Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Vandal Vandal 225g
Trec
65,00 zł
Magazyn: eu

Vandal 225g

od 3 sztuk tylko: 63,70 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 300g
65,00 zł z VAT
4,33 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Kompleksowa formuła oparta o najbardziej skuteczne substancje aktywne
  • Pozwala na generowanie intensywniejszych bodźców treningowych
  • Wielopłaszczyznowo promuje wydolność fizyczną i psychiczną
  • Optymalizuje środowisko kwasowo-zasadowe
  • Zwiększa odżywienie tkanek obwodowych
  • Powoduje powstanie pompy mięśniowej
  • Stymuluje metabolizm energetyczny
  • Ogranicza odczuwanie zmęczenia
  • Promuje anabolizm
  • Silnie pobudza

TREC Vandal to formuła przedtreningowa oparta o najbardziej skuteczne składniki. Wieloaspektowo promuje możliwości wysiłkowe, pozwalając przełamywać kolejne bariery i dostarczać swojemu ciału maksymalnych bodźców treningowych.

Dzięki obszernemu składowi produktu obfitującemu w najlepiej przebadane, sprawdzone substancje, TREC Vandal zapewnia maksymalne wsparcie na wszystkich płaszczyznach mających przełożenie na zdolności treningowe. Pozwala realizować cięższe, bardziej efektywne treningi, co długofalowo przekłada się na szybsze osiąganie zamierzonych celów. W składzie produktu znajdziemy:

Beta-Alanina - aminokwas będący w organizmie człowieka prekursorem karnozyny. Odpowiednio wysoka podaż beta-alaniny sprzyja syntezie karnozyny, związku o istotnym znaczeniu dla metabolizmu mleczanów w obrębie tkanki mięśniowej. Stanowi on bufor środowiska kwasowo-zasadowego, przez co zdolny jest do optymalizacji pH w obrębie miocytów. W ujęciu treningowym ma to znaczenie ze względu na wydzielanie kwasu mlekowego w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego. Karnozyna neutralizuje jego wpływ, utrzymując fizjologiczne środowisko kwasowo-zasadowe. Odczuwalne jest to w zmniejszeniu bolesności ograniczającej możliwości treningowe oraz opóźnieniu zmęczenia mięśni.

Jabłczan Cytruliny - dostarcza cytruliny, która wykazuje zdolność do promocji syntezy tlenku azotu w ustroju. NO odpowiedzialny jest za zwiększanie światła naczyń krwionośnych, w związku z czym zwiększona podaż cytruliny ma przełożenie na stymulację przepływu żylno-tętniczego. Odczuwane jest to jako tzw. „pompa mięśniowa”. Promocja cyrkulacji krwi zwiększa stopień odżywienia mięśni, przez co pozwala na ich bardziej intensywną, dłuższą pracę.

Alfaketoglutaran Argininy - podobnie jak cytrulina, bierze udział w syntezie tlenku azotu, a jej suplementacja działa stymulująco wobec aktywności syntazy eNOS. Zwiększa światło naczyń krwionośnych, umożliwiając nasilony transport krwi w układzie krwionośnym. Poza wpływem na zdolności wysiłkowe, oddziałuje w ten sposób również na regenerację potreningową. Zwiększona podaż substancji odżywczych sprzyja procesom nadbudowy masy mięśniowej. Stymulatory syntezy tlenku azotu mają również korzystny wpływ na sprawność seksualną dzięki zdolności do zwiększania ukrwienia w obrębie narządów płciowych.

Tauryna - aminokwas o istotnym znaczeniu dla metabolizmu energetycznego oraz funkcjonowania układu nerwowego. Pełni funkcje neuroprzekaźnika, oddziałuje na przewodnictwo nerwowe. Wpływa korzystnie na zdolności poznawcze, ułatwia koncentrację i kojarzenie faktów. Wysokie stężenia tauryny charakterystyczne są dla intensywnie rozwijających się organizmów.

Drugą zasadniczą funkcją tauryny w ustroju jest transportowanie kreatyny do w organizmie. Działa w ten sposób synergistycznie z kreatyną zawartą w preparacie, promując jej efektywność względem systemu energetycznego.

