Wyprzedaż UK Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Crea-TEN Crea-TEN 231g
5% Nutrition
99,00 zł
Magazyn: eu

Crea-TEN 231g

5% Nutrition 5 (3 opinii)

od 3 sztuk tylko: 97,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 380g
99,00 zł z VAT
3,30 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
 • Unikalny mix aż dziesięciu różnych form kreatyny
 • Zawiera związki usprawniające transport i wchłanianie kreatyny
 • Źródło substratów i produktów pośrednich cyklu Krebsa
 • Ułatwia budowę jakościowej masy mięśniowej
 • Dobrze rozpuszczalna sproszkowana forma
 • Zwiększa zdolności wysiłkowe organizmu
 • Zwiększa wychwyt glukozy w mięśniach
 • Ułatwia transport kreatyny do mięśni
 • Wspiera metabolizm energetyczny
 • Przyśpiesza proces tworzenia ATP
 • Pomaga budować siłę mięśniową

5% Nutrition Crea-Ten to suplement diety zawierający aż dziesięć różnych form kreatyny oraz zestaw substancji ułatwiających jej wchłanianie. Takie połączenie zapewnia maksymalne wysycenie mięśni kreatyną. Opakowanie zawiera 231 g w wygodnej formie proszku dostępnego w kilku atrakcyjnych smakach.

Kreatyna to jeden z najczęściej stosowanych suplementów, zarówno u osób ćwiczących rekreacyjnie, jak i osób uprawiających sport zawodowo. Kreatyna występuje naturalnie w ludzkim organizmie i może być przez niego syntetyzowana z glicyny i argininy, jednak naturalna produkcja może nie być w stanie pokryć zapotrzebowania u osób o wysokiej aktywności fizycznej. Mięśnie szkieletowe są największym magazynem kreatyny, ale występuje ona także w mięśniu sercowym, mózgu, nerkach i wątrobie.

Kreatyna w mięśniach szkieletowych zostaje przekształcona w fosfokreatynę za pomocą enzymu kinazy kreatynowej. Taka sama reakcja może zachodzić w mięśniu sercowym i mózgu. Fosfokreatyna jest związkiem gromadzącym wiązania wysokoenergetyczne, dostarcza ona grupy fosforanowej do odtworzenia adezynotrójfosforanu (ATP). ATP stanowi nośnik energii w organizmie i zapewnia dostarczenie energii dla przebiegu wielu procesów biochemicznych.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Bardzo dobry stack po jednej puszce poszło mi 6 kg dobrej jakości masy i sporo siły. Polecam naprawdę fajne
17/11/2017 Ethnicgate

Mięśnie podczas pracy zużywają duże ilości ATP, dlatego suplementacja kreatyną zapewnia utrzymanie procesów energetycznych na wysokim poziomie. Wielokrotnie udowodniono naukowo, że kreatyna zwiększa siłę, możliwości treningowe i podnosi wydolność organizmu. Kreatyna promuje utrzymanie anabolicznego środowiska, co zwiększa możliwości budowania jakościowej masy mięśniowej.

Formuła Creatine Blend to aż dziesięć różnych form kreatyny, w tym:

Chelat magnezowy kreatyny – zapewnia wysoką biodostępność kreatyny. Wykazuje działanie synergistyczne, ponieważ magnez podobnie jak kreatyna uczestniczy w procesach energetycznych organizmu. Idealne połączenie do zwiększania wydolności organizmu.

Jabłczan kreatyny - połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym. Charakteryzuje się wysoką stabilnością chemiczną. Jabłczan uczestniczy w reakcji cyklu Krebsa, odpowiedzialnego za tworzenie wysokoenergetycznych wiązań.

Kreatyna bezwodna – nie zawiera cząsteczek wody w swojej budowie, dzięki czemu nie zwiększa zawartości wody w tkankach. Odznacza się wysoką stabilnością. Polecana osobom, które muszą pilnować limitu wagowego, np. w sportach walki.

Monohydrat kreatyny – najpopularniejsza forma kreatyny, zawierająca jedną cząsteczkę wody. Zwiększa zawartość wody w komórkach i przyczynia się do lepszego odżywienia komórek, wspiera procesy budowy masy mięśniowej.

Cytrynian kreatyny – obok kreatyny występują trzy cząsteczki kwasu cytrynowego, które po zjonizowaniu uczestniczą jako produkt pośredni cyklu Krebsa. Zapewnia wysoką stabilność w kwaśnym środowisku oraz może regulować wewnątrzkomórkowe stężenia pH.

Pirogronian kreatynykreatyna połączona z kwasem pirogronowym, będącym pośrednim produktem metabolizmu cukrów. Pirogronian jest substratem do reakcji cyklu Krebsa i szybko zwiększa poziom dostępnej energii.

Ester etylowy kreatyny (CEE) - wykazuje wysoki potencjał anaboliczny. Ester kreatyny zapewnia szybką absorbcję kreatyny, a także posiada wysoką biodostępność, dlatego porcjowanie tej formy kreatyny może być mniejsze.

Alfaketoglutaran kreatynykreatyna połączona z alfaketogluranem, który jest produktem przejściowym w cyklu Krebsa. Zapewnia wysoką biodostępność i zmniejsza degradację białek mięśniowych, wspierając budowę masy mięśniowej.

Ester etylowy jabłczanu kreatyny – nowoczesna forma kreatyny, w której obydwa związki poddano estryfikacji. Formuła zapewnia wysoką stabilność i biodostępność, a przy tym wykazuje potencjał anaboliczny i erogeniczny.

