Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
BetaBolic BetaBolic 500g
Hi-tec
56,00 zł
Magazyn: eu

BetaBolic

Hi-tec 5 (1 opinii)

Wszystkie gramatury:

od 3 sztuk tylko: 54,88 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 650g
Bez dodatków
56,00 zł z VAT
0,50 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Aż kilka form najlepiej przyswajalnych form kreatyny!
  • Zwiększenie dostępności energii metabolicznej mięśni
  • Zdecydowanie bardziej efektywna regeneracja
  • Działalnie buforujące kwas mlekowy
  • Wsparcie procesów anabolicznych

Hi Tec BetaBolic to preparat, który jest źródłem aż kilku form substancji o wysokim działaniu proanabolicznym, które bez ingerencji w profil hormonalny, pozwalają zintensyfikować nadbudowę nowych włókien mięśniowych.

Kreatyna – tripeptyd syntetyzowany w wątrobie, który transportowany do różnych komórek ciała pełni w nich rolę swoistego „magazynu energii”. Suplementowana pozwala wpłynąć pozytywnie na anabolizm mięśni. Obecność kilku form – alfa-ketoglutaranu, estru etylowego, chelatu magnezowego, monohydratu, cytrynianu, jabłczanu, czy postaci alkalicznej, zwiększa jej przyswajalność i efektywność.

Beta-alanina – niebiałkowy aminokwas, który wewnątrz komórek mięśniowych ulega przemianie do karnozyny, a ta z kolei pełni rolę bufora i antyoksydantu, chroniącego przed hamującym anabolizm kwasem mlekowym wraz z wolnymi rodnikami.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Bardzo dobra mieszanka,za bardzo rozsądna cenę polecam zarówno osobom początkującym jak i zaawansowanym . Łatwo przyswajalna i nie powodująca rewolucji żołądka kreatyna,jeden z moich ulubionych suplementów .
09/06/2020 Daniel

Tauryna – kolejny spośród aminokwasów niebiałkowych, pełniący zarówno ważną rolę w detoksyfikacji, jak i transporcie kreatyny do mięśni.

Proces dążenia do wymarzonej sylwetki wymaga sporego poświęcenia zarówno w kwestii treningu, odżywiania, jak i suplementacji. Nieraz na tej długiej drodze spotyka się przeszkody w postaci stagnacji siłowej lub sylwetkowej, która doprowadza do zmniejszenia motywacji. Na szczęście w świetle obecnych rozwiązań staje się to o wiele prostsze.

Suplementy zawierające kreatynę są obecnie uważane za najbardziej efektywne pod względem anabolicznym, nieingerujące bezpośrednio w gospodarkę hormonalną. Sama kreatyna jest produkowana w wątrobie, jednak jej zapasy ustrojowe są zbyt małe, aby mogły w sposób efektywny działać proanabolicznie.

Głównym zadaniem kreatyny jest magazynowanie energii metabolicznej w komórkach, które zaangażowane są w wykonywanie ciężkiej pracy – głównie nerwowych i mięśniowych. Ponadto w sposób pośredni może hamować działalność miostatyny (białka fizjologicznie hamującego przyrost masy mięśniowej), a także pobudzać szlak kinazy m-TOR, wzmagając anabolizm.

Warto przyjrzeć się substancjom wspomagającym. Dodatek beta-alaniny pozwala na zdecydowanie bardziej wydajną regenerację potreningową. Zostaje ona zmetabolizowana do karnozyny, która pełni rolę bufora neutralizującego antyanaboliczny kwas mlekowy. Tauryna zaś intentysyfikuje transport kreatyny do komórek mięśniowych.

Podsumowując, Hi Tec BetaBolic to suplement przeznaczony dla każdego, kto pragnie zarówno zwiększyć siłę, jak i masę mięśniową, a więc efektywnie przełamać stagnację lub przyspieszyć procesy anaboliczne w obrębie tkanki mięśniowej.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (1)
Skład
Wielkość opakowania: 500 gPorcja jednorazowa: 4,4 gIlość porcji w opakowaniu: 113
w porcji (4,4 g)zawartość%ZDS
Matrix kreatynowy:Alfa-ketoglutaran kreatyny, Ester etylowy kreatyny, Chelat magnezowy kreatyny, Monohydrat kreatyny, Kreatyna alkaliczna, Cytrynian kreatyny, Jabłczan kreatyny, Beta-alanina3344 mg*
Tauryna440 mg*
Pozostałe składniki

Brak.

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Berberyna korzyści idące za jej suplementacją

Berberyna korzyści idące za jej suplementacją

Berberyna od kilku lat zdobywa uznanie w wielu kręgach specjalistów. Ma na to wpływ szerokie spektrum działania. Prowadzone od 2016 roku...

czytaj więcej

Witamina C – dlaczego warto ją stosować?

Witamina C – dlaczego warto ją stosować?

Witamina C, czyli kwas askorbinowy jest jedną z najbardziej znanych substancji w medycynie, głównie ze względu na jej...

czytaj więcej

Co jeść przed treningiem?

Co jeść przed treningiem?

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że wypracowanie idealnej sylwetki wymaga odpowiedniej diety, a także regularnych treningów....

czytaj więcej

Witamina C – potrzebujesz jej mniej niż myślisz

Witamina C – potrzebujesz jej mniej niż myślisz

O witaminie C od dłuższego już czasu pisze i mówi się w samych superlatywach, przypisując jej szereg nietuzinkowych...

czytaj więcej

Posiłek potreningowy – najważniejszy w ciągu dnia?

Posiłek potreningowy – najważniejszy w ciągu dnia?

W świecie fitness upowszechniło się takie przekonanie, które głosi, iż posiłek potreningowy jest najważniejszym...

czytaj więcej

Kalorie z warzyw – wliczać czy nie wliczać?

Kalorie z warzyw – wliczać czy nie wliczać?

Obiegowa dietetyka zazwyczaj odległa jest w swoich założeniach od dietetyki opartej na dowodach naukowych i snuje własne, niekiedy całkiem logicznie...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027