Tyrozyna - aminokwas będący prekursorem wielu neuroprzekaźników, wykazujący ogólny wpływ pobudzający. Jej zwiększona podaż sprzyja syntezie amin katecholowych, adrenaliny i noradrenaliny, które pełnią istotne funkcje względem stymulacji organizmu. Wprowadzają organizm w stan „walcz albo uciekaj”, który promuje sprawność fizyczną organizmu, pozwalają na zwiększenie obciążeń treningowych.

Poza tym, tyrozyna jest również prekursorem dla dopaminy, istotnego związku odpowiadającego za poczucie motywacji i dobrego nastroju. Z tego względu, suplement ten działa nie tylko na fizyczne aspekty możliwości wysiłkowych, ale też i psychiczne. Dopamina jest także odpowiedzialna za koordynację neuromotoryczną.

Winian L-karnityny - wysoko przyswajalna forma L-karnityny, związku istotnego dla gospodarki tlenowej ustroju. Odpowiada za transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, umożliwiając ich utlenianie. Wpływa w ten sposób korzystnie na wydolność aerobowych przemian energetycznych. Ma to przełożenie na zwiększenie wydajności szczególnie podczas długotrwałych wysiłków, takich jak sesje cardio. L-karnityna stosowana jest także w celu zwiększenia tempa spalania tkanki tłuszczowej.

Ponadto, związek ten może również wykazywać lekkie działanie pobudzające poprzez stymulację syntezy głównego neuroprzekaźnika stymulującego w ustroju, acetylocholiny. W procesie jej wytwarzania pełni rolę donora grup acetylowych, w związku z czym odpowiednia podaż L-karnityny wpływa korzystnie na produkcję ACh.

Kofeina bezwodna - alkaloid powszechnie stosowany jako stymulant. Wykazuje istotne zdolności do redukcji zmęczenia oraz zwiększania zdolności treningowych. Jej efektywność wynika z dwóch niezależnych systemów, na które oddziałuje.
Po pierwsze, kofeina jest inhibitorem kompetencyjnym adenozyny, w związku z czym wykazuje zdolność do wiązania się z jej receptorami bez ich aktywacji. Tym samym ogranicza zdolność do wiązania się z nimi adenozynie. W ten sposób ograniczona jest zdolność transmisji jej charakterystycznej informacji, jaką jest sygnalizacja o zmęczeniu. Pozwala to na ograniczenie odczuwania wyczerpania.

Po drugie, kofeina pełni rolę inhibitora kompetencyjnego cAMP-fosfodiestrazy, enzymu przeprowadzającego reakcję rozkładu cyklicznego adenozynomonofosforanu do jego niecyklicznej, nieaktywnej postaci. W ten sposób podaż kofeiny zwiększa ilość cAMP w komórce, co promuje efektywność adrenaliny w ustroju, w związku z czym kofeina oddziałuje pobudzająco na funkcje organizmu. Działanie to jest synergistyczne z innymi składnikami tego suplementu, promującymi syntezę amin katecholowych.

Koenzym Q10 - zwany również ubichinonem, jest związkiem o niezwykle istotnej roli dla metabolizmu energetycznego na poziomie komórkowym. Występuje w mitochondriach, gdzie odpowiada za transport elektronów na łańcuchu oddechowym. Suplementacja koenzymem Q10 ma korzystny wpływ na wydajność procesów energetycznych w organizmie, szczególnie w obrębie wysiłków aerobowych. Działa również synergistycznie z innymi składnikami preparatu skupionymi wokół promocji funkcji tlenowych przemian energetycznych. Ponadto, koenzym Q10 ze względu na swoją istotną rolę w ustroju stosowany jest jako związek wieloaspektowo promujący zdrowie i jakość życia.

Witamina B6 - witamina odgrywająca istotną rolę wobec metabolizmu energetycznego na poziomie absorpcji substancji odżywczych. Umożliwia prawidłową obróbkę tłuszczy, węglowodanów i białek, sprzyja wydajnemu pozyskiwaniu energii z makroskładników. Odpowiada za prawidłowe funkcje wielu enzymów. Wykazuje korzystny wpływ na syntezę adrenaliny i serotoniny. Może działać przeciwbólowo, ogranicza ryzyko rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego, promuje funkcje układu nerwowego.