Glukonian kreatyny - połączenie kreatyny z glukozą, która pomaga przetransportować kreatynę do mięśni. Cukry proste stymulują trzustkę do produkcji insuliny, która pomaga dostarczyć do mięśni nie tylko glukozę, ale także kreatynę.

Ponieważ każda z form cechuje się inną biodostępnością, połączenie aż dziesięciu form kreatyny zapewnia kompleksowe wysycenie mięśni kreatyną. Dodatkowo producent umieścił w składzie formułę zwiększająca transport i przyswajalność kreatyny - Creatine Accelerate Blend, która zawiera:

Tauryna – aminokwas nie budujący białek. Wpływa na gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu, uczestniczy w transporcie kreatyny do mięśni.

Betanina bezwodna – substancja chemiczna naturalnie występująca w organizmie. Poprawia nawodnienie komórek i zwiększa możliwości treningowe. Może zwiększać poziom anabolicznego hormonu - insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF-1) i obniżać poziom kortyzolu.

Ekstrakt Gymnema Sylvestreto tropikalna roślina występująca w krajach azjatyckich stosowana od ponad dwóch tysięcy lat w medycynie ajurwedyjskiej. Posiada właściwości regulujące prawidłowy poziom glukozy we krwi i wspiera pracę układu sercowo-naczyniowego.

Ekstrakt Pieprzu Czarnego (BioPerine®) - substancją aktywną jest alkaloid o nazwie piperyna. Wzmaga ona wydzielanie soków trawiennych i zwiększa dopływ krwi do układu trawiennego. Przyczynia się do lepszej absorbcji składników odżywczych.

Chelat nikotynian glicynian wanadu – zawiera pierwiastek śladowy - wanad, który wpływa na regulację poziomu cukru we krwi. Zwiększa transport składników odżywczych do mięśni, wpływając pozytywnie na procesy regeneracyjne i anaboliczne.

Ekstrakt z liści Banaba – jest źródłem kwasu elagowego oraz licznych garbników. Aktywuje transporter glukozy 4 (GLUT4), który odpowiada za transport glukozy do mięśni. Poprzez aktywacje insuliny zwiększa także transport kreatyny i innych składników odżywczych do tkanki mięśniowej.

Ekstrakt z ziaren Kozieradki – zawiera błonnik pokarmowy i pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu trawiennego i pracę nerek. Posiada właściwości przeciwzapalne i większa wrażliwość insulinową.

Dodatkowo w składzie umieszczono chrom – pierwiastek odpowiedzialny za wiele reakcji enzymatycznych w organizmie. Ułatwia przenikanie glukozy do komórek i reguluje jej poziom we krwi. Zwiększa odporność organizmu i pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej.

Podsumowując 5% Nutrition Crea-Ten to suplement kompleksowo uzupełniający poziom kreatyny w organizmie. Zawiera aż dziesięć form kreatyny, a do tego substancje ułatwiające przyswajanie składników odżywczych. Nasila wychwyt glukozy w mięśniach, zwiększając przyswajalność kreatyny i jej transport w organizmie, co przyczynia się do utrzymania anabolicznego środowiska ustroju.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (3)
Skład
Wielkość opakowania: 231 gPorcja jednorazowa: 7,7 g (jedna miarka)Ilość porcji w opakowaniu: 30
w porcji (7,7 g)zawartość%ZDS
Chrom120 mcg100%
Creatine Blend:Chelat Magnezowy Kreatyny (MagnaPower®), Jabłczan Kreatyny, Kreatyna bezwodna , Monohydrat Kreatyny, Cytrynian Kreatyny, Pirogronian Kreatyny, Ester Etylowy Kreatyny, Alfa-Ketoglutaran Kreatyny, Jabłczan Estru Etylowego Kreatyny, Glukonian Kreatyny5000 mg-
Creatine Accelerate Blend:Tauryna, Betaina Bezwodna, Ekstrakt Gymnema Sylvestre, Ekstrakt Pieprzu Czarnego (BioPerine®), Vanadium Nicotinate Glycinate Chelate, Ekstrakt z liści Banaba, Ekstrakt z ziaren Kozieradki1580 mg-
Pozostałe składniki

Kwas cytrynowy, naturalne aromaty, dwutlenek krzemu, sukraloza, acesulfam potasu

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Johimbina – skuteczny spalacz tłuszczu czy afrodyzjak?

Najlepsze spalacze tłuszczu zawierają w składzie szereg ciekawych substancji, jedne z nich działają skutecznie w walce z...

czytaj więcej

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Laksogenina (Laxogenin) – poprawa syntezy białek mięśniowych

Sportowcy zawsze szukają kolejnych rewolucyjnych suplementów, który poprawi ich wyniki sportowe i zapewni im chociażby minimalną...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

Wycisk do deseczki, czyli tajna broń Scota Mendelsona

W jaki sposób można zwiększyć wynik w wyciskaniu RAW za pomocą Board Press, czyli wyciskania do deski? Czy taka metoda treningowa sprawdzi się w formule bez...

czytaj więcej

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

WĘGLOWODANY W DIECIE KETOGENICZNEJ

Wiele osób pyta mnie o to ile węglowodanów mogą jeść na diecie ketogenicznej oraz LCHF. Oczywiście jak zawsze...

czytaj więcej

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

7 produktów spożywczych, które mogą powodować trądzik

Trądzik jest często występującą chorobą skóry, która dotyka blisko 10% światowej populacji (1). Wiele...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027