyń. Skutkuje to rozszerzeniem światła naczyń, co przyczynia się do lepszego ukrwienia mięśni. Większy dopływ krwi zapewnia właściwe odżywienie, dotlenienie oraz odprowadzenie zbędnych produktów metabolizmu z tkanek.

Ogólne działanie cytruliny oraz argininy pozwala na podniesienie efektywności pracy mięśni oraz zapewnia silną pompę mięśniową, która da uczucie „rozrywania” mięśni.

Zwiększenie poziomu cytruliny oraz jej metabolitów w ustroju wspiera również przekazywanie sygnału przez ścieżkę mTOR. Jest to bardzo ważny szlak, który bierze udział w syntezie białek oraz zwiększa efektywność resyntezy glikogenu mięśniowego.

Monohydrat kreatyny – jest związkiem o silnych właściwościach ergogenicznych. Cząsteczka kreatyny jest nośnikiem wysokoenergetycznych grup fosforanowych, które przekazuje na cząsteczkę ADP w celu odnowienia pokładu ATP. Dzięki temu zapewnia dodatkowy zastrzyk energii podczas wysiłku krótkotrwałego i intensywnego.

Jednowodna forma kreatyny podczas absorpcji do wnętrza komórki powoduje napływ wody do niej. Zwiększa to udowodnienie komórek, dzięki czemu mają one lepsze środowisko dla przemian chemicznych oraz rozwoju. Ponadto zwiększony zostaje rozmiar komórek, dzieki czemu kreatyna zapewnia uczucie silniejszej pompy mięśniowej oraz ułatwia syntezę nowych białek mięśniowych.

Obiecujące może być działanie kreatyny, które objawia się zahamowaniem działania miostatyny. Jest to białko, które chroni organizm przed nadmiernym rozrostem tkanki mięśniowej. Dzięki temu suplementacja tym związkiem pozwala na przełamanie stagnacji.

Tauryna – aminokwas siarkowy, który zmniejsza skutki uboczne związane ze stosowaniem termogeników, np. skurcze mięśni oraz drażniące pobudzenie. Pozwala to na stosowanie tych substancji przez osoby wrażliwe na stymulanty.

Tauryna pozwala na uzyskanie takiego efektu dzięki temu, że stabilizuje lipidy błon komórkowych. Usprawnia to pracę komórek organizmu.

Dodatkowo poprawia wyniki treningowe, dzięki temu, że hamuje syntezę kwasu mlekowego podczas wysiłku. Pozwala to na poprawienie intensywności oraz efektywności treningu.

Tyrozyna – aminokwas, który bierze udział w syntezie białek. Dodatkowo wpływa na procesy nasilające spalanie tkanki tłuszczowej.

Stosowanie tyrozyny przyczynia się do zwiększenia produkcji katecholamin, tj. dopaminy, noradrenaliny oraz adrenaliny. Są one cząsteczkami, które pobudzają pracę układu nerwowego, zwiększają efektywność redukcji oraz pobudzają organizm.

Katecholaminy łączą się i aktywują receptory adrenergiczne, dzięki czemu stymulują pracę układu współczulnego. Skutkuje to silniejszym uwalnianiem wolnych kwasów tłuszczowych z tkanki podskórnej, co zapewnia stabilne źródło energii.

Pobudzenie związane z wydzieleniem katecholamin skutkuje również zahamowaniem apetytu, co jest szczególne ważne u osób, które lubią podjadać podczas redukcji.

Tyrozyna może mieć ponadto wpływ na lepszą prace tarczycy u osób z niedoczynnością. Podniesienie poziomu hormonów tego narządu przyczynia się do przyspieszenia tempa metabolizmu.

Creatinol-O-fosforan(COP)– jest to substancja aktywna, która skutecznie podnosi wydajność mięśni podczas treningu. Związek charakteryzuje się natychmiastową absorpcją, dzięki czemu w krótkim czasie można odczuć jej pozytywny wpływ.

Podobnie jak beta-alanina, ma właściwości buforujące, dzięki czemu przedłuża czas efektywnej pracy mięśni.

COP wydłuża czas wydajnej pracy mięśnia będącego pod napięciem, dzięki czemu maksymalizuje efektywność treningu. Daje to silniejszy bodziec do rozwoju oraz pomaga w przełamaniu stagnacji.

Glukuronolakton – jest związkiem, który pozwala na czerpanie większych korzyści związanych ze stosowaniem stymulantów. Skutecznie przedłuża czas ich działania oraz zapobiega nadmiernemu pobudzeniu.

Dodatkowo usprawnia proces resyntezy glikogenu, dzięki czemu przyspiesza regenerację potreningową oraz podnosi anabolizm mięśniowy.

Bezwodna kofeina – jest to chemiczny odpowiednik naturalnego alkaloidu roślinnego – kofeiny. Lipofilna natura tego związku pozwala jej na przenikanie przez barierę krew-mózg, dzięki czemu wywołuje szereg efektów na układ nerwowy.

Kofeina działa na neuroprzekaźniki aktywujące lub blokujące odpowiednie receptory, dzięki czemu wzmaga termognezę oraz lipolizę organizmu.