Tiamina - określana również witaminą B1, jest związkiem odgrywającym istotną rolę w procesie oddychania komórkowego. Jest kolejnym składnikiem aktywnym preparatu wspierającym aerobowe procesy pozyskiwania energii. Sprzyja także syntezie acetylocholiny. Odpowiednia podaż witaminy B1 jest niezwykle istotna dla zachowania prawidłowych funkcji układów krwionośnego i nerwowego.

Crea Powder Matrix - mieszanka trzech uznanych form kreatyny: monohydratu, jabłczanu i chlorowodorku. Wykazuje istotne znaczenie dla możliwości treningowych oraz anabolizmu mięśniowego. Dostarczanie kreatyny zwiększa wydolność procesu pozyskiwania energii z fosfagenów, który jest głównym szlakiem energetycznym podczas wysiłków krótkotrwałych (takich jak serie podczas treningu siłowego czy sprinty). W ten sposób istotnie wpływa na możliwości wysiłkowe, pozwalając na generowanie większych bodźców do rozwoju.
Anaboliczny potencjał kreatyny związany jest także z jej wpływem na aktywność miostatyn, czyli czynników ograniczających rozwój tkanki mięśniowej. Ograniczając ich funkcje, kreatyna sprzyja nadbudowie miocytów.
Ponadto, kreatyna wpływa także na objętość sarkoplazmy, zwiększając ją. W ten sposób optymalizuje środowisko wewnątrz tkanki mięśniowej, sprzyjając zachodzącym w niej procesom fizjologicznym, także tym prowadzącym do regeneracji i nadbudowy.
Co istotne, kreatyna jest związkiem niezwykle dobrze przebadanym i uważanym za bezpieczny w stosowaniu nawet przez długi okres czasu. Kolejne badania nie tylko potwierdzają minimalne ryzyko stosowania tego suplementu, ale też wskazują na kolejne pozytywne aspekty jego stosowania, nie tylko wobec tkanki mięśniowej, ale też nerwowej. Kreatynie przypisuje się działanie neuroprotekcyjne.

Podsumowując, TREC Vandal to suplement, który po prostu działa. Intensywnie stymuluje, promuje wydolność fizyczną oraz optymalizuje procesy fizjologiczne dążąc do maksymalnej sprawności organizmu. Wieloaspektowo wspiera zdolności fizyczne i psychiczne oraz sprzyja sprawnej regeneracji i nadbudowy tkanki mięśniowej, będąc uniwersalnym suplementem mającym zastosowanie niezależnie od założonego aktualnie celu treningowego.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (0)
Skład
Wielkość opakowania: 225 gPorcja jednorazowa: 15 gIlość porcji w opakowaniu: 15
w porcji (15 g)zawartość%ZDS
Beta-alanina2000 mg-
Jabłczan Cytruliny1500 mg-
w tym cytrulina840 mg-
Alfaketoglutaran L-Argininy1500 mg-
w tym L-Arginina975 mg-
Tauryna1500 mg-
L-Tyrozyna1000 mg-
Winian l-karnityny500 mg-
w tym L-Karnityna340 mg-
Kofeina Bezwodna200 mg-
Koenzym Q1010 mg-
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)3,5 mg250%
Tiamina (chlorowodorek tiaminy)3,3 mg300%
CREA POWDER MATRIX
Monohydrat kreatyny, Jabłczan Trikreatyny, Chlorowodorek Kreatyny5000 mg-
w tym Kreatyna4095 mg-
Pozostałe składniki

Maltodekstryny; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromaty; substancje zagęszczające – guma celulozowa, guma ksantanowa; substancje słodzące –cyklaminian sodu, sukraloza, sacharynian sodu; barwnik dla smaku czarnej porzeczki – azorubina; barwnik dla smaku grejpfrutowo-tropikalnego – beta-karoten.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027