0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Spirulina Pacifica Spirulina Pacifica 90g
Aliness
44,90 zł

Spirulina Pacifica

Wszystkie gramatury:

Waga wysyłki: 200g
Bez glutenu
Bez GMO
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Spirulina BIO 200g
Spirulina BIO 200g
BeOrganic
44,99 zł
44,90 zł z VAT
0,75 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Hawajska spirulina w opatentowanej postaci
  • Posiada wiele certyfikatów jakościowych
  • Wygodna do stosowania forma proszku
  • Cechuje się nadzwyczajną czystością

Aliness Spirulina Pacifica® to suplement diety zawierający mikroalgi Arthrospira platensis pochodzące z renomowanej hodowli spiruliny ulokowanej na Hawajach. Odznaczają się one bardzo wysoką czystością i posiadają wiele międzynarodowych certyfikatów jakościowych. Są dostępne w postaci proszku.

Spirulina to potoczna nazwa, jaką określa się nietoksyczne cyjanobakterie przynależące do gatunku Arthrospira platensis i Arthrospira maxima. Składają się one z wielu komórek, mają charakterystyczny, nitkowaty kształt i intensywną, niebiesko-zieloną barwę. Żyją głównie w ciepłych wodach Afryki, Azji oraz centralnej i południowej Ameryki. Są jadane, a ich skład chemiczny jest tak bogaty, że zalicza się je go grupy tzw. superfoods.

Skład chemiczny: spirulinę można nazwać skarbnicą cennych składników odżywczych. Blisko 70% jej suchej masy stanowi łatwo strawne białko o bardzo korzystnym profilu aminokwasowym, zawierające komplet niezbędnych aminokwasów egzogennych. Oprócz tego w tej niepozornej aldze można znaleźć kilka rodzajów węglowodanów i kwasy tłuszczowe, wśród których uwagę zwracają uwagę niezwykle ważne dla ludzkiego organizmu kwasy γ-linolenowy, dokozaheksaenowy (DHA) oraz eikozapentaenowy (EPA). Dodatkowo spirulina skrywa w sobie całkiem pokaźną ilość witamin i minerałów. Badacze znaleźli w niej β-karoten, witaminy z grupy B, witaminę C i E, a także magnez, żelazo, cynk, potas, wapń, selen, sód, molibden.

Doskonała jakość: prezentowana spirulina posiada liczne certyfikaty, które potwierdzają jej wysoką jakość. Pochodzi z upraw ulokowanych na Hawajach, w środowisku zbliżonym do naturalnego, wolnym od toksyn, herbicydów, pestycydów i odpadów przemysłowych. Jej suszenie odbywa się w opatentowanym procesie, który wyklucza możliwość zanieczyszczenia alg i nie powoduje żadnych strat cennych substancji odżywczych.

Podsumowując, Aliness Spirulina Pacifica® to naturalny preparat o wysokiej wartości odżywczej. Stanowi świetny dodatek do diety i jest szczególnie polecany wegetarianom. W swoim składzie zawiera sproszkowane mikroalgi, które obfitują w białko i inne, cenne dla organizmu substancje.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby