Blog us   | pl | PLN
0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 22 602 26 41
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Alphamind Alphamind v2 216g
Apollo's Hegemony
129,00 zł
Magazyn: eu

Alphamind v2 216g

Apollo's Hegemony 4.57 (21 opinii)

od 3 sztuk tylko: 122,55 zł / szt. -5%

Waga wysyłki: 360g

Jako alternatywę polecamy:

Rocket Fuel Blue Edition 180 kaps.
Rocket Fuel Blue Edition 180 kaps.
Apollo's Hegemony
149,00 zł
129,00 zł z VAT
2,15 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Opis produktu
  • Zaawansowany suplement wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej
  • Stymuluje fizjologiczne mechanizmy prowadzące do redukcji tłuszczu
  • Zapobiega spadkom wydolności psychicznej i demotywacji
  • Ułatwia redukcję tłuszczu z tzw. „miejsc opornych”
  • Zwiększa podstawową dobową przemianę materii
  • Zapobiega katabolizmowi mięśniowemu
  • Nasila termogenezę
  • Nasila lipolizę

Apollo's Hegemony Alphamind to suplement wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej przeznaczony dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki dobraniu składników aktywnych słynnych ze swej skuteczności w najbardziej optymalnych promocjach, zdolny jest do maksymalnej stymulacji organizmu w celu utraty nadmiaru tłuszczu.

W skład mieszanki wchodzą tylko substancje o udowodnionym, silnym działaniu wspomagającym redukcję tkanki tłuszczowej na różnych płaszczyznach. Nie ma tu miejsca na losowość. W preparacie brak też składników, które dają pozorne uczucie działania, na przykład poprzez nadmierne pobudzenie. Suplement nakierowany na faktyczne mechanizmy biorące udział w procesie odchudzania oraz wspomaganie funkcji osłabionych ze względu na rygor treningowy i dietetyczny towarzyszący odchudzaniu.

W skład suplementu wchodzą:
Kofeina bezwodna - najpopularniejszy powszechnie stosowany stymulant, obecny w kawie, a także w herbacie czy yerba mate. Swoją skuteczność zawdzięcza dwóm autonomicznym mechanizmom działania. Pierwszy z nich polega na antagonizmie wobec receptorów adenozynowych, które w ciele człowieka odpowiadają za informowanie mózgu o rosnącym stresie metabolicznym. Kofeina wiążąc się z nimi, zapobiega reakcjom mającym spowolnić pracę organizmu w celu redukcji obciążenia go. Względem procesu redukcji tkanki tłuszczowej, działanie to zapobiega spowalnianiu metabolizmu

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Stosuje od dłuższego czasu. Polecam bardzo przy docince
04/10/2019 Mateusz

Drugim zasadniczym mechanizmem działania kofeiny jest inhibicja kompetencyjna cAMP-fosfodiestrazy. W ten sposób, kofeina zwiększa stężenie cyklicznego adenozymonofosforanu w komórkach. Aktywność cAMP wspomaga odchudzanie poprzez nasilenie lipolizy i glikolizy, stymulowanie rozpadu triglicerydów oraz zwiększanie podstawowej dobowej przemiany materii.

Ponadto, jeden z metabolitów kofeiny, paraksantyna, również odgrywa istotną rolę w redukcji tkanki tłuszczowej. Jest ona stymulatorem lipolizy, procesu rozpadu tłuszczu do jego aktywnych energetycznie form w organizmie.

Dwuwinian choliny - dostarcza choliny, która wykazuje działanie lipotropowe, tj. posiada zdolnośc do stymulacji transportu kwasów tłuszczowych z wątroby. W ten sposób istotnie wpływa na zdrowie tego organu, ale też wspomaga ogólnoustrojowy metabolizm tłuszczów, umożliwiając sprawne utlenianie kwasów tłuszczowych i czerpanie z nich energii. Suplementacja choliną wspiera także detoksykację wątroby oraz zwiększa produkcję żółci.

Cholina działa również będąc prekusorem acetylocholiny. Jest ona neurotransmiterem, a stymulacja jej syntezy doceniana jest głównie jako bezpieczny sposób na poprawę funkcji umysłowych. Jest to pomocne w redukcji tkanki tłuszczowej w okresach szczególnych restrykcji dietetycznych, kiedy niska podaż kaloryczna wpływa również na funkcjonowanie mózgu i zdolności kojarzeniowe. Ponadto, acetylocholina pobudza czynność gruczołów wewnątrzwydzielniczych, stymulując metabolizm. Jest też stymulatorem syntezy noradrenaliny, dzięki czemu zwiększa możliwości wysiłkowe oraz ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej z tzw. „opornych” obszarów.

L-karnityna – związek stanowiący jeden z najpopularniejszych wspomagaczy w redukcji tkanki tłuszczowej, ze względu na swoją efektywność oraz bezpieczeństwo stosowania. Karnityna stanowi transporter długołańcuchowych kwasów tłuszczowych, kierując je do mitochondriów, gdzie wchodzą w szlak Beta-oksydacji. Szczególnie obficie występuje w mięśniach, dzięki czemu sprzyja pozyskiwaniu energii do ich pracy z tłuszczy. Napędza metabolizm lipidów, sprzyjając ich wydatkowaniu w procesach energetycznych, co bezpośrednio wiąże się z ubytkiem tkanki tłuszczowej. Korzystnie wpływa też na zdrowie, wykazuje zdolność do regulacji profilu lipidowego.

Inozytol - podobnie jak cholina, wykazuje działanie lipotropowe, stymulując eksport tłuszczy z wątroby, przez co stymuluje ich metabolizm. Wchodzi również w skład fosfatydyloinozytolu, który jest prekursorem dla przekaźników drugiego rzędu decydujących o aktywności hormonów na poziomie komórkowym, w tym tyreotropiny. Stymuluje tym samym pracę tarczycy do syntezy hormonów pobudzających metabolizm, zwiększając tempo przemiany materii. Korzystnie wpływa również na gospodarkę glukozową, zwiększając wrażliwość tkanek na insulinę.

L-tyrozyna – w organizmie czynna zarówno jako neurotransmiter, jak i prekursor hormonów. Względem odchudzania, szczególnie istotna jest jej aktywność wobec funkcji tarczycy. Znajdując się na szlaku syntezy tyroksyny i trójjodoksyny, odgrywa istotną rolę wobec syntezy tych hormonów. Suplementacja tyrozyną stymuluje ich produkcję, co daje efekt w postaci stymulacji metabolizmu i zwiększenia podstawowej przemiany materii.

Ponadto, tyrozyna stanowi prekursor dopaminy, istotnie modyfikującej funkcje układu nerwowego. Korzystnie wpływa na funkcje poznawcze, motorykę oraz odczuwanie bodźców emocjonalnych. Pobudza ośrodki motywacji i nagrody, stymulując do działania. W okresach zmniejszonej podaży kalorycznej, zapobiega niechęci wobec treningów i zmęczeniu psychicznemu.

Kwas leucynowy – określany również jako HICA albo kwas L-α-hydroksyizokapronowy. Jest metabolitem aminokwasu rozgałęzionego leucyny. Suplementowany wykazuje zdolność do promowania anabolizmu. Stosowany w okresach odchudzania w celu zabezpieczenia tkanki mięśniowej przed katabolizmem. Wykazuje również zdolność do redukcji potreningowego opóźnionego bólu mięśniowego, zwanego powszechnie zakwasami. Jest też istotny ze względu odchudzania dzięki zdolności do modyfikacji gospodarki glukozowej na poziomie komórkowym. Zwiększa transport glukozy do tkanki mięśniowej, ograniczając jej ilość w krwioobiegu i zmniejszając ryzyko kierowania jej do tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z liści oliwek – doceniany ze względu na swoje właściwości prozdrowotne. Wykazuje aktywność przeciwgrzybiczną i antybakteryjną, stymuluje funkcje układu odpornościowego. Jest silnym antyoksydantem. Względem redukcji tkanki tłuszczowej działa korzystnie dzięki zdolności do zwiększania wrażliwości insulinowej komórek. Wpływa też na aktywność hormonów tarczycowych, które odpowiedzialne są za stymulację metabolizmu. Kwas oleinowy zawarty w tym ekstrakcie jest też agonistą receptorów TGR5, w związku z czym wykazuje zdolność do zwiększania podstawowej przemiany materii.

Ekstrakt z bacopa monnieri – wpływa głównie na psychiczną stronę odchudzania. Będąc środkiem o udowodnionym wpływie na poprawę funkcji poznawczych, zapobiega spadku wydolności umysłowej w okresach zwiększonego obciążenia fizycznego oraz zmniejszonej podaży kalorycznej. Wykazuje też aktywność jako adaptogen, zwiększając tolerancję organizmu na stres oraz zapobiegając spadkom motywacji. Suplementacja bacopa monnieri sprzyja obniżaniu poziomu działającego katabolicznie kortyzolu, którego sekrecja w okresie redukcji tkanki tłuszczowej jest zwiększona.

Gotu Kola – działa synergistycznie z bacopa monnieri, stymulując funkcje umysłowe i zdolności poznawcze. Zawiera triterpentyny, wykazujące zdolność do regulacji poziomów neurotransmiterów. Sprzyja obniżaniu poziomu kortyzolu, zapobiegając jego negatywnemu wpływowi na metabolizm. Wpływa też na zwiększenie ukrwienia tkanek, co sprzyja ich odżywieniu i może stymulować zdolności wysiłkowe.

Ginkgo Biloba – korzystnie wpływa na zdolność zapamiętywania oraz skupienia, ułatwiając pracę umysłu w stanach zwiększonego obciążenia. Zapobiega dekoncentracji oraz spadkom wydolności psychicznej podczas okresów redukcji tkanki tłuszczowej. Ponadto, pomaga w regeneracji, wpływając korzystnie na jakość snu. Ułatwia zapadanie w sen głęboki oraz wydłuża czas trwania fazy REM.