Termogeneza jest to ogół procesów, które zachodzą w organizmie w celu utrzymania prawidłowej temperatury. Kofeina w odpowiedniej dawce maksymalizuje ten efekt, dzięki czemu pozwala na efektywne „topienie” tkanki tłuszczowej. Takie działanie warunkowane jest zwiększonym uwalnianiem hormonów z grupy katecholamin. Skutkuje to silniejszym pobudzeniem receptorów adrenergicznych, dzięki czemu organizm przełączany jest do „stanu walki”. Wywołuję to szereg efektów, np. pobudzenie, zwiększenie ciśnienia tętniczego krwi, wzmożenie produkcji energii. Dodatkowo kofeina działa hamująco na enzym rozkładający tę grupę hormonów – katecholo-o-metylotransferazę (COMT), co pozwala na przedłużenie ich działania.

Lipoliza jest procesem, w którym odpowiednie enzymy są pobudzane do rozkładania tkanki tłuszczowej do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych. Proces ten nie tylko redukuje ilość tkanki tłuszczowej, ale również dostarcza stabilnego źródła energii. Proces ten warunkowany jest dzięki temu, że kofeina promuje utrzymanie wysokiego poziomu cAMP wewnątrz komórki. Jest to przekaźnik II rzędu, który reguluje wiele procesów w organizmie. Między innymi aktywuje zależną od hormonów lipazę triacyloglicerylową, która bierze udział w rozkładzie tkanki tłuszczowej.

Zarówno jeden, jak i drugi efekt,wraz z tłumieniem apetytu, wynikają również z inhibicyjnego wpływu kofeiny na działanie receptorów adenozyny. Zablokowanie miejsc, które wiążą adenozynę pozwala na wydajniejsze wydzielanie takich neuroprzekaźników jak: dopamina, serotonina, noradrenalina oraz adrenalina, które z kolei pobudzają organizm, zapewniają silne skupienie oraz redukują apetyt. Jest to ogólny wpływ kofeiny, który pozwala na intensyfikację spalania tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z liścia Yerba Mate–jest to surowiec pozyskany z rośliny Ilexparaguariensis, która pochodzi z krajów Ameryki Łacińskiej. Ekstrakt bogaty jest w substancje stymulujące takie jak: kofeina oraz kwas cynamonowy. Zapewnia to długotrwałe pobudzenie organizmu, lecz chroni przed negatywnymi skutkami związanymi ze stosowaniem stymulantów.

Halostachine – jest to związek pochodzący z rośliny Halostachyscaspica. Podobnie jak kofeina, należy do grupy alkaloidów roślinnych o działaniu podobnym do nielegalnej efedryny. Stosowanie halostachiny pozwala na silniejsze pobudzenie układu współczulnego, co wynika z faktu, że substancja indukuje wydzielanie katecholamin. Przyczynia się to do poprawienia wytrzymałości oraz siły mięśni. Hormony z tej grupy wiążąc się z receptorem β-adrenergicznym wywierają efekt lipolityczny oraz termogeniczny.

Teobromina – substancja pochodząca z kakaowca właściwego Theobromacacao. Wywołuje działanie podobne do kofeiny, które objawia się pobudzeniem oraz wzmożeniem utraty tkanki tłuszczowej.

Teobromina wpływa na aktywację cyklazy adenylanowej, dzięki czemu zwiększa produkcję cAMP na matrycy ATP. Wzrost wewnątrzkomórkowego poziomu cAMP powoduje szereg efektów, które skutkują zwiększonym wydzielaniem adrenaliny oraz noradrenaliny. Jest to efekt podnoszący termogenezę oraz nasilający lipolizę.

Podsumowując, Chaos and Pain Titan to niezwykle silna formuła przedtreningowa o silnym działaniu spalającym tkankę tłuszczową. Suplement diety składa się ze składników zapewniających silne pobudzenia, do których należą: kofeina, Yerba Mate oraz teobromina. Chronią one przed spadkiem energii, który może wynikać przez utrzymywanie się długotrwałego okresu redukcyjnego.

Cytrulina, arginina oraz dwie formy kreatyny zapewniają uzyskanie silnej pompy mięśniowej. Takie działanie warunkowane jest przez zwiększenie aktywności enzymu, który syntetyzuje tlenek azotu oraz poprzez lepsze uwodnienie komórek.

Dodatek beta-alaniny przesuwa próg zmęczenia, co pozwala na wykonanie maksymalnie wydajnej jednostki treningowej. Suplement jest przeznaczony zaawansowanym bywalcom siłowni, którym zależy na skutecznym spaleniu tkanki tłuszczowym przy zachowaniu wysokiego poziomu energii.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (1)

Skład

Wielkość opakowania: 375 gPorcja jednorazowa: 1 miarka (ok. 15g)Ilość porcji w opakowaniu: 25
w porcji (ok. 15g)zawartość%ZDS
Beta-alanina3200 mg*
Jabłczan L-cytruliny2000 mg*
L-arginina2000 mg*
Monohydrat kreatyny2000 mg*
L-tauryna1000 mg*
L-tyrozyna1000 mg*
Fosforan kreatyny500 mg*
Glukuronolakton400 mg*
Bezwodna kofeina275 mg*
Yerba Mate 30%150 mg*
Halostachine50 mg*
Teobromina10 mg*

Pozostałe składniki

Erytrol, naturalne i sztuczne aromaty, sukraloza, acesulfam-K, dwutlenek krzemu, czerwony barwnik

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej

Jak zbudować tyłek? (Butt day)

Jak zbudować tyłek? (Butt day)

Co jakiś czas pytacie się mnie, co trzeba zrobić by zbudować mięśnie pośladkowe :). Tych pytań było tak dużo,...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027