Johimbina – w suplemencie pozyskiwana z Rauwolfia Serpentina. Jest jednym z najefektywniejszych suplementów wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej, szczególnie aktywna wobec tzw. tłuszczu opornego, czyli tego zbierającego się w okolicach brzucha, bioder i ud. Jest antagonistą receptorów alfa-2-adrenergicznych, występujących najobficiej właśnie w tych rejonach. Redukując poprzez nie aktywność cyklazy adenylowej pobudza metabolizm adipocytów oraz wykazuje zdolności termogenne.

Ponadto, johimbina ma wpływ na apetyt. Badania wskazują na mniejsze odczuwanie głodu i ochoty na odstępstwa od diety u osób suplementujących preparaty zawierające johimbinę. Wpływa także na funkcje seksualne, stymuluje popęd płciowy i zwiększa erekcję.

Metylokobalamina – znana jako witamina B12, stanowi koenzym dla dwóch niezwykle ważnych reakcji wchodzących w skład procesu metylacji: konwersji homocysteiny do metioniny oraz metylomalonylo-CoA do bursztynylo-CoA. W ten sposób, wpływa na procesy energetyczne organizmu, regulując metabolizm substancji odżywczych. Ponadto, stymuluje funkcje układu nerwowego, poprawia zdolności poznawcze, zapobiega wahaniom nastroju oraz depresji.

Podsumowując, Apollo's Hegemony Alphamind to kompleksowy środek wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej. Maksymalizuje fizjologiczne mechanizmy prowadzące do zmniejszenia otłuszczenia ciała, ale też wspiera funkcje wysiłkowe i umysłowe będące pod dużym obciążeniem w trakcie odchudzania. Dzięki dodatkowi johimbiny stanowi idealny preparat na koniec okresów redukcyjnych, w celu ograniczenia pozostałej tkanki tłuszczowej do absolutnego minimum.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (21)
Skład
Wielkość opakowania: 216 gPorcja jednorazowa: 3,6 g (jedna miarka)Ilość porcji w opakowaniu: 60
w porcji (3,6 g)zawartość%ZDS
ALPHA-ENERGY BLEND551mg*
L-Karnityna*
Kofeina Bezwodna150 mg*
Ekstrakt z Liścia Oliwy*
Rauwolfia Serpentina (90% alfa johimbiny)*
Metylokobalamina100 mcg167%
MIND-BLOW & ADAPTOGENS BLEND1372 mg*
Dwuwinian Choliny*
Inozytol*
L-Tyrozyna*
Liść Ginkgo biloba*
Ekstrakt z Bacopa monnieri (10% bakozydów)*
Liść Gotu kola*
HICA (Leucyna)*
Pozostałe składniki

Naturalny i sztuczny aromat, sukraloza, kwas cytrynowy, FD & C niebieski # 2 i żółty # 5.

 

Produkt nie był badany na obecność substancji zabronionych przez Światową Agencję Antydopingową (WADA). 

 

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Progresja siłowa poprzez objętość

Progresja siłowa poprzez objętość

Rola intensywności treningowej Intensywność jako metoda progresji, która jest wysoce specyficzna dla treningu siłowego jest niezbędna do utrzymywania...

czytaj więcej

Bulletproof coffee to kit?

Bulletproof coffee to kit?

Bulletproof Coffee to wysokokaloryczny napój kawowy, który ma zastąpić śniadanie. Składa się z 1 lub 2 porcji kawy, 2 łyżek (20-30 gramów) masła i 1-2...

czytaj więcej

Glicynian magnezu najlepsza forma magnezu

Glicynian magnezu najlepsza forma magnezu

Magnez jest minerałem śladowym wymaganym przez każdą komórkę organizmu i bierze udział w kilkuset różnych reakcjach biochemicznych. Połowa zapasów...

czytaj więcej

Koenzym Q10 eliksir młodości

Koenzym Q10 eliksir młodości

Koenzym Q10 to związek naturalnie występujący w naszym ciele. Wiadomo, że ma działanie przeciwutleniające. Przeciwutleniacze to związki, które mogą...

czytaj więcej

Metabolizm i reverse diet

Metabolizm i reverse diet

Pod pojęciem Reverse Diet na pierwszą myśl przychodzi system odżywiania za sprawą którego jemy więcej niż dotychczas, ale chudniemy. Jednak to tylko...

czytaj więcej

Co to są adaptogeny właściwości

Co to są adaptogeny właściwości

Badania sugerują, że niektóre adaptogeny mogą poprawiać tolerancję na ćwiczenia o wysokiej wytrzymałości , podczas gdy inne mogą potencjalnie radzić...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby
Trustpilot
Sprawdź również nasze doskonałe oceny na  Opineo
Supps4You LLC
Unit 3 Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB
sklep@muscle-zone.pl +48 501 537